Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > O2 internet snížení ceny

O2 internet snížení ceny

luky (29.7.2012 12:39:02)

Dobrý den, za měsíc mi bude končit 12 měsíční upsání u O2. 8Mb/s za 500 Kč. Zajímalo by mě, jestli se někomu podařilo v poslední době O2 stáhnout o nějakou kačku dolů nebo jsou neoblomní. Já jsem to zkusil po dobrým a řekli mi že to nejde, ale třeba je někdo tady výřečnější a dokázal je donutit, aby nějakou zvýhodněnou akci udělal. Povedlo se někomu? Jaké máte zkušenosti s O2? Díky

ch4ser (1.8.2012 10:21:41)

špatné. Nesníží ani za nic. Ještě je problém je ukecat aby nechali vůbec těch 500 kč a nezvedali to po roce na 750...

. (2.8.2012 11:55:24)

Mám zkušenost, že intenet dokážou nabídnout i za 400,- Kč. Chce to vypovědět, nejlépe písemně.

Robert (6.8.2012 12:38:18)

Zdravím Je to hrůza ,co se u nás děje. Také mi končí "výhodný" tarif za 500.-. S O2 končím a asi už na dobro. Mám od nich ještě mobilní internet za pouhých 150 měsíčně. Ale co je to platné,když to stejně nechodí,raději se stavím někde,kde je wi-fi a mám klid. Jen pro doplnění inf. : Na Slovensku je v těchto dnes u mobilního operátora ORANGE k mání tarif za 35 eur měsíčně. Tarif obsahuje neomezené volání,sms,mms do všech sítí na Slovensku. V Německu dokonce za 30 euro a to operátor BASE,jen u nás si mastí už takhle napakované kapsy. Sám vlastním několik předplacených karet do Německa a volám již za 5 centů/min. Většina karet tam nabízí volání do všech sítí za 9 centů a dají se koupit v každé trafice,či malém marketu typu netto,penny,lidl atd. Zdravím všechny a snad se někdy dočkáme.

Ondra (1.9.2012 09:26:42)

Ahoj, stačí tam zavolat a říct jestli by nešla dát nižší cena a dělat drahoty, že skončíte, tak Vás přepojí na renteční oddělení, tam budete znova dělat drahoty a je to doma .. Měl jsem takhle tarif Internet Aktiv 25 mbit za 450 kč a nyní po automatickém navýšení mám 40Mbit také za 450kč.. Nesmíte se s nima mazlit .. :)

lucie.sesi@seznam.cz (6.9.2012 13:27:17)

Zkuste se podívát na https://www.dsl.cz nabízí tam internet od O2 již za 400,- :o)