Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Volny 512/128 1:50 bez limitu?

Volny 512/128 1:50 bez limitu?

Charúf (3.9.2004 19:01:23)

Mate nekdo zkušenost s timto pripojenim? Jak velke je omezeni rychlosti pri velkem stahovani? Prosim poradte....

Martin (3.9.2004 19:40:37)

To radši nedělej, nebo budeš proklínat den kdy jsi to podepsal. Máma přesně to samý, 2 měsíce to celkem šlo a teď stáhnu 50MB a oni mi stáhnou rychlost, že se nedá ani serfovat. A mám taky unlimited. A jejich zákaznická linka je taky na hovn*ˇ. čekáš jak vůl a pak z tebe dělaj debila. Já už mám napsanou výpověď a jdu k telecomu na IOL Broadband, tam mne nechaj žít a zaplatím si jen to co stáhnu, bez zpomalení.

Anonym (3.9.2004 19:48:21)

Díky:-) Uz jsem si dnes malem koupil balicek, ale pak jsem mel jiste pochybnosti tak jsem na doprouceni kamarada zasel sem.

Smoker (14.9.2004 01:48:12)

Jo, ještě že jsi ty pochybnosti měl. Já můžu doporučit broadband od telecomu, mám 10 gb limit a jede to po celej den 53 kB/s, pingy do 35 ms, takže krása. Mám to asi druhej měsíc a zatím dobrý. Jsem z Kroměříže.

Newman (8.9.2004 13:36:39)

tak, jak ctu tak sem spadnul do howna :-( od predvcera katastroficky mala rychlost do ty doby v klidu coze je v tom za figl , jak stahnu urcitej pocet MB tak rychlost klesne ?

Anonym (9.9.2004 14:14:20)

přesně tak mám úplně to samý a dávám výpověd co se dá dělat

Mira (10.9.2004 12:05:58)

tak presne na tohle jsem poslal dotaz na infolinku. Jak praktikuji FUP. Vytazek z podminek: Uživatelům, kteří mají nadprůměrný přenos dat, bude omezena rychlost a snížena priorita toku dat před ostatními uživateli. Pokud se během tří dnů objem přenesených dat vyrovná stanovenému průměru, bude zákazník navrácen do původní skupiny neomezovaných uživatelů. - Omezení nastane po překročení určitého denního limitu stanového pro provoz na jedné ADSL přípojce... - Dotaz na infolinku: * Jaky je denni limit pro pripojku ? * V pripade prekroceni denniho limitu budu po dobu 3 dnu omezen na jakou rychlost ? Odpoved: Presny deni limit neni stanoven, pohybuje se variabilne. Take neni mozne presne rici. Doporucuji se zeptat jinych uzivatelu VOLNY ADSL na serveru www.dsl.cz na podrobne zkusenosti s rychlosti pripojky. Takze ??

Mira (10.9.2004 12:30:46)

DOPORUCUJI MASIROVAT INFOLINKU: ja jsem na tohle znova poslal dotaz: Vase odpoved me tedy prekvapila. Proc se mam ptat uzivatelu a ne primo dodavatele teto sluzby ? V informacich o FUP je na vasich strankach napsano, opakuji: --------------- Omezení nastane po překročení ******určitého**** denního limitu stanového pro provoz na jedné ADSL přípojce... --------------- Pokud se během tří dnů objem přenesených dat vyrovná ******stanovenému průměru*********, bude zákazník navrácen do původní skupiny neomezovaných uživatelů. --------------- Dotaz: Jake hodnoty ( v MB, kB, GB ...) nabyva promenna ' urciteho denniho limitu' a 'stanoveny prumer' Tak jsme zvedav na odpoved ....

(10.9.2004 15:46:20)

Nj, od zacatku zari je ADSL od Volnyho vice mene na hov*o :( Ale kazdopadne jit k IOL je uz jen zoufalecke reseni, takze se musim snazit vydrzet, nebo se zbavit ADSL :))

Nargon (10.9.2004 12:35:00)

Tak tohle mi pripada jako trochu upravenej FUP Nextry :) Takze ti muzu zodpovedet ty tvoje dve otazky. 512*60*60*24 = 44236800kb/50 = 884736/8 = 110592kB Tech 110MB je deni limit, v pripade ze by vsichni uzivatele meli stejne podminky, stahovali by 24hodin a meli neustale vytizenou linku na 100% a tarif 512/128. Jenze se vsechny 1:50 agreguji spolecne a nejaci tam budou mit 1024 linky a urcite vsichni celou dobu nepojednou naplno takze odhadem to bude asi 85MB na den. Tohle je prumerny prenos vsech uzivatelu a vetsi nez 110MB (pokud to jsou same 512) byt ani nemuze, protoze je tu agregace 1:50. Takze pokud tuhle hranici prekrocis tak budes mit nadprumerny prenos dat. K druhy otazce: Nejspise budes ve druhy fronte a jeji datovej prenos je umoznen pouze v pripade, ze v prvni fronte je nejaka zbyla kapacita. Pokud uzivatele v prvni frote stahuji hodne (prumer denich limitu maji napr 85MB) tak budes mit rychlost i pod urovni dial-upu a zbyde na tebe 25MB na den. Pokud uzivatele stahuji malo a prumer denich limitu maji treba 5MB, tak se do "one" druhe fronty dostanes drive, ale zase se ti rychlost moc nezmeni a ani to nepoznas.

Mira (10.9.2004 12:40:13)

zvazuju Nextru, ta FUP nema ..ne ze bych byl stahovac, ale obcas potrebuju neco nekam poslat ( treba DTP grafiku, upload stranek... ) a nechci pak 3 dny stahovat mejly jako na dial-upu ...