Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > GTS oznámilo oficiálně zavedení FUPu od 1. června

GTS oznámilo oficiálně zavedení FUPu od 1. června

fr (21.5.2004 17:10:28)

samozřejmě bez nějakých podrobností. A taky že nějakou kačku zlevní. No to jsem teda zvědavej......

Anonym (21.5.2004 17:42:52)

Opravdu zlevnuji od 1.6.2004 na 1 010 Kc vcetne DPH (849 bez DPH) a ja ted jeste u nich platim 899 Kc vcetne DPH, aspon az skonci promo akce, tak to nebude tak drasticky rozdil co budu plat ... :-))

zafod (6.6.2004 16:59:56)

To ti teda ještě napíšu perličku: V únoru vyrukovali s "večerním paušálem", byl kolem toho humbuk jak hrom a já si ho pořídil (objednávka přes net). Na konci března jsem tuto službu chtěl zrušit a - ouha! - prý měsíční výpovědní lhůta. Tak jsem sed´ k netu, hledám, hledám na stránkách GTS, nikde ani zmínka o nějaké výpovědní lhůtě (znovu zdůrazňuji v březnu). Tak jsem poslal mejla, že mi můžou, že jsem nic o výpovědní lhůtě nepodepsal a že si tuto službu přeji na svém tlfonu zrušit. Na to mi nějaký vtipálek od nich odpověděl, ať jim dám číslo smlouvy. (Žádná není - jen objednávka) Tak jsem znovu zopakoval svou žádost o ukončení služby (to už byl začátek dubna). Odpověď - měsíční výpovědní lhůta. Ale potvrzeno přijetí žádosti. To už jsem se dožral, tak jsem je vyzval, že jestli ze mě ještě chtějí dostat nějaké love, tak ať mě daj´ k soudu. Že už jim nedám ani korunu, protože nebudu platit za něco, co nepoužívám. A teď se podržte - před 14 dny mi od nich přišla upomínka, že prej dokud nezaplatím, co dlužím, NEBUDE MI SMLOUVA OBNOVENA. Tak nevím, jestli jsou tam opravdu samí pacienti nebo co. Ještěže jsem si zálohoval veškerou korespondenci s nima. To se ještě někdo jednoho dne posměje.

Smoker (6.6.2004 17:47:59)

No, já to budu muset udělat tak podobně jak ty, protože opravdu je to neúnosné. Teď jsem si zobrazil tohle diskusní fórum, typněte, jak dlouho to trvalo, stopoval jsem to, asi 6 minut, než se zobrazila tato "velká stránka". Fakt dobrý. Od příštího měsíce jim nic neplatím.

GTSman (21.5.2004 21:59:16)

Jo jo jo jo jo jo jo jo, skutecne je to tak!!!! Viz: http://www.gts.cz/index.php?id=30382&press=y&PHPSESSID=2268e688f14b8ba789f7033545ac7489 Je to jedina dobra zprava, co jsem dnes na Internetu nasel. Protoze dnes pres GTS se mi nacitala stranka seznam.cz tak 9 minut .... Volal jsem na GTS co to ma znamenat, jstli uz na me uplatnuji (neopravnene) FUP a oni mi rekli, ze FUP se zatim jeste neuplatnuje. Tak jsem kouknul na jejich stranky a objevil oficialni sdeleni, ze to zacne od 1/6/2004. Stastny to den. KONECNE! Konecne Ti kreteni stahovaci dostanou na frak a potahnou !! Potahnou jinam ... at jdou treba k Televolekomunistum !!! Nazdar.

smarja (25.5.2004 14:08:06)

Ty debilku, uvedom si uz, ze sis nechal totalne vymejt palici bludama o stahovacich, tak nadavej na spatne organizovanou FUP, nebo prideleni priorit sluzbam s vetsimi pozadavky(QoS) na ping a podobne. doufejme, ze to zas nejak neposerou

Miroslav Šilhavý (25.5.2004 14:11:29)

FUP hovadina je; QoS není a asi ani nevíte, že všude standardně běhá...

I (31.5.2004 12:49:17)

PUF bude jen na nové uživatele, na stávající až nejdříve od září (podle infolinky). GTS by měla se stahovači rozvázat smlouvu, je to jediná možnost jak si nenaštvat zákazníky a prokázat neschopnost managementu GTS řešit problémy.

Anonym (4.6.2004 00:12:53)

To je jako říct o nahlazeném, aby se nenachladil. Myslím, že GTS už naštvané zákazníky má a "rychlost", s jakou problém řeší, to už jen umocňuje...

I (4.6.2004 07:44:09)

Také patřím k těm, kteří odešli. Doufám, že bude pokles zákazníků výrazný a spolu s nimi bude odejita i část neschopného top managementu GTS. A nebo to dopadne jak za dávných časů soudruhů z GTS - budou potrestáni nevinní (technici, kteří na problémy upozorňovali) a odměněni nezúčastnění (top management, který při řešení problémů jakoby nebyl)

NO GTS (5.6.2004 14:54:55)

Jsem s tebou za jedno. Jen aať vás stahovačů odejde co nejvíce. AlespoŇ zbude rychlost na nás normální uživatelé internetu. Před FUP jsem skoro nejel, teď mám rychlost kolem 300-400 a to ne vyjímečně.

