Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Nekupujte EMEU!!!!!

Nekupujte EMEU!!!!!

Michal (30.11.2004 14:23:01)

Dnes to bude měsíc, co jsem jim poslal smlouvu přes internet a doteďka mně ji (přes 6 telefonických urgencí) neposlali k podpisu... Posílají si mě od operátorky k operátorce a nikdo vlastně neví, kde se co a hlavně PROČ zdrželo....

Tomas (30.11.2004 14:37:05)

Zvlastni, objednal jsem v pondeli, ona se mne snazila sehnat od pondeli do stredy,kde poslala mail at dam jeste jine telef cislo. poslal jsem ji ho, zavolala, zaridila, v pondeli prisla smlouva, faxoval jsem ji, poslal jsem ji, ihned prisla odpoved ze uz to zarizuji.

JG (30.11.2004 16:50:04)

Od odeslání žádosti přes NET do příchodu samoinstalačního balíčku to trvalo týden.A to i přesto,že jsem čekal na zaslání smlouvy k podpisu.

vesnican (30.11.2004 18:29:50)

Ja mam opacne zkusenosti, od zaslani smlouvy trvalo zrizeni 4 pracovni dny. Nechapu plane vykriky nekterych zoufalcu proti Emee , kteri ani neuvedou poradny duvod. Mam ji uz 5 mesicu a za tu dobu mi to jede porad (400-420)kb/s, takze plna spokojenost.

Nika (30.11.2004 20:19:15)

Take nechapu ty vypady proti Emea. Presla jsem od Tiscali, ktere povazuji za krajne neseriozniho ISP. S Emea jsem spokojena. Doplacim zatim mesicne 3GB (3x55,-Kc) nad 3GB limit a jsem na tom lepe. Rychlejsi, levnejsi, stale funkcni. Zrizene to bylo do par dnu, vznikla jen nepodstatna administrativni chyba.

jam (1.12.2004 08:25:18)

me to trvalo 5 dni od odeslani smlouvy do zrizeni sluzby, takze plna spokojenost, zatim je to tu 1:5 ve prospech emey a nemyslim si ze sem pisi dealeri :))) jak se to uvadi o par prispevku jinde

gew (1.12.2004 12:35:58)

u me sice meli problemy s tim, ze jim (nechapu z jakeho duvodu) nedosly pres web vsechny vyplneny polozky smlouvy, takze mi ji behem par dnu poslali, dovyplnil jsem to, podepsal, poslal a pak presne za 15 pracovnich dnu prisel mail, ze sluzba byla zprovoznena, ale nedosel mi modem. takze jsem jim volal a ze pry byl poslan ten den, takze mi prisel den na to ... a funguju krasne.

Michal (4.12.2004 09:39:03)

A možná právě proto, jsem čekal na smlouvu k podpisu měsíc. V online formuláři se jim pravděpodobně taky neobjevily všechny kontaktní informace a poslali to na jinou adresu a když jsem se po tom dohledával, tak mi tam tvrdili, že se na tom pracuje a neví, kde je problém. Nakonec, když jsem volal přes recepci a nechal se tam na někoho přepojit, tak z nich vypadlo, kam mi to poslali, přestože jsem týden předtím mluvil s jinou operátorkou a diktoval ji správnou adresu s tím, že mi to na ni pošlou. Do teď internet nemám, tudíž nemůžu posoudit kvalitu připojení. Jen doufám, že s tím nebudou takové problémy, jako se zřízením....

Tarzan81 (6.12.2004 23:22:21)

Trochu chapu jak se asi citis,no ja jsem z toho taky nebyl moc nadseny. Pekne me uz sr..o ze porad volam na telecom pak zase na Emeu a porad se nic nedeje. Po aktivaci jsem mel z toho vseho jeste divny pocit. Ale ted uz na to vubec nemyslim a jsem spokojeny. Zatim :-)

EMEA Sale Manager (1.12.2004 13:36:25)

Důrazně se ohražujeme proti lživým pomluvám na adresu firmy EMEA, které zde šíří obchodní zástupci méně úspěšných ISP. Žádného nevyřízeného zákazníka jménem Michal neevidujeme! S pozdravem Kamil Pěnička, manager.

Arny (2.12.2004 14:46:21)

Máte recht. Prostě závidí. :-)

Martin (2.12.2004 17:51:40)

Taky si myslím, měl jsem problémy s připojením ze strany Telecomu, potřeboval jsem vědět něco od zaměstnankyně EMEA, měla obsazeno, nechal jsem vzkaz at mi zavola v urč. hodinu.....nezavolala....zavolal jsem a ona už práci nebyla.. TED bacha: recepční ji zavolala na mobil a během deseti minut mi ta paní volá zpátky a omlouvá se že se jí někam ztratilo číslo a ještě mi odpověděla na všechno co jsem potřeboval. Docela jsem koukal..... fakt si nemůžu stěžovat, bezvadný přístup.

