Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Zřízení ADSL od VOLNY

Zřízení ADSL od VOLNY

Tergos (30.8.2004 11:15:41)

Ahoj Mohli byste mě někdo kdo už má zkušenosti s ADSL od Volný říct jak dlouho to asi trvalo než Vám přišel domů ten samoinstalační balíček a za jak dlouho jste to měli rozjetý....Já už jsem zaplatil fakturu za balíček odeslal smlouvu a už je to asi 14 dní a ještě se mě nikdo neozval. Tak nevím jestli to mam urgovat nebo jestli je to normální. Dík

JaPa (30.8.2004 22:13:18)

dva a půl měsíce. Ale je pravda, že volný v tom byl nevinně, nebylo místo na DSLAMu. Po rozšíření pak už jen týden.

Míra (31.8.2004 10:57:43)

Měl jsem ho zřízený a zprovozněný za 4 dny! A to jsem ani ještě neměl uhrazenou proformafakturu :-) Vše závisí na Telecomu, jak mají volný DSLAMy a jak rychle to zprovozní, někdy jim to trvá i několik měsíců. Vždycky čekaj až naberou více objednávek na konrétní ústřednu, kde je třeba DSLAM rozšířit. Kvůli 1 nebo 2 zájemcům to dělat nebudou, to by se jim přeci nevyplatilo :-))). Ten samoinstalační balíček posílají až teprve po zprovoznění ADSL.

pytel (31.8.2004 15:49:05)

ja jsem měnil z volný na iol přes tři měsíce:-)))

neachem (1.9.2004 10:49:23)

Já na něj čekal asi 2 měsíce ale Volný v tom byl nevinně. Neměl jsem zaplacenou jednu fakturu na Telekomu a on odmítl zřídit přípojku. Dal to Volnýmu vědět až za dlouho, ten to pak řekl mě, a já to zaplatil. Ale než jim ta platba došla tak to zkusili znova zapojit a zjistili, že jí furt ještě nemaji. Tak to zase vrátili.... jéééé to bylo

Petr (1.9.2004 18:59:27)

V breznu jsem si je taky objednal, okamzite zaplatil fakturu a taky jsem marne cekal na balicek. Linka byla zprovoznena asi za 14 dni, ale na balicek jsem cekal dalsich 14 dni, fakt hruza. Nejhorsi je, ze ti na infolince budou vzdy tvrdit, ze uz ti to kazkou chvili dorazi... a to nemluvim o odkoupeni modemu ktery stale neni hotovy...