Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Cena ADSL

Cena ADSL

xy (28.11.2011 10:51:13)

Proč musím platit plnou cenu za ADSL 16/1M, když mi sám operátor potvrzuje, že : Na této adrese je služba ADSL dostupná s maximální rychlostí 6144/384 kbps.To je jako bych šel do pneuservisu pro 4 pneu a oni mi řekly, že mi můžou dát jen 2, ale musím zaplatit za 4 protože to tak nabízí :()

Roman (28.11.2011 16:51:44)

Tak zase někdo kdo vůbec neví co si platí. Určitě máš službu Internet Optimal a ta je na technologii VDSL 16/1 a na technologii ADSL 8/512. Takže asi tak. No jinak je tam taky slovo až, takže tahle debata je naprosto zbytečná. Chce to víc číst a méně plakat a hrát si na drsňáka, kterej s tím operátorem zatočí.

anonym (30.11.2011 09:05:17)

slůvko "až" jsem si všiml a myslím, že jim to prochází jen v banánrep.,to by taky mohli rychlost omezit na 0,0001 a když se jim na rok upíšete,tak smůla!Jestli tohle lidi a úřady dopustí můžeme mít za chvíly benzín až95 atd..Jde o to nenechat ze sebe dělat ovce a platit předražené a ještě nekvalitní služby,když se ozvu sám,tak nic nezmůžu,stačí,aby se ozvala většina!

k.skaroupkova@seznam.cz (2.12.2011 21:55:42)

Dobrý den, rozhodně nechci hájit O2, ale pokud to s vámi někdo sepisoval, musel Vám říci, že rychlost je "až" 16 Mb/s.. Navíc to musíte mít i sepsané ve smlouvě, pokud to tak není, měl by jste se s tím na O2 obrátit. Horší je, pokud jste smlouvu sepisoval telefonicky s operátorem, nemuselo mu být vždy rozumět, ale zase, opět Vám musela přijít smlouva, kde to musí být napsané a tu jste evidentně podepsal. Pak už se není o čem bavit, je to padlé na hlavu, ale je to tak.

OSPF (8.12.2011 00:43:49)

Ale tak je to vsude ve svete. Na DSL proste z technologickych duvodu nelze nic garantovat.

OSPF (8.12.2011 00:42:57)

Ne, to je technicke omezeni. Nikdo vam nemuze na ADSL cokoli garantovat.