Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > EMEA Standard - Vinohrady - dá se předem zjistit, jaká by byla na naší telefonní centrále skutečná průměrná rychlost?

EMEA Standard - Vinohrady - dá se předem zjistit, jaká by byla na naší telefonní centrále skutečná průměrná rychlost?

Martin (15.9.2004 11:03:11)

1) Dá se nějak / někde předem zjistit, jaká by byla na naší telefonní centrále skutečná průměrná rychlost jednotlivých variant připojení v kbps přes den / v noci? Jsme v ulici Oldřichova, Praha 2 (Nusle), pod nuselským mostem. 2) Když najdu někoho, kdo je na stejné centrále, bude mít stejné podmínky pro připojení, i kdyby byl třeba u jiného providera? Omlouvám se laické dotazy, ale zatím do toho moc nevidím. Díky :-)

Mira (15.9.2004 11:31:09)

zavolej na zelenou Telecomu 800 184 084, tam ti reknou jak daleko je tve cislo od ustredny a jakou max. rychlosti te muzou pripojit ...

MBC (15.9.2004 12:00:22)

díky, super ale jak zjistit reálný rychlosti? na CTc mi řeknou určitě maximálky zjistím to od někoho z okolí - třeba s jiným providerem, nebo to závisí na providerovi?

Mira (15.9.2004 12:16:30)

nech si aktivovat IE Start na zkousku - 14 dni zdarma, tim si otestujes linku - vypadky, stabilitu, ........ja to tak udelal a ted pujdu taky na AhojDSL...

Martin (16.9.2004 09:20:22)

Dobrá rada! Sadu už mám doma, čekám, až mi to zapojí. Nevíš prosím o nějakým šikovným statistickým prográmku, který by prováděl tyto testy?

Jeňýk Pupík :o) (16.9.2004 22:53:32)

... taky tak, taky tak ... :o))) Akorát ten přechod nám jistě osladěj pěkně dlouhým obdobím bez netu ( tedy v mém případě zase [ na pár tejdnů? :-((( ] hnusnej downgrade na ET Data NonStop, blehhh :-P ) Ale než platit tý žlutý hnusný bestii 720 bez daně za 256 či spíše 64, raději budu platit 702 i s daní :-))) a ještě za 512-ku (respektive 400, ale zato pořád, hihihi) ;-))) No ale modem si od nich za 1199,- nechám; to jo :o)))