Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Cesky Net

Cesky Net

jiri (30.4.2003 19:50:59)

Uvazuji o pripojeni 512/128 pres Cesky net ( http://www.ceskynet.cz ), nemate nejake zkusenosti s jejich kvalitou??? Vychazim z dobre ceny a z toho, ze je pres nej pripojen pes.cz ( nejvetsi poskytovatel webhostingu v CR)... Dik. Jiri.

Pet (2.5.2003 00:40:40)

Pes je sice mozna jeden z nejvetsich, ale rozhodne take 'nejproblematictejsich'. Rozhodne bych se podle nej nijak neorientoval. Tim ale nechci rict ze Cesky Net ma spatnou nabidku - konec koncu, ono je to pri tech soucasnych cenach skoro jedno koho si vyberete :-(

Petr Publič (2.5.2003 13:09:23)

jiz nejaky cas zastavam nazor, ze cena neni vsechno a byt nejlevnejsi musi byt na necem znat, u Psa je to kvalita sluzby a podpora uzivatelum. Vlastne jsem nenasel nic, v cem by krome ceny Pes vynikal. BTW nedavno jsem se prave vyberem poskytovatele webhostingu zabyval a zjistil jsem, ze Pes.cz=InternetCZ=Ceskynet.

byvaly zakaznik (2.5.2003 14:32:17)

Coze - PES dela pripojeni? :-( Boze, dej silu tem kteri se pres Grilla pripoji k netu...

Mirek (1.6.2003 12:16:08)

Nevím jaké máš zkušenosti ty, ale já již u nich hostuji 3 rokem a žádné problémy jsem neměl a to jsem měnil název domény a vše proběhlo bezproblému s přechodem na novou doménu - nic se mi nestratilo a také mi to stále fungovalo. pokud se podívám na jednolivé poskytovatele, tak si říkám: nezapomeň číst ty malá písmenka..... a to se nejdná jen o PSA, ale i jiní.

Petr (3.6.2003 11:54:18)

No, ja se take pripojim k hodnoceni PSA. Je to strasna firma, nebo minimalne byla v dobe kdy jsem tam umistoval stranky svych zakazniku. Pokud tam dale obycejnou HTML stranku s mensi navstevnosti tak to mozna nezaznamenate. Pri narocnejsich strankach uz ano. Zazil jsem treba: - zmena konfigurace serveru bez predbezneho oznameni klientum, diky tomu nefungovaly nejake funkce na strankach. Kdyz se jich zeptate tak reknou 'schvalne jsme vam to nerekli' - caste vypadky (99.99% stabilita - hahaha ;-). Ted uz byva server 'jen' pretizen o vikendech, pred cca rokem - dvema byl klidne nedostupny na radu hodin v pracovnim tydnu. - bezplatna infolinka - zkuste na ni zavolat z mobilu. Me to vytrvale nebrali a po kazdem volani mi prisla SMS typu 'Neotravuj debile'. - technicka podpora vubec dost problematicka. Kolikrat nebyly schopni odpovedet na jednoduchou otazku, nebo odpovedeli 'ted tady neni nikdo kdo by tomu rozumnel...' Des, pryc od nich. Navic uzasne je jak maji v podminkach ze je nesmite jako zakaznik pomlouvat - procpak to tam asi maji? ;-) Jina doporucuju prohledat si treba Lupu, je tam plno 'veselych historek' se Psem...

Anonym (11.6.2003 16:01:09)

blazen kdo si to od nich koupi , webhosteri prodavaji pripojeni ? , no to je vec ... :-)

Mirek (1.6.2003 12:12:20)

Já mám o něj připojení amohu říct, že dnes již to je jedno, ale v počátku mě to dost lezlo na nervy - objednal jsem si to 23.4. a přišli mi to udělat 26.června a to na to měli těch slíbených 21 dnů, ale nic po nesnázých jsem docela spokojenej , od namontování a pak nějakých úpravách jedu bez spadnutí již 118 hodin. Jen měm mrzí, že nemají na ADSL hotline 24 hodin, ale jen přes den - protože človíček, který dělá ADSL nepracuje 24 hodin. Jinak zastavám názor, že je to vlastně jedno ke komu se připojiš ono to v dnešním monopolním postavení telecomu výrazné rozdíly nejsou.