Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Tiscali stav/výpověď

Tiscali stav/výpověď

Iva (26.9.2004 13:33:35)

Bojuji s Tiscali. Poslala jsem jim v srpnu mailem výpověď, to se jim nelíbilo, tak jsem to potvrdila doporučeně. Nijak tak jako tak nereagovali. Teď v pátek mi "umřelo" připojení, na modemu to hlásí ztrátu konektivity. Na jejich telefonické podpoře hlásí, že mají přetíženou linku příchozími hovory, takže se není kam dovolat. Netuším, zda je to výpadek obecně u Tiscali nebo zda už mě skutečně odtřihli a já se můžu těšit na konečně normální službu. Mám podanou přihlášku k jinému poskytovateli bez FUPu s placeným objemem. Máte s Tiscali podobnou zkušenost? A běží vám Tiscali? Jsem od J. Hradce.... Ještě že mám v záloze GPRS....

Jakub (26.9.2004 15:00:54)

No me tedka taky Tiscali nejde pripojit...taky jedu GPRS :o) No ja jim nedavno rekl ze hodlam odstoupit a oni mi rekli ze mam poslat pisemnou zpravu. Jo a na linku se taky nedovolam. Kazdopadne kamaradovi s NEXTROU to bezi takze problem je tiscali. Vidim to tak, ze nechteji zodpovidat dotazy a tak nastavili linku jako pretizenou. Sou to sfine! :) Horsi poskytovatel snad neexistuje, za kazdym telefonatem ktery s nima mam, vidim nejakou boudu. Naposledy mi rekli ze Telecom omezuje od 350 MB za den. Takze kecy kecy kecy. Skoda ze si s nekym nemohu promluvit osobne

tatik (26.9.2004 15:18:59)

nehazel bych vsechno na Telecom podle me je tiscali nejvetsi sracka na trhu s adsl.se na ne vyserte a bezte jinam

Jakub (26.9.2004 15:21:46)

Ja to nehazu na Telecom...ale prave na tiscali ktere se neustale na telecom vymlouva, misto aby priznalo vlastni chybu. Tiscali je omyl nejvetsiho kalibru

tatik (26.9.2004 15:47:29)

ja sam sem zvazoval pres co pojedu kdyz sem zrusil olomouckou kabelovku 128/64 za 990kc a rozhodl jsem se pro telecom adsl expres 512/128 nekdo na to nadava ze je tam fup ale me to staci jede to pekne:-)) +-420 kilo

Arny (26.9.2004 21:38:49)

třeba já na ten Express nadávám, protože po stažení 2 giga ti uměle zhoršují službu. Jinak já považuju Tiscali za třetího největšího chudáka v poskytování. O první a druhé místo se dělí Ipex a Volný za zavedení FUP i na datově omezené tarify a pak je následuje Tiscali a GTS.

Tukancheez (28.9.2004 20:46:25)

mam par dotazu ohledne vypovedi na Tiscali mam uzavrenou smlouvu na adsl 512/128 (drive 192/128) premium ze zari roku 2003 na dva roky ... 1.) mohu poslat vypoved po roce uzivani aniz by mi pak napsali ze ja podat vypoved nemohu 2.) nemam radoby zadny dukaz toho ze moje pripojeni stoji k nicemu ...bylo na me aplikovano FUP (sice driv nez byl limit) ale to jen z toho duvodu ze sem za jeden den stahl vic nez denni limit.... to bych bral jako muj problem .... proste zda mohu podat vypoved aniz bych mel duvod ...treba mohu udat duvod ze sem nespokojen s touto sluzbou a prijde mi tato sluzba prilis draha 3.) jaxe takova vypoved pise ? :) ... nebo kde se mohu inspirovat :) .... diky vsem za snahu mi pomoci v boji proti Tiscali ....

Nargon (28.9.2004 21:02:05)

1) Kdyz to uzavres na 2 roky tak to asi driv nez za ty 2 roky nebudes moci zrusit. 2) Co jsis koupil to nezmenis, pripojeni bez garance, takze ikdyz ti to pojede 1b/s tak je to podle parametru v poradku a odvolavat se na kvalitu sluzby nemuzes. A co se tyce pomeru kvality a ceny to je jako si koupit pracku a za dva mesice ji chtit vratit, protoze jsi nasel stejnou, ale levnejsi pracku a chces si koupit tu. 3) s tim neporadim protoze mas jeste rok cas. P.S. Smlouvy jsou vetsinou napsany tak ze Uzivatel nemuze skoro nic nez tu sluzbu vyuzivat, ale ISP muze vsechno. Tak jedina rada jak zrusit pripojku u Tiscali je, jim tam zavolat a vynadat na rychlost, pripadne poslat fax, dopis, e-mail a prestat platit ucty. Oni te odstrihnou a urcite to nebude trvat ani vypovedni lhutu.

