Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Zřízení VDSL u vodafonu

Zřízení VDSL u vodafonu

Predator5552@seznam.cz (18.9.2012 13:55:45)

Chtěl bych se podělit o zážitek s vodafonem. Omluvte delší text. Přestěhoval jsem se a tím jsem zrušil ADSL. Při zřizování nového jsem narazil na nabídku VODAFONU. K hlasovému tarifu (který mám) ADSL za 499Kč nebo tak nějak. Tak jsem zavolal na vodafone linku. Tam Klasická "pipka" naučená z učebnice. Nevěděla rychlost, dobu zřízení atd. Po přepojení na technika jsem vše dořešil a bylo řečeno že do 5 dnů se ozve a přijede se podívat zda je technicky možné ADSL zapojit. Po 22 dnech kdy se nic nedělo. Ani telefon ani žádný jiný kontakt. Jsem zavolal znovu na vodafone. Zase naučená slečna bla bla bla a že na zřízení ADSL mají 30 dnů. hovor jsem ukončil. Večer jsem zavolal znovu (myslel jsem že na večer tam bude operátor který něco umí) to se potvrdilo. Slečna po 10 minutách na lince řekla že není možné ověřit stav objednávky a že se ozve do 60 minut. NEOZVALA!! Druhý den ráno jsem volal znovu na linku. Jiná slečna zase ověřovala objednávku a řekla že je nějaký problém že se ozve za 10 minut a spojí mě z technikem. OPĚT NIKDO NEZAVOLAL!! Lháři. Druhý den už značně rozladěn jsem volal na linku znovu a kolečko se opakovalo. Bylo řečeno že objednávka je ve skladu v berouně. (objednával jsem jen ADSL bez modemu a nebo nějakého hardwaru) a že do večera se mi někdo ozve a objednávka se dořeší. ZNOVU A ZNOVU LEŽ do (očí). Je to již dva dny a nikdo nezavolal. Takže moje objednávka je již 26 dní stará a nic se neděje. Nikdo nebyl ani ověřit zda služba vůbec půjde zřídit nebo ne!!! Takže celou dobu vodafone jen LŽE A LŽE!!!! Nevím pokud firmu už nechce ani nového zákazníka (ADSL) tak už nevím. Prosím o radu na kterého poskytovatele se obrátit aby byl ADSL zřízen co nejrychleji. Bydlím v Karlových Varech. Děkuji za přečtení. A u VODAFONU už nikdy nic!!!!

Fatly (20.9.2012 15:08:02)

Koukam, že je to tady samé zoufalec Vodafone. Nejrychlejší máš O2. Ty to zřizují sami sobě.

Lukáš (20.9.2012 22:40:24)

Já měl t-mobile do 14 dní. Žeby světlá vyjímka?:D

Falty (21.9.2012 07:34:26)

Tak takhle dlouho mi to trvalo asi poprve, takže slabší průměr :)

Kadlik (20.9.2012 17:06:51)

Ahoj nejrychlejsi realizace mas u O2 jak pise kolega, kabely jsou jejich Tmob i Vodac jsou jen prekupnici. V soucasne dobe mas nabidku v tvem bydlisti za 300kc za 20mego, zalezi presnejsi adresa... kdyby cokoliv napis poradim.