Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Emea - dotaz

Emea - dotaz

Pavel (8.11.2004 10:33:37)

Kolik kopii objednavky mam podepsat a poslat jim do Hulina? (jednu, nebo 2?)

Michal (9.11.2004 16:14:58)

Mas vic moznosti: Bud vyplnis objednavku na jejich strankach a odesles bez vytisknuti = v tomto pripade ti to poslou postou nazpet k podpisu a ty jim to podepsany budes zase muset poslat (postou), takze hrozna ztrata casu nebo Tu objednavku vyplnis a doma si ji vytisknes, podepises a postou doporucene posles. V tomto pripade uz jen cekas na zprovozneni sluzby,resp. na zaslani samoistal. balicku. Takze pokud chces sluzbu co nejrychleji,tak zvol druhou variantu. Pak si jeste myslim tu objednavku muzes stahnout a vyplnit rucne a poslat.Ale to je myslim zbytecny.

Pavel (9.11.2004 17:58:21)

Je to nutny doporucene? Poslal bych to normalne postou. A nespecham na to )bezi mi do konce listopadu vypovedni lhuta u jineho IP)

Michal (9.11.2004 18:30:22)

No nutné to samozrejme neni,ale mas jistotu,ze to doslo tam,kam ma.Vzdyt poslani doporuceneho dopisu stoji jen 17 Kc a mas jistotu. Ale samozrejme doporucene to byt nemusi. Je to jen na tobe :-)

Pavel (9.11.2004 19:18:47)

me nejde o 17kč, ale o cestu na postu a vyplneni listku.... Vypoved jsem posilal doporucene, ale objednavka nebude,myslim,nutna. dik

g1 (9.11.2004 21:05:30)

Nechci plasit, ale pokud to dnes objednas a hned posles, stejne to nejspis do koce listopadu nebude. Aspon me to trvalo pres mesic. Ale asi v tom mel lvi podil Ctc, protoze pres 3 tydny proveroval draty.

Pavel (9.11.2004 21:21:06)

jo ja vim, oni to stejne zacnou resit az v prosinci (muzou se bavit s telecomem az mi vyprsi predchozi smluva a jestli mne to "zapomenou" nekde odpojit, bude to trvat jeste dlooooouho-jak uz par lidi psalo)

Michal (9.11.2004 16:16:16)

Jo a nikde jsem nenasel, ze bys musel posilat vic kopii.Posli jim jen jednu a at si s tim delaji co chteji :-)

Radek (10.11.2004 10:34:25)

já jsem jim to poslal faxem i s podpisem (jen služba bez modemu)a do 4 dnů jsem byl připojenej. kamošovi pak řekli, že to faxem nejde, poslat to poštou, trvalo to 4 týdny a ještě mu zapojili jinou službu