Prober (29.9.2004 07:57:35)

Jistě, odstřihnou ho velmi rychle, ale to ho nezbaví smluvních závazků vůči ISP. To samé platí pokud by zrušit pevnou linku u ČTc, platit musí dál až do konce. A u těch smluv na 2 roky platí, že musíš ještě doplatit rozdíl v ceně, pokud jsi tuto službu bral v nějaké akci se slevou. Takže s nima zase tak lehce vymrdat nelze ;)

Tukancheez (29.9.2004 15:29:47)

Thx Nargon a Prober ....je videt ze se bohuzel budu muset obetovat a prezit to no :( .... tak nic no za rok sbohem Tiscali ...NIKDY VIC ADSL .... ale co vim treba ADSL se zlepsi i kdyz asi to nebude nikdy ono pokud tu bude CTc

Tukancheez (12.10.2004 11:31:43)

muze mi nekdo rict proc kdyz sem za rijen skoro nic nestahl ..rozhodne sem stahoval do 200Mb za den (ted mi ani nefunguje privatni zona abych se kuknul ..nedostanu se tam protoze ping 3500 a vic to nedovoluje , ale rozhodne tam nebude vic jak stazeny 3Gb ) tak proc me zas odstrihli .... zacinam byt silne nasranej ... tohle prece neni korektni jednani ... kua ja platim 1600 za jakousi sluzbu ktera je jaxi receno "naladova" zalezi na tom zda si nejakej curak z Tiscali rekne tak ten se mi nelibi sup ho do druhe fronty....fakt tohle co mam uz jeden rok tiscali nezazil jde to s nema do peknych sracek ...:((((( a dost neplatim ucty ...

Anonym (12.10.2004 17:13:24)

ja je neplatim v terminu už dlouho a ADSL fičí jak blázen.

Iva (29.9.2004 18:26:51)

Tak, dnes jsem se po urgencích u Tiscali a Telecomu dozvěděla, že to bylo ukončení služby k 31.8.2004. Ale jelo to do 24. 9. večer. Jenže s novým providerem mám asi smůlu, prý je plný DSLAM!!! Bože, co jsem komu udělala. Je tohle vůbec možné??? Bordel v tomto státě už mi připadá být docela neúnosný. Grrrr......

Tukancheez (29.9.2004 22:19:39)

Njn taky me pekne serou .... na jak dlouho mas smlouvu uzavrenou? a jak si podaval vypoved + co si doplacela nebo co ti vlastne rekli ...diky za info ... ja mam smlouvu na dva roky a prej ji nemohu zrusit protoze sem se v podstate upsal dablu :(( .... ach jooo kua sem myslel ze to aspon ten net pojede (aspon 10kB/sec) ale je to cim dal horsi .... zacina me to tezce nebavit a to jen za to ze sem jeden den stahl vic nez bylo zdravooo ......

Honza (30.9.2004 16:59:04)

Jelikož majitelem DSLAMů je ČTc, je na něm, koho pustí a koho ne - s tím ISP nic neudělá, ani neověří, jestli je to pravda nebo ne... Druhá věc je, že by tvůj zvolený ISP mohl žádat rozšíření DSLAMu o další uživatelské karty, což není problém, jak pravil pan Vladan Crha z ČTc (zdravím:)).....Aspoň by se ukázalo, jaká propast je mezi proklamacemi a skutečností,že? Já z toho důvodu zůstal u ČTc - nerad bych se dozvěděl, že na našem DSLAMu (byť instalovaném teď v září) už "není místo", protože sotva jsem se odhlásil (abych mohl přejít k alternativnímu ISP), z fronty žadatelů se ihned jeden ráááád zavěsil na uvolněnou zásuvku! Protože jak já můžu dokázat, že to je kec a že to ČTc syslí pro svoje vazaly? Tak jsem jím prostě zůstal rovnou...:(

Iva (12.10.2004 21:45:27)

Tak jsem dnes u Emea. 439,1kbps na pooh, pingy tamtéž (39ms) jsou o kus lepší než na Tiscali. A po nucené přestávce s GPRS je to tedy znat o to víc. Hurá, přežila jsem to. Jen trochu selhala komunikace, kdyby byli trochu důslední, mohla jsem jet už od 1.10., kdy to ČT údajně připojil. Nedošel mi první aktivační mail. :-((( Takže by to bývalo bylo po 7 dnech.

Tukancheez (13.10.2004 10:31:20)

2Iva: a jakou jsi mela smlouvu ? mela jsi ju uzavrenou na dobu urcitou?

Iva (13.10.2004 23:02:42)

Měla jsem to od listopadu na půl roku. Potom byla výpovědní doba dvouměsíční. Ale dali mi to vlastně hned, posílala jsem ji na začátku srpna a oficiálně mi to ukončili k 31. srpnu. Ale jelo to až do 24. září. 29. září mi to potvrdili a 1. 10. to mělo být aktivované od Emea. Jen se někam zatoulal jejich e-mail, takže jsem to netušila....

KUFI (14.10.2004 00:22:38)

Ja sem mel(a jeste porad mam) ADSL od Tiscali,ale po pisemny vypovedi mi bylo sdeleno ze sem povinen sluzbu cvakat jeste dalsi 2 mesice,tak sem si zridil 2Mbit Karnevala a DSL modem mi momentalne lezi na rohu stolu a potupně na me zírá a ceka az si pro nej nekdo prijde a odnese si ho.

Tukancheez (14.10.2004 10:33:01)

no presne tohle si chci zridit taky ... od 1 rijna to bylo dobry jelo to ale uz 3 dny to jede katastrofalne po celej den az do vecera ... vecer uz to vetsinou jede jak by melo... pritom data zadny nestahuju jak bych mohl s linkou ktera jede tak 2x pomalejc jak modem a s pingama kolem 3000 taky se toho moc udelat neda... 2Kufi: a co jsi mel za smlouvu tu na dva roky? kdy si to jeste zrizoval jako 192ku ? protoze sem se docetl ze pokud mam smlouvu na dobu urcitou tak ju nesmim vypovedet ... coz mi prijde dost nefer teda... ale kaslu na ne podam vypoved i tak za sluzbu ktera sotva jede nebudu platit 1600,- nejakym vyderacum!