Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > ADSL Tiscali - přečtěte a řekněte svůj názor

ADSL Tiscali - přečtěte a řekněte svůj názor

hk108051 (25.10.2004 22:16:57)

Já mam ADSL 512/128 Premium, docela v pohodě, lítalo to těch 52 kB/s, ale problém nastal při uplatnění FUP, kdy mi rychlost, resp. rychost stahování dat snížili asi na 0,2kB/s. Potom to bylo zas v pohodě. Od soboty to jde o dost pomaleji, pingy okolo 1500ms. Volal sem na tech. podporu, tam udělal pár testů, sdělil mi, že je to moje chyba, že sem překročil dat. limit stahování a bylo na mě uplatněno FUP. Podíval jsem se tedy do privátní zóny a tam mam celkem přeneseno 4,3 GB, můj program na PC mi ukazoval 4,5 GB, tak jsem mu řekl, že tím to není, a on že se přehlídl --- Určitě mě zkoušel, abych naletěl a myslel si, že za to můžu já --- . No nic, potom řekl, že za to může ČTc, a dal jim žádost k prošetření. Asi za hodinku potom mi volal chlápek z ČTc, tam jsem mu sdělil rychlost svého momentálního připojení (neměřeno na dsl.cz - jak víte, není moc přesné, ale na rychlost.webprovider.cz) a tam mi vyjelo 80 kbps. Tak sme to řešili hlouběji, řekl mi, ať zkusím příkaz "tracert www.seznam.cz" a tam to vyjelo vše, přes co se na seznam připojuju. Komunikace s ČTc tam byla asi 28ms a pak to přišlo, při kominukaci na tiscali to bylo 3500ms, potom 1500ms a nakonec 2000ms. Čili za to může TISCALI, všechno házej na jiný, nedokážou přiznat svoji chybu a natož jí pak opravit, snaží se z vás dělat blbce, takže od TISCALI ruce pryč!!!

Nargon (25.10.2004 22:35:09)

To nemuzes tak jasne tvrdit, ze je to zpomaleny u Tiscali. Ono totiz spojeni jde pres nekolik routeru, ktery jsou skryty, takze se o ping na ne nesnazi. Pokud je to ihned prvni skok po siti telecomu, tak to nemusi jasne znamenat ze za to muze ISP. Je to chyba ve spojeni mezi siti Telecomu a Siti vaseho ISP.

hk108051 (26.10.2004 07:51:22)

JE vidět že tomu hodně rozumíš, ale tak co bys mi poradil? Tiscali to háže na ČTc, ČTc to hází na Tiscali. Co mam já, jako zákazník dělat? Osobně si myslím, že je to chyba Tiscali...

Nargon (26.10.2004 09:04:37)

Zpomaleny to nekde je urcite "umele" diky aplikaci FUP a jestli to uz zpomaluje telecom nebo ISP je celkem jedno. Jako zakaznikovy vam radim prejit na jinou sluzbu, kde si data pres limit zaplatite. Tam FUP nebyva a rychlost je stale dobra.

Zd (25.10.2004 22:35:16)

Máš pravdu, přesně ten samý problém mám i já, mám taky Tiscali ADSL Premium, taky jsem FUP nepřetáhl a už od minulého úterý to jede extrémně pomalu do teďka 0,2kb/s a pingy mám i 4500ms. Hrůza Tiscali nestojí za nic.