Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > ADSL Vodafone

ADSL Vodafone

crusy@centrum.cz (4.3.2012 20:14:14)

Chtěl bych se zeptat na vaší zkušenost s ADSL od Vodafone.Mám T-Mobile,který mi v dubnu končí a vzhledem k výpadkům a "péči o zákazníka" již toto nechci.Bohužel musím řešit pouze připojení přes pevnou linku...Nebo doporučení... Děkuji za radu...

xBl4d3x (7.3.2012 20:41:15)

Řekl bych, že v případě ADSL je to úplně jedno, od koho ho máte. Stejně ho všichni pouze přeprodávají od O2 a jakmile se vyskytne problém u vás a reklamujete ho u svého poskytovatele, není většinou schopný s tím dělat nic jiného, než poslat žádost do O2, aby s tím něco udělali a vám omluvu nebo výmluvu..

XFREE (7.3.2012 22:36:28)

V tomto pripade nemas pravdu. Pokud vyuzivas ADSL bez pevne linky, je udrzba tve pripojky a s ttim spojene pripadne vypadky na tvem poskytovateli (neco jinaho je samozrejme prekopnut kabel v ulici). V pripade, ze mas pevnou + ADSL je udrzba prave na O2- proto je i tato kombinace pro prekupujiciho operatora levnejsi a mas slevu na ADSL v porovnani s cenou bez pevne linky.

anonym (13.3.2012 02:02:05)

Nemáš pravdu pravda je v 1 příspěvku.

p.michaelos11@gmail.com (17.3.2012 09:30:35)

Dobrý den, chtěl jsem se Vás zeptat jestli ,už jste se rozmyslel ohledně společnosti Vodafone? Pokud ne?Telefonica O2 Vám dá pevný internet již od 400 Kč i s dph kde zřizovací poplatky jsou zdarma.Já osobně využívám Internet optimal až 8mb/s a upload 1mb/s a nemůžu si stěžovat i dokonce s Tv flexi.Co se týče stahování torrentů spokojenost jede mi to cca 1mb/s ,ovšem záleží na se a pe. Co se týče ostatních serverů okolo 800kb/s.Jestli tak ozvěte se na můj email: p.michaelos11@gmail.com jsem pracovníkem O2 není problém ,zodpovědět veškeré otázky telefonicky (dostupnost,objednání a ostatní otázky...)Na email reaguji do 24h. S přáním hezkého dne

petr.kubala@centrum.cz (10.6.2012 20:59:12)

zdravím.taky jsem přešel z baličku od T-mobile. a na netu jsem našel snad lepší nabídku,koukni se na http://wia.cz/ šlape mi už měsíc bez problemu

petr.kubala@centrum.cz (10.6.2012 21:03:57)

zdravím.taky jsem přešel z baličku od T-mobile. a na netu jsem našel snad lepší nabídku,koukni se na http://wia.cz/ šlape mi už měsíc bez problemu

Predator5552@seznam.cz (18.9.2012 13:59:48)

Chtěl bych se podělit o zážitek s vodafonem. Omluvte delší text. Přestěhoval jsem se a tím jsem zrušil ADSL. Při zřizování nového jsem narazil na nabídku VODAFONU. K hlasovému tarifu (který mám) ADSL za 499Kč nebo tak nějak. Tak jsem zavolal na vodafone linku. Tam Klasická "pipka" naučená z učebnice. Nevěděla rychlost, dobu zřízení atd. Po přepojení na technika jsem vše dořešil a bylo řečeno že do 5 dnů se ozve a přijede se podívat zda je technicky možné ADSL zapojit. Po 22 dnech kdy se nic nedělo. Ani telefon ani žádný jiný kontakt. Jsem zavolal znovu na vodafone. Zase naučená slečna bla bla bla a že na zřízení ADSL mají 30 dnů. hovor jsem ukončil. Večer jsem zavolal znovu (myslel jsem že na večer tam bude operátor který něco umí) to se potvrdilo. Slečna po 10 minutách na lince řekla že není možné ověřit stav objednávky a že se ozve do 60 minut. NEOZVALA!! Druhý den ráno jsem volal znovu na linku. Jiná slečna zase ověřovala objednávku a řekla že je nějaký problém že se ozve za 10 minut a spojí mě z technikem. OPĚT NIKDO NEZAVOLAL!! Lháři. Druhý den už značně rozladěn jsem volal na linku znovu a kolečko se opakovalo. Bylo řečeno že objednávka je ve skladu v berouně. (objednával jsem jen ADSL bez modemu a nebo nějakého hardwaru) a že do večera se mi někdo ozve a objednávka se dořeší. ZNOVU A ZNOVU LEŽ do (očí). Je to již dva dny a nikdo nezavolal. Takže moje objednávka je již 26 dní stará a nic se neděje. Nikdo nebyl ani ověřit zda služba vůbec půjde zřídit nebo ne!!! Takže celou dobu vodafone jen LŽE A LŽE!!!! Nevím pokud firmu už nechce ani nového zákazníka (ADSL) tak už nevím. Prosím o radu na kterého poskytovatele se obrátit aby byl ADSL zřízen co nejrychleji. Bydlím v Karlových Varech. Děkuji za přečtení. A u VODAFONU už nikdy nic!!!!

xsedlik@volny.cz (10.10.2012 23:28:02)

Bohužel máte recht, komunikace s nimi není žádný med, zažil jsem s nimi své. Vždy používají okřídlenou větu, že se někdo ozve do 24 hodin a nic. Tak jsem jim pohrozil, že jsem u nich již 10 let a že svou nečinností přicházejí o zákazníka a že odcházím k Tmobile a hle najednou šlo vše. Dostrkal jsem je k tomu že dnes mi zde běhá VDSL 44M down za 528kč /měsíc. Petr z Pardubic PS: ale s O2 je to ještě lepší, měl jsem ADLS 16M za 850,-- , ani se nijak moc necukali, když jsem to rušil. Sice něco prskali v tom smyslu, že jsou schopni zlevnit, ale pravil jsem jim, že když jsem to před rokem honil a chtěl nějakou lepší cenu tak to prý nešlo. Tak nešlo.