Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > adsl od tmobile..

adsl od tmobile..

anonym (23.11.2010 14:05:28)

jde o to od 10 k 5... mam nekolik let adsl od CRa, drive se to jmenovalo premium ADSL, mel jsem za 1200kc/mes linku+3mbit, bez fup, bez limitu a smal jsem se. Sice mi casem nechteli udelat upgrade na rychlejsi net, ze prej sem moc daleko od ustredny a ani mi nechteli snizit cenu, ale porad to jelo 3-3.5mb/s. Co to prebral tmobile, platim sice jen onech 600kc/mes ale jede to sotva 2-2.5mb/s hruza :( posledni dny same vypadky.. znamej v praze ma navic packet loss a velkej ping. nevite o nejakem programku ktery dokaze dobre analyzovat spojeni po internetu a rici kde presne je problem? (kde nabiha ping a packet loss.. jestli je to jeste u providera nebo uz nekde po netu?) diky

3amcode (23.11.2010 16:07:40)

stejny problem jako ty maji stovky, ne-li vice lidi na internetu sem toho nasel mraky a sam mam stejny problem, viz take: http://rychlost.cz/forum/tema/2154/

xxx (24.11.2010 14:30:48)

Problém mám stejný začne to odpoledne , končí večer lagy,velký ping , prostě ztráta paket některé www nejdou ani pingnout a t-mobile je nejhorší poskytovatel vážně nic horšího jsem nezažil !!! včera jsem si neprodloužil smlouvu a jdu k o2 pač toto se nedá

silk75 (24.11.2010 15:03:33)

Pratele stejny problem jsem mel v Brne a dal jsem T-Mobile sbohem neb tohle je sila co se deje. A to nemluvim o aroganci a neschopnosti teto firmy uznat chybu..... Heslo pro T-Mobile je "Kdo utece ten vyhraje" Se slzou v oku vzpominam CRa :(