Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > GTS- NEJHOROSI FUP ze vsech poskytovatelu ?

GTS- NEJHOROSI FUP ze vsech poskytovatelu ?

GTS nejhorsi poskytovate (9.7.2004 00:49:27)

http://www.gts.cz/index.php?id=30402&press=y&PHPSESSID=0346f17959e47dd2376f70566f283ad2 To znamena, ne ze do konce mesice,ale treba 2 mesice budu v te horsi fronte,pokud se mi podari za prvni den sosnout celej limit 4/8GB ?

GTS je fakt na odpis (9.7.2004 00:53:16)

GTS: FUP nově a přesněji Společnost GTS změnila od 1. července podmínky regulace internetového připojení u ADSL (tzv. FUP). Přistoupila k technologicky náročnějšímu řešení spočívajícím v dynamické aplikaci FUP namísto původního statického řešení, které vycházelo z hodnot měřených od počátku měsíce. Nové řešení aplikuje FUP průběžně podle skutečné zátěže v čase. Limity hodnot přenesených dat zůstávají stejné, tedy 4 GB v rychlostním pásmu 512/128 kbit/s a 8 GB pro rychlosti 1024/256 kbit/s. Nové nastavení umožňuje zejména přesné vymezení časového období pro aplikaci FUP. Počet FUP dnů (cd) stanovuje vzorec cd = (pd-dm)*2. V něm je pd celkový počet dnů v měsíci a dm je pořadí dne v měsíci, kdy byla FUP na zákazníka aplikována. Čím dříve uživatel dosáhne limitních hodnot přenesených dat, tím déle na něj bude aplikována FUP. FUP představuje pro GTS pravidla pro rovnoměrné a korektní využívání služby pro všechny uživatele. Související opatření jsou aplikována férově právě na ty, kteří zpomalují rychlost připojení na úkor druhých. Zavedením FUP dochází k adresnému zpomalení přenosu dat těm, kteří službu nadměrně zatěžují. Ani po zavedení FUP však nedochází u GTS ADSL ke zpoplatnění přeneseného objemu dat.

M (9.7.2004 15:30:19)

Tak ta posledni veta je fakt for. Proc by take meli zpolatnovat neco, co vam stejne diky FUP nedovoli stahnout? Zlaty FUP u Internet expresu, tam mate aspon cely mesic internet, tady sice platite, ale dva mesice budete bez pripojeni.

Smoker (9.7.2004 16:15:53)

Jeeee, ještě že jsem s těma hajzlama skončil a šel jsem k iol, supeeer.

Unable (9.7.2004 17:02:34)

Jak to tady tak ctu tak sem rad ze sem zacal rovnou na expresu.

Smoker (10.7.2004 09:03:02)

No, to buď rád, alespoň nemusíš platit tak jako já zbytečně zřizovací poplatky. Já jsem u gts byl a nikdy víc. A jenom díky tomu, že mi z toho kamoš pomohl dobrým napsáním reklamace, tak jsem to měl ukončený během 10 dnů a ještě 100% slevu z paušálu. Ale jinak nevím. Podle mě fup na expresu je jedna z těch, co je dobře řešená, když už teda nějaká fup musí být.

Alex (9.7.2004 15:26:18)

JO jeste ze jsem u nich skoncil.Mam IOL a je to jak super s GTS se to neda srovnat.Hlavne ping je tam 30 ms to sem u GTS nemel za cele 4 mesice ani jednou.Tam jesem mel po apikaci FUP 1000 ms a furmt mleli ze je to agregaci.Bez FUP tam bylo 100 ms.

Martin (10.7.2004 03:59:26)

To přece nemůžou myslet vážně !!! To už je fakt ale vrchol, když už teda člověk překousně to, že na připojení BEZ LIMITU bude FUP na 4GB, tak přijde další bomba v podobě FUPu po dvakrát tak dlouhou dobu, místo aby to bylo jen do konce měsíce :-(

Nargon (10.7.2004 11:03:59)

Podivejte se na to z druhe strany, pokud nebudete sosat a vyuzijete opravdu jen ty 4 GB tak vam to musi jet bezvadne, protoze vsichni ostatni budou ve druhy fronte.

Martin (10.7.2004 19:39:44)

Nojo, asi máš pravdu, ale představ si jednu situaci (nemyslím si že by nebyla až tak reálná), bude třeba zbývat 14dní do konce měsíce a druhej den třeba pojedu na dovolenou (na 14 dní) tak si třeba budu chtít něco stáhnout, a přetáhnu 4GB o několik málo MB nebo kB, a oni mě spomalí, takhle by mě to nevadilo (protože bych odjel na 14/do konce měsíce na dovolenou), a vrátil bych se a jelo by to v pohodě, ale takhle mě to ten další měsích pojede 14 dní pomalu:-(

Martin (10.7.2004 19:42:12)

ještě sem chtěl dodat, že GTS nemá žádný online měřič přenesených dat, takže to zůstalo na uživatele aby si to hlídali sami nějakými prográmky, tak si myslím že je to trochu nefér od GTS...ten dvojnásobnej FUP v podstatě....