Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Emea nemá žádnou technickou podporu,

Emea nemá žádnou technickou podporu,

Jirka (22.11.2004 17:52:44)

pouze paní která umí nanejvýš příjem objednávek. Je to normální? Jaké jsou zkušenosti u jiných ISP?

tatik (22.11.2004 19:49:46)

no telecom by to mel taky trochu zlepsit tu podporu protoze kdyz chytnes nejakou pipku na drate tak to je pak masicko:-)) oni vedi jenom ze nabizi nejakej internet ale to je tak vse:-)).nerikam ze kazdej ale drtiva vetsina IOL operatoru me o tom presvedcila:-)).jinak tam tak zas casto nevolam nemam duvod net jim jede dobre

Anonym (23.11.2004 17:22:38)

když jsme se od pipky nechal připojit k technikovi, tak mi vyřešil všechny problémy obratem. Mám IE512. Nesmíte se nechat odbýt.

Mysak (9.12.2004 19:36:50)

Jo, ale kdyz na Tebe ta Krasomila z infolajny na Telecomu zacne rvat, ze ona ma pravdu, kdyz tomu vubec nerozumi a ty ses hlupák, tak s telefonem radsi seknu a poradim si sam... Hm, asi tam vetsinou sedej blondaty frndy, co nikde nesezenou praci, tak jdou delat neco, cemu vubec nerozumi (Telecom, T-Mobile) - samozrejme nehazim vsechny do jednoho pytle - jsou i vyjimky.

Anonym (12.12.2004 17:48:37)

Mysaku tak se ji priste zeptej odkud je protoze vetsina jich je z uplne jine strany republiky kam te to prepoji a o mistnich problemech(natoz IT) nema ani sajn.Jediny co dokaze je precist ten letak pred sebou a tam nic takovyho jak ty tvrdis nepisou a tak ma pravdu :D.

Anonym (24.11.2004 13:52:08)

operátor pouze problem přebírá, nejni to technik:-)

Arny (23.11.2004 07:56:07)

Bože a co od nich čekáš? že přes telefonu vědí, co máš v komplu blbě nastavený? Můžou ti říct obecně, co mají nalinkovaný, co by to mohlo být za závady. To vyřeší 90 procent problémů, ale přece nečekáš, že na jakékoliv podpoře bude sedět x študovaných techniků. Přes telefon se imho radí blbě. Podpory ohledně IT jsou většinou k ničemu.

tarzan81 (24.11.2004 01:16:53)

no maji technickou podporu 538 700 701 Ovsem je to tak,ze bohuzel zalezi na cloveku,ktery ti to zvedne. Mel jsem mensi problem s DHCP a jeden mi trochu pomohl a pak druhy nevedel vubec nic, takze DHCP jsem vypnul a nastavil si staticke IP adresy radeji sam. Takze podpora je fatk na pytel. S telecomem je to podobne a verim ze i jinde. Je to v lidech a ve tve vydrzi!!!

y2k (24.11.2004 13:08:43)

Mno jo, komu se chce kam ...... Dyť to říkám, nenechte se napálit fa. EMEA !!!

Jirka (24.11.2004 13:41:49)

Náhodou mají na webu nastavení pro všechny své modemy a i tuším obecné. Já sice s nastavením modemu problém neměl, zato jsem s nima řešil faktury a k naprosté spokojenosti, slečna měla příjemný moravský přízvuk :-)

milpše (9.12.2004 16:57:53)

Není to pravda že nemají žádnou podporu. Díky jejich t.podpoře mám ADSL protože největší problémy byly s ČT. Neustále jsem nemohl rozjet ADSL a víte proč protože ČT. neustále nemohl přenést přes srdce to že chci ADSL od jiného poskytovatele.

tarzan81 (11.12.2004 14:57:31)

Tak tomu 100%-tne verim. Telecom jen haze ostatnim poskytovatelum klacky pod nohy. Ovsem doplaci na to uzivatele. Je to hnus! Pryc s telecomem!!!!