Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > poskytovatel s dobrou cenou a doopravdy ferovym FUP

poskytovatel s dobrou cenou a doopravdy ferovym FUP

pakl (23.8.2004 00:03:12)

zdravim, uvazuju o ADSL, ale nevim od koho, me pozadavky jsou asi takoveto: nejlip 512kbps, pripadne 396kbps, klidne i vyssi agregaci 1:50 (jeste dotaz - je to agregace na ustrednu ? pokud ano, tak muzu byt vysmaty, protoze tady se tolik lidi nenajde) data neomezene (resp. klidne omezene, ale s FUP, viz. nize) FUP - nejaky rozumny limit, pro bezne surfovani a sem tam stazeni souboru (vetsinou aktualizaci software a ovladacu) tak do 20MB, taky ne FUP typu, ktere se prehodnocuje 1 tydne.. kdyby se to vyhodnocovalo 1 denne, tak proc ne... nerikam, ze sem tam nestahnu neco vetsiho (treba cele CD), tady asi musim pocitat s aktivaci FUP, ale zase abych to nemel omezene na 2 tydny... cena do 1500,- s DPH, ale nepohrdnu vyrazne nizsi poradte mi prosim sve zkusenosti, ktery operator by toto dokazal poskytnout...

Nargon (23.8.2004 00:37:03)

No vlastni zkusenosti mam pouze s Nextrou a nemuzu si stezovat, ale take zalezi na kterem agregacnim bode budete. Tak neco o agregaci v CR jsou celkem 4 agregacni body - Praha, Brno, Ostrava, Zbytek cech (myslim ze je fyzicky umisten v Plzni). Takze se neagreguje na ustrednach. Osobne bych doporucil Nextru start, FUP na vas aplikovan neni, ale po preneseni 3GB dat za mesic vam bude nauctovano 60KC za 1 GB. Cena je tusim asi 600-700 KC bez dph.

Nargon (23.8.2004 00:54:24)

Tak sem se podival na cenik a je to 599 KC bez dph Jedina nevyhoda tehle nabidky je 6ti mesicni vypovedni lhuta. Ale protoze je smlouva oboustrana muzete zadat o zmenu a pokud budete chtit poze zkratit vypovedni lhutu tak nevidim duvod, proc by to Nextra nemela vzit.

Anonym (27.8.2004 08:13:29)

ha ha ha ..... to urcite jeste lepsi je Contactel - ten u sve nejvyhodnejsi nabidky pozaduje doplatit 2 roky !!! slovy dva roky poplatku tedy v pripade, ze smlouvu zrusite po roce. Zbyva Vam zaplatit pouze jeden rok navic.

Kopi (30.8.2004 11:50:25)

Ještě jsem nečetl na celým fóru,že by někdo na contactel nadával.(nezkoumal jsem teda úplně všechny příspěvky) Sám mám 1024/6GB/1:50 a sem maximálně spokojenej. Stahuje to většinou v reálu přes 100. A rozhodně to rušit nehodlám.

karel (24.8.2004 19:13:15)

"agregaci 1:50 (jeste dotaz - je to agregace na ustrednu ? pokud ano, tak muzu byt vysmaty, protoze tady se tolik lidi nenajde)" -- to rozhodne neni agregace na ustrednu. ;]

Nargon (24.8.2004 21:33:19)

Kez by, to bych mel agregaci maximalne 1:3