Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > contactel

contactel

xandrew (18.6.2004 18:42:05)

tak jsem poslal faxem smlovu na contactel, tak jak mi rekla nejaka zenska. na FAQ maji napsano, ze kdyz smlouvu obdrzi tak se ozvou mailem. zaitm nic a ja uz fakt nemam nervy na infolinky. jak dlouho trva nez poslou ten potvrzujici email???

Ninja (19.6.2004 15:19:12)

Také jsme si objednali Contactel, 14 dní nás šmejdi tahali za nos, že to musí každým dnem přijít a až když jsem jim řekl, že už na ně nemám sílu a že to objednám od někoho jiného, tak najednou, že neměli samoinstalační balíčky, že už jim právě došli a že to tady v úterý bude. Tak jsem zvědavý, ale jestli mě pak ještě nase... s dalším protahováním, tak fakt půjdu k někomu jinému. Napiš pak, po kolika dnech ti to spustili, dík.

xandrew (19.6.2004 23:34:09)

ja jsem mel s nima obrovsky dohadovani na infolince. kazdy mi trvrdi (at uz se to tyka cehokoliv) neco jineho. bordel. na kazdou druhou otazku je odpoved pockejte .... nakonec jsem se rozhodnul koupit si modem sam, protoze mi nechtej prodat ten co davaji k variante power za zadnou cenu. fakt k smichu. pak ani nevi, ze je potreba plna moc (souhlas) se zarizenim adsl pripojeni od majitele HTS. ted vazne pochybuju o tom, ze smlouvu staci vyplnit a poslat faxem.....

tadeáš (20.6.2004 17:16:38)

já si tedy objednal u Nextry ADSLink Start se samoinstalačním balíčkem ... hned jsem poslal poštou Smlouvu, samoinstalační balíček jsem měl za dva dny doma. Služba byla zřízena za 6 dní a už jedu ...

Anonym (14.7.2004 02:36:58)

a jak ti to jede? (pingy, skutečná rychlost, celková spokojenost)?

tadeáš (14.7.2004 09:21:25)

rychlost je 420-480 kbps, ping okolo 50, modem super

Ninja (14.7.2004 11:41:39)

Tak my už teké jedeme cca 3 týdny a rychlost je myslím super, pořád kolem 800 - 810kbps, pod 740 jsme ještě nepadli. Máme limit 20GB a Contactel tedy šlechtí, že FUP u něj není, tak jak mi slíbili. Vřele doporučuji všem, zatím žádný problém.

Ninja (21.6.2004 10:29:58)

Tak je pondělí :-) Zítra jim tam zvednu mandle, jestli to nebude v poště !!! A pokud bude, tak jim tam zafaxuji takový dopis, že mi to zapojí ještě do konce týdne :-)

xandrew (21.6.2004 18:28:54)

dneska jsem jim poslal mily dopis emailem. zatim na vse odpovidali hned a ted nic. cekam do ctvrtka, pak tam volam a budu je tam muset opet zprcat do kulicky. neni to mozny, aby kazdy operator rikal neco jineho...

Ninja (23.6.2004 08:21:21)

Tak to včera t.j. v úterý fakt přislo, pěkně jsem to zapojil, rozvrtal jsem kvůli tomu celou síť, najednou po připojení Zyxela do switche totiž nic nefungovalo. Nakonec jsem musel vyměnit 3 ks síťových karet za jiné, ale teď už to běží, tak jen čekám, až nám to zprovozní v Contactelu :-( Poslal jsem jim také faxem smlouvy + takovou malou žádost o urychlení a uvidíme :-)

Anonym (23.6.2004 14:14:14)

Zrejmne se jedna o problem mezi zidli a pocitacem lamo! Vymenovat kvuli zyxelu sitovky. To je naka diagnostika zavady? To jako kdybych rekl zapojil jsem tam Junipra routr a ono to najednou neslo. Pane boze. Po mne chtej pet let praxi spravce site ale ze nekde delaj takovy lamy to je hruza. A to nejsem starej.

xandrew (23.6.2004 14:24:45)

pokud budu majitel firmy o 10 zamestnancich (cca 10PC) tak si nebudu platit spravce ani bez praxe, coz bych rekl byl je pripad Ninjy. nastesti je na netu k sehnani par lidi kteri pri malem problemu pomohou.

Ninja (23.6.2004 16:13:38)

Přesně tak, díky. Máme ve firmě 6 compů a kvůli nim nebudu nikoho platit, zvláště když takhle se s tím můžu babrat kdykoliv a nemusím na nikoho čekat. Koukám, že tady to je samý mistr světa, který nikdy s ničím nezačínal a holt si neodpustí rýpanec. Je mi jasné, že to je diagnostika na prd, ale proč bych tady pracně vysvětloval, že jsme měnili starý 5 port switch za nový + ten modem a najednou to nejelo? Kabely zustaly stejné, tak kde mohla být chyba? Asi se to někde hádalo, teda promiň že se nevyjadřuji dost vědecky :-) No a switch ani modem měnit nemůžu, kabely to by byla pakárna, tak jsem zkoušel síťovky a hleďme, po výměně Realteků najednou síť šlapala. Ale ty by jsi to určitě poznal jen pohledem od dveří :-) Každopádně díky za radu, mrknu pod židli :-)

Anonym (24.6.2004 11:50:06)

Vystihl jsi to uplne presne. Jsem mistr sveta. A kdo je vic? Proc byt skromny?

Anonym (23.7.2004 17:12:13)

Nejlepší poslat poštou a také faxem a poté poslat že si přejete co nejrychleji zřídit službu a je to ja to mam za 3 dny jsem překvapen i s rychlosti která neklesla pod 419 je to bomba