Smoker (5.6.2004 16:29:47)

No, nevím, koho považuješ za normálního uživatele, já mám za měsíc v průměru tak 2 - 3 gb v obouch směrech a od 16. května jsem se nad 8 kb/s nedostal, maximálně v noci od dvou hodin a to ještě ne vždycky. Taky budu odcházet od gts, protože platit levné peníze za mizerné připojení, to se mi fakticky nechce. To opravdu radši půjdu k těm telecomáckým volům, kde budu mít alespoň trošku záruky, že mi to pojede. Kdykoliv volám na gts, tak se tam vymlouvají na agregaci, ale přece agregace není furt neměnná, není to přece možné, aby to jelo tak, jak to furt jede. Teď jsem chtěl na speedmetru změřit rychlost, myslíte, že se mi načetla stránka? Vůbec ne. A díval jsem se i do nastavení modemu, všechno ok, tak fakticky mi nic nezbývá než od gts odejít. Takže prosím, aby tu někdo nenadával na stahovače, když si myslím, že 3 gb za měsíc není tak moc.

No GTS (5.6.2004 19:05:01)

Já měl podobné problémy a tak dlouho jsem jim brečel na infolince, až mi za jeden měsíc dali 50% slevu z paušálu a příští to je tento měsíc si zatím nemůžu stěžovat.JInak za stahovače považuji někoho, kdo stahne více jak 10 GB dat.Myslím že při běžném používání se stahuje 3-4 GB při videomaniakovi uznám 7GB a těm co nemají s kým dupat musí 10GB stačit.

Smoker (5.6.2004 20:12:42)

No, ale problém je ten, že já můžu brečet jak chci a stejně mi reklamaci neuznají, poraď, jakým jsi to dělal způsobem? Kdo Ti napsal vyjádření? Mně osobně paní Abbrentová. Fakt "milá" paní. Napsala mi, že moje nefunkčnost služby je agregací a nic víc.

NO GTS (6.6.2004 17:27:10)

O mě se starala také milá paní Abbrentová.Zřejmě jsem měl větší výdrž. a bombardoval jsem jí telefonáty a reklamačními emaily s výstedky testů připojení.Držím palce. PS: já na tom byl ale hůže, mě se stránky nezobrazovaly vůbec.

NO GTS (5.6.2004 14:59:15)

Podle posledního testu (05.06.2004 14:53) je rychlost připojení vašeho počítače DOWN: 416.656 kbps (52.082 kB/s) UP: 96.544 kbps (12.068 kB/s) odezva(min,avg,max): 78.2ms / 129.2ms / 313.4ms

Anonym (29.6.2004 23:46:34)

By mě zajímalo, proč si lidi pořizujou rychlej internet (teoreticky tedy, že), když ne kvůli stahování... Na prohlížení stránek mi přeci bohatě stačí dial up a vyjde mi to levněji! Takže slavnej GTSmane, k čemu ti je rychlej internet - na stáhnutí pěti textovejch mejlů za den? Na přečtení deseti stránek? Bych neřekl, že stahovači sou kreténi, jen pouze využívají pravou podstatu rychlýho netu! Proč jsou www plný dem a videí o velkejch rozměrech? Kvůli modemistům asi ne - k tomu má sloužit trychlej net! Takže žádný kreténi!!!

Kai (7.6.2004 15:25:15)

No já jsem u GTS už měsíc a jsem spokojen. Přes den mi to chodilo tak 250 (průměr), přes noc tak 410 kb/s. Od začátku června jsem ale přes den ani přes noc nespadl pod 400 kb/s!!! Takže jsem spokojen. Je ale fakt, že internet využívám k práci a ne ke stahování filmů. Stejně nemám čas na to koukat...

Alex (7.6.2004 15:59:32)

Nechci bejt hnusnej ,ale všem to tadi první 2 měsíce jede dobře.Pak uvidíš co s tebou GTS provede.

I (7.6.2004 16:57:02)

souhlas, už jsem se podvodníků také zbavil... malá rada: zkontroluj si smlouvu aby sis pak nerval zbytky vlasů až budeš chtít odhlásit nefunkční ADSL

Smoker (7.6.2004 19:09:53)

No, po dnešní rozmluvě s operátorkou na gts si tím nejsem tak jistej, podle mého názoru to škrtí český telecom, tak mi to alespoň ona říkala, taky mi přiznala, že už kvůli tomu přišli o mnoho zákazníků a že to rozhodně není v jejich zájmu a že s telecomem o tom jednají, ale nevím. Taky jsem dneska podal výpověď a držte se, uznali mi výpověď dohodou bez měsíční výpovědní lhůty, takže zítra by mě už mohli odpojit a hurá k telecomu, jinde to asi líp nepojede. A ještě mi gts uznala slevu, za tenhle měsíc nebudu muset platit žádnou fakturu.