Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Tiscali - malá finta

Tiscali - malá finta

bedna (5.10.2004 11:58:01)

Čus, po 1ročním povinným (podle smlouvy) využívání služby Tiscali Premium (to je ta "neomezená", po 10GB FUP) jsem se rozhodl skončit - vlastně to rozhodnutí jsem udělal daleko dřív. Na infolince jsem si ujasňoval kam a jak poslat písemnou výpověď..... tam mě člověk začal přesvědčovat (očekávaně) ať u nich zůstanu, a proč že odcházím a hlavně nabídnul, že sníží o 200Kč měsíční poplatek! Je to k zamyšlení, co to všechno znamená. Z obchodního hlediska této firmy je asi lepší si udržet alespoň nějakého zákazníka, ale takhle je to vůči ostatním nefér a ten kdo se neozve - cáluje víc (tak jako v životě). Navrhuji těm kdo toto čtou a současně mají možnost dát výpověď a chtějí tuto službu dále využívat (jestli takoví vůbec jsou), provést toto: Zavolat, že chtete dát výpověď, že služba stojí za starou bačkoru a že máte lepší (levnější) alternativu. Pak si Vás jistě zkusí koupit (ovšem nevím, jestli si to náhodou něčím nepodmiňují). Teoreticky by to mohli zkusit i ti, co mají smlouvu na dobu určitou a jsou pod sankcí zaplacení penále - risk je zisk. Pro mě samotného tato informace nic neznamená - jdu jinam, ale pro ostatní by mohla.... Pište co si o tom myslíte, jestli to někdo zkusil a jak uspěl (jestli tento příspěvek nezmizí v ohni cenzora tohoto webu)

Tukancheez (7.10.2004 11:41:50)

jeste pred dvema tydny sem byl nasranej ze s nema skoncuju (bohuzel sem se upsal na 2 roky jeste rok mi zbyva) takze bych musel platit penale takze sem se na to vybodl ale co sem jim tam zavolal tak mi tu rychlost okamzite zrychlili (bylo na me aplikovano FUP a druhej den bylo prvniho tak to asi nebylo tim ze bych je k tomu donutil, ale co uz jede to jede :) a jede to nadherne tak si rikam ze to jeste rok vydrzim ale jinak papa tiscali nikdy vic !