Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Poskytovatele ADSL v CB

Poskytovatele ADSL v CB

ales (21.12.2013 13:55:17)

Kde bych nasel (resp. pokud nekdo ma rovnou se muze pochlubit) seznam poskytovatelu pro Ceske Budejovice ? Prednostne ADSL (ale nepohrdnu ani VDSL/nejakym bezdratem)

anonym (21.12.2013 21:10:00)

Dobrý den Pokud uvažujete o ADSL (VDSL), doporučoval bych Vám O2, hlavně kvůli technické podpoře v případě problému. Pokud budete mít nějakého přeprodejce, pak v případě problému s linkou to těžko jednoduše vyřešíte. Důležité je ale si předem zjistit maximální rychlost, kterou na Vašem čísle (adrese)můžete dosáhnout, abyste pak nebyl zklamán. Tuto rychlost zjistíte zde na těchto stránkách (www.dsl.cz), položka "Ověřte si dostupnost internetu" a dále "dle pevné linky" nebo "dle adresy". Další věc je oficiální nabídka ADSL (VDSL)modemů od společnosti O2, které nejsou nejvyšší kvality, ale pro průměrného uživatele postačují. Jinak je nutno si kvalitnější modem zakoupit sám, ale v tom případě bych doporučoval si předem zjistit nějaké zkušenosti s modemem. Co se týká bezdrátu, zde bývají většinou nabízené vyšší rychlosti, ale často se jedná o připojení s měřenými daty ( uplatňuje se FUP )o čemž se tito poskytovatelé sami většinou nezmiňují, a v případě problému bývá špatná technická podpora ( častější výpadky internetu ). Přehled poskytovatelů bezdrátu ve Vašem městě najdete na stránce : www.internetprovsechny.cz Dále záložka "WIFI" , pak zvolíte kraj a město.

Lada (24.4.2014 13:25:25)

O2 bych ti nedoporučoval. Mají vysoké ceny, hodně výpadků a je to pomalé... Zkus mrknout na City Mobile.