Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > České radiokomunikace

České radiokomunikace

domek (3.11.2004 22:20:33)

České radiokomunikace nabízí ADSL 256/64, 2GB, aktivace 0 kč, modem CellPipe 22A-BX pronájem 1Kč na 6 měs. smlouvu, 714 Kč vč. DPH. Ví někdo co to je?

Ladislav Duben (3.11.2004 22:35:29)

Nevím co je na tom nejasného.. zřízení služby je do konce roku zdarma, modem do pronájmu za 1,- Kč po celou dobu používání služby, a min. doba používání Bluetone ADSL je 6 měsíců. A cena je oněch 714,- Kč s DPH.

Smrtak (5.11.2004 23:23:02)

Ma s tim nekdo zkusenosti? bluethone, docela by me zajimalo jak to slape.. Taky sem cetl, ze se musi menit tarif od telekomu, to znamena ze tam nemuzu mit ten home mini, a musim tam davat neco jinyho -> budu vic platit, jak to je ? a jak to je u jinych ISP? Jeste jednu otazku, co kdyz budu mit ustrednu dost daleko? dejme tomu 4-5km? co bude s pingama? diky

Petr (6.11.2004 08:39:12)

Vcera jsem to zprovoznil. Zatim OK, ale na nejake zavery je zatim brzo. Tarif mam home mini a bez problemu. Vzdalenost ustredny nema na odezvu paketu ("pingy") zadny vliv, ale ma samozrejme vliv na dostupnost ADSL sluzby.

Smrtak (6.11.2004 13:23:30)

Aha tak to jsem zvedav, jestli budes mit naladu informuj me co a jak :) dik

Ladislav Duben (6.11.2004 15:13:07)

Jak psal již Petr. Pro využívání služby Bluetone ADSL (což je čistě jen internet) je možné mít u ČT tarif Home Mini. Pokud by někdo chtěl Bluetone ADSL Plus (internet+levnější volání) ČT nedovolí tuto službu zřídit na tarif Home Mini. Proto je třeba mít jakýkoliv jiný. Přes měsíc mám doma Bluetone ADSL 512/128 1:50. Rychlost je velmi dobrá, kolem 400Kb/s. Samozřejmě to není vždy, ale je třeba to brát jako daň agregaci. Ale když jsem byl 5 let připojen přes modem, a sledoval naskakující peníze za připojení, ani mi moc nevadí když to o něco poklesne :-) S pingama je to horší. Přesněji řečeno složitější. Někdy mám ping 30 a lehce pod, ale někdy se stane že vyletí až třeba na 100. A tady podle mě, zase hraje velkou roli agregace, a také fakt, zda není v mé agregační skupině moc "sosáků".

Smrtak (7.11.2004 04:34:25)

hmm je to tak, ono tak nezalezi na ISP, ale spis na lokalite... s tim, ze to bude zlobit uz pocitam, spis mi jde o naklady, ted mam GPRS (proto bude lepsi snad jakykoli adsl)... no a chtel bych zustat u priblizne stejnych nakladu na net. celkove do litru i s mojim uctem za pausal ET(min.200kc), limit 4gb. To znamena 800 i s DPH a to si budu jeste muset odpustit serfovani na wapu a datlovani z mobilu na icq :) Za to snad dostanu kvalitnejsi pripojeni k netu. To, ze se budu muset upsat na 6 mesicu, s tim uz sem se smiril :)

Petr (13.11.2004 22:23:19)

Po tydnu pouzivani naprosta spokojenost.

jarda (15.11.2004 22:57:01)

Jsem čerstvý uživatel, zatím dobrý, trochu problémy při instalaci (samoinstalační balíček).