Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Zřízení ADSL u Čbezdrátu za 2 dny po dojití pěněz na účet za promofakturu!

Zřízení ADSL u Čbezdrátu za 2 dny po dojití pěněz na účet za promofakturu!

Arnošt (20.5.2004 19:53:53)

Tak mám na nové lince zřízené adsl, telecom se vytáhl, Českému bezdrátu sem složil love v úterý a ten už měl žádost z pondělka. A dnes ve čtvrtek to už od rána bylo zřízené! 3 dny od žádosti jiným providerem! Když se chce, tak se i pracuje ;-) Jinak GTS zatlouká výpověď linky telekomu s reklamací s požadavkem na okamžité odstoupení od smlouvy, kvůli katastrofálnímu ADSL, kterou sem poslal faxem. Nevím Jolinare, jak si to dělal... Začal jsem zatím 256/64 1:20 a ta rychlost telecomu při zřízení provětrala bezdrát, protože mi modem budou po mém oznámení posílat až v pátek :o( Mají tam něco extra a já nestíhám, svůj hýčkaný zyxel 650R-33 jsem nerozchodil... Počkám na nastavený Microkom.

Lukas (5.6.2004 15:12:31)

Jak ti to jede od eri.cz? Uz jsem s nima mluvil a asi to vyzkousim, ale jen si nejsem 100% jistej.

Jolinar (5.6.2004 16:37:24)

Českej Bezdrát má upřednostnovány určité server, pokud si chceš zahrát na gamezone.cz , zahraješ si, pokud si chceš zahrát na parba.cz uz si nezahrajes. Pokud chces nekam do zahranici tak taky. ..pokud budes na centrum.cz seznam.cz a dalsich hodne navstevovanych portalech, ses v poho. pokud budes chtit na nejakou stranku, kde uz lidi moc neni,si vcudu, delal sem nekde propocet, kdyz si koupis linku od eri.cz a od iol.cz , iol.cz to bezi lepe, stabilneji a vsude a na vse. Kdezto eri.cz ne. Pokud si spocitas jak vyjdes datove a financne nez se dostan k FUPu u Bezdratu tak ti vyjde, ze 15GB poridis u IOL levnejsi nez u eri.cz a muzes dat pouzivat pripojeni aniz by ti nekdo omezil rychlost. Neverte vsemu co vidite, na prvni pohled to muze byt skvely,ale jakmile se v tom clovek trochu zacne stourat...pozna se, ze to tak neni.

Smoker (6.6.2004 00:10:08)

Iolinare a myslíš, že můžeš na 100% říct, že mi pojede adsl u iol lepsi nez např. u gts? Že se telecom nebude vymlouvat, že je to agregací? Mám opravdu strach už si pořizovat druhé adsl, vím, že mi můžeš namítnout, že odstoupit můžu kdykoliv, ale už se mi nechce platit po třetí zas 999 Kč za zřízení. Gts je fakticky strašný. Sorry, že jsem pletu do bezdrátu debatu o gts, jenom už fakticky bych si rád alespoň stáhl poštu nebo sem tam načetl stránku.

Withman (6.6.2004 01:58:07)

100% ti můžu říct že IOL pojede o dost líp, nikdo si tady nestěžuje a já mám osobně rychlost okolo 400kbps a to pořád.!

Jolinar (6.6.2004 02:37:24)

Já přecházel k IOL a to už bylo po 4. . Nejdřív TELE2, pak Českej Bezdrát, pak GTS a ted IOL. Nejlepší je IOL, nejhorší bylo GTS, divnej přístup a docela hnusný zacházení od bezdrátu a TELE2 nejlepší přístup a kompenzace měsíčních paušálů, když to nejelo...IOL je určitě nej volba...pak je tu taky Aliatel, který taky nemá problémy a má neomezené data.

Jolinar (5.6.2004 16:37:33)

Co jak sem udělal?

bugr (18.6.2004 13:14:06)

a jak ri jede ten bezdrát? chtěl bych Eri®ADSL20 256/64 kbps a chci vědět jak jim to jede, nemaj tam u týhle varianty nic o fup tak doufám že tam neni, psali mi mailem že to jede reálně 220kb/s,dík za info