Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > O2 VDSL - nebrat

O2 VDSL - nebrat

swampy (13.7.2011 15:55:54)

Vse na zacatku vypadalo ruzove po zapojeni, rychlost az 20Mbit a ted? Modem se nechce synchronizovat obcas, vypadky, nyni uz se ani nechytne a budu muset asi nejspis prejit zpet na ADSL a jet nejakych ubohych 6Mbit mozna mene. Jednim slovem neschopnost.

Roman (14.7.2011 18:29:46)

Co to je za kec? Jestli ti to nefunguje, tak si zavolej a pošlou ti technika, není řešením tady něco plácat na DSLku. Nevím čím toho chceš dosáhnout?

Mirec (8.8.2011 20:16:42)

technika O2? dovol abych se zasmal. To myslite toho co prijde uplne s holyma W7, udela si 3 testy (btw ani nezna rychlost.o2isp.cz a rekne, ze je vse ok pac on nameril na "az 16Mbit" 13Mbit (mereni mu trvalo 2x dele nez mne - proc? to nikdo nevi)? a mimochodem jeste rekne ze pocitacum nerozumi ? Ale abych se ho zastal, co se tyce kvality linky tak tomu asi rozumel :) jinak me zkusenosti s VDSL? v realu jede cca 8Mbit :o( jo a na technicke pomoci max k cemu se dopatrali kdyz se dozvedeli ze technik testoval na jejich laptopu s WIN7 a ja mam PCs s WinXP SP3 tak rekli: "to vite na XP jsou problemy s rychlosti, zkuste PC Optimalizer,ale ten neni nas produkt takze k nemu vam podporu nedame" rofl ach jooo uz jsem na jejich tech pomoc rezignoval :(

Daryl (13.9.2011 23:56:50)

S připojením od O2 jsem spokojený. VDSL funguje skvěle. Mám asi štěstí, ale znám případy, kdy to technici neumějí připojit z ADSL na VDSL, i když je na ústředně vše ok a máte i modem s podporou VDSL, a řeší to 2 měsíce. Vymlouvají se na nedostatek portů apod., takže chápu, že názory se různí.

OSPF (7.10.2011 21:16:39)

On je problem v tom, ze si kazdy mysli, ze ta linka je mode - metalika na dslam - internet. Ale tak to neni. Na trase se muze stat milion a jedna vec. Kdyz je nekde problem, neni sranda ho vzdy najit. Jednou se nam stalo, ze zkz posilal mejla ve kterem byla sekvence nul a jednicek, ktera se shodovala se sekvenci pro vzdaleny restart radioveho spoje. Kdykoli zkz mejla odeslal, linka spadla....no a ted zjisti kde je problem. Kazdy se nejdrive zkz vysmal, ze je nesmysl, aby pri odeslani mejlu spadla linka. No nebyl.

OSPF (19.9.2011 10:03:03)

Milej chlapce. ISP ti dodava rychlost na fyz vrstve. V okamziku, kdy jemu projde mereni na prvni vrstve, nic jineho ho nezajima. Proc by mel jako technik TO2 ladit tvu komp?

xxx (20.10.2011 20:49:41)

no jo, když jseš debil a nerozumíš tomu tak neměř rychlost na DSL se starýma vidlema XP bez řádného nastavení TCP Optimizeru aby ti "teklo" víc. A když tomu rozumíš uplný hovno jak tak vidím, tak se tady nelituj chudáčku

TWS (21.7.2011 14:41:57)

Presne tak souhlasim s predchozim prispevkem ... to co pises je nesmyl ... je jednoduche rict hrozne nebrat .. kdyz nepises co jsi udelal proto, aby to O2 opravilo .. nekdy jim to mozna trva, ale lina huba .... Moje zkusenost je napriklad velmi pozitivni jak s ADSL tak s VDSL vzdy jsem mel priblizne to co slibovali tj ADSL 16/0.7 jelo 14/05 a u VDSL 25/2 jede 24/2 s tim, ze ve spicce to nekdy kolisa .. ale v zasade jsem max spokojen .... mam stesti ze jsem cca 300 m od DSLAM ... asi tak... TWS

yetty (6.12.2011 13:45:42)

Souhlasím. Mám obdobnou zkušenost. VDSL mi jede stabilně 25/2 ve špičce mi to jde 22/1,5 což je velmi solidní.