Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > staticka vs. dynamicka IP u Internet Express

staticka vs. dynamicka IP u Internet Express

Zvedavec (30.7.2004 02:39:29)

Od pocatku pouzivani sluzby mam stale stejnou IP adresu. Mam podezreni, ze tohoto faktu vyuziva Telecom pro implementaci FUP nebo jinych statistik a budu ji mit proste stale (statickou). Ma tedy vyznam objednavat a platit statickou IP jako sluzbu navic? Na http://www.telecom.cz/internetexpres/kolik_zaplatite.php jsem to uz jako doplnkovou sluzbu ani nenasel... ;-) Co vy na to? Mate podobnou zkusenost?

Petr (30.7.2004 06:48:25)

Kdyby jsi pořádně četl stránky, tak se dozvíš, že statická IP byla zastavena u služby Internet Expres.

dyzon (30.7.2004 21:19:13)

Cejtim se jako blbec ale byl bych stastnej jako blecha kdyby mi nekdo poradil jak rozchodit ten pitomej modem CelllPipe 22A-FX n woknech 98. Prosím kdybi mi někdo napsal podrobnější návod jak na to.......... Prosííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím. Nevim ani jak to nastavit a připojit se k netu a sem fakt bezradnej......... Prosííííím heeeeeeeelp

Licho (31.7.2004 00:47:35)

1) zkontroluj ze sviti kontrolka WAN, jestli ne, jsi v prdeli :-) Bud je neco zmrvene v ustredne a nebo mas nekde spatny kontakt telefonnich kabelu 2) v pocitaci nastav DHCP a vlez na adresu 10.0.0.138, dostanes se do modemu, jestli ne, mas neco se sitovkou/spojeni pocitace a modemu. Muzes jeste zkusit nastavit natvrdo pocitaci IP 10.0.0.1 a masku treba 255.255.255.0 a pak znova ten modem. 3) v modemu vlez do WAN a do PPP anastavi login a heslo podle toho co ti rek ISP, pak vlez do admin a dej commit (tim ulozis nastaveni modemu). To je vse, za par okamziku by ti mel net jet.