EMEA Sale Manager (2.12.2004 20:29:45)

Tak to byla asi naše Anička. Ona je taková snaživá, to je fakt. Tak já jí dám nějakou odměnu na vánoce, ať si holka užije, když tak hezky šíří naše dobré jméno po světě. Kamil Pěnička, manager

Anonym (2.12.2004 21:59:47)

Lepší by bylo, kdyby ti dala ona, že :)

Operátor z EMEA Telecom (10.12.2004 17:06:06)

Jen upozorňuji, že žádný Kamil Pěnička u nás nepracuje, adresa sale@emea.cz také neexistuje a přeji všem hezký den, popřípadě večer :-)

tarzan81 (2.12.2004 21:05:37)

Když tak procházím toto forům tak se nestačím divit. Ono se tady přece jen nejvíce naváží do EMEY. Přitom má nejlepší ceny a net frčí slušně a bez problémů. Je pravda, že já osobně jsem čekal na aktivaci více než měsíc!! Ale POZOR za to mohl TELECOM, neboť mi více jak měsíc rušil své POMALÉ A PŘEDRAŽENÉ DSL. Po 30 telefonátech a 5 návštěvách telepointu se to nakonec podařilo. Emea mi pak DSL aktivovala do 4 dnů. Jsem zatím spokojen a EMEU mohu všem doporučit. PRYČ S TELECOMEM :-)

pepe (3.12.2004 15:01:47)

Přesně jsi popsal moji situaci s Telecomem,taky jsem ten jejich brak na zkoušku rušil skoro měsíc!!!

Anonym (5.12.2004 23:14:32)

Tak to jste oba na tom dobře mi TELECOM rušil svůj "EPRES NA ZKOUŠKU ZDARMA" plné 3 měsíce a to už jsem s toho byl na prášky. Pryč s TELECOMEM . Jo a EMEA jede zatim vyborně.

Vendés (7.12.2004 03:43:19)

Já od 17.9.2004 stále ruším:-(

tomas (3.12.2004 12:25:17)

tak ja taky pridam trosku do mlyna. pred prazdninama jsem zrusil gts, hruza. ted jsem to jeste risknul s adsl a s nejlevnejsim isp - emeou. poslal jsem jim formular, druhy den mi volala pani, ze by to bylo rychlejsi, kdyz jim to poslu rovnou s podpisem postou...fajn, dava to smysl, tak jsem to poslal. pak jsem tam v prubehu mesice nekolikrat volal, porad stejna pisnicka, je to na telecomu neda se nic delat, pokud neco zjistime, dame vedet (a pak zas ticho). kdyz to bylo vic nez mesic, volam jim tam, ze uz to nechci. (na zrizeni meli 15 pracovnich dni). slecna mi rekla fajn. po 14 dnech, svete div se, dobry den, tady emea, prave vam byla aktivovana sluzba ahoj adsl. no, priznam se, ze jsem zavahal, preci jenom uz jsem koketoval (spis uz shanel a zarizoval) s lokalnim wifi providerem, nicmene potreba okamziteho nonstop pripojeni (a ucet za modem) prevazili, ja jsem ji trochu podusil, ze jsem to preci zrusil a pak jsem to "shovivave" prijal. prestoze si myslim, ze chyba byla na strane telecomu a prestoze ten net jede jak ma (aspon ve srovnani s gts), mam z emey trochu rozpacity pocit.

Pavel (4.12.2004 22:40:03)

Nevim jak Ty, ale ja jsem s EMEOU velmi spokojenej, v pondeli jsem odesilal smlouvu, v utery me prisel mail, ze moji objednavku prijaly a v patek odpoledne uz volali z Telecomu, ze mam DSL aktivovany. Vali to uplne O.K. - fakt si nemuzu stezovat, a je pravda, ze EMEA je ze vsech provideru nejlevnejsi - teda ten megacek navic by mohl bejt o trosku levnejsi... ;)

jpg (5.12.2004 17:58:13)

to Ti opravdu volali z Telecomu ??? to ale znamena ze EMEA je potom jen dohazovac klientu pro Telecom a tomu se mi nechce moc verit...

Pavel (5.12.2004 18:36:16)

Tak to urcite nebude... Volali me z ustredny, ze me prave zapojili DSLAM.

Anonym (5.12.2004 22:22:18)

JPG ,vzdycky volaji z telecomu protoze to delaji oni.Jinak vsichni ISP jsou v podstate dohazovaci telecomu protoze plati telecomu urcitou cast,nekde se na netu vali cenik.Nerad sem te pripravil o iliuze ale Telecom vydela at si u toho nebo onoho s vyjimkou casti GTS ktere beha po vlastnich dratech.

jpg (6.12.2004 19:38:15)

to, ze technik vola z ustredny klientovi beru spis jako nahodu a nebo osobni iniciativu konkretniho technika, za kterou si zaslouzi pochvalu, ale obecne se nic takoveho nedeje.

Anonym (6.12.2004 23:16:06)

Delali mne ADSL 2x a pokazde volali z Telecomu ze je to aktivovane.Ze by slo o stejneho technika je mozne uz vzhledem k stale se snizujicimu stavu pracovniku Telecomu.

Tomas (5.12.2004 20:16:34)

Tak nevim, ja jim to v utery posilal, jeste mi neprislo ani emailove oznameni a jen tak jsem si zkusil zapojit modem.. a JEDE.

Anonym (6.12.2004 18:50:11)

No vidis, treba ti neposlou ani fakturu.

Tomas (7.12.2004 20:23:01)

Toa asi jo:-)V pondeli ten mail prisel.Ale potesilo me to.

Miloš (7.12.2004 22:08:05)

Tak jsem taky minulý týden objednával EMEU a kolega druhé připojení od ČRa. Jsem zvědavý komu přide dřív aktivace. EMEA druhý den potvrdila přijetí objednávky. Zato kolega s ČRa má smůlu, smlouva se jim údajně ztratila - nedošla :-) Zatím EMEA vede 1:0. Dnes je to 5 pracovní den, tak jsem zvědavý zda to zítra přijde jako ostatním (4-5 den) nebo bude zádrhel. Určitě napíšu výsledek (svůj i kolegy s ČRa :-).

Miloš (10.12.2004 15:20:00)

Tak patřím ke smolařům a na ADSL si počkám. EMEA za to nemůže. Je to na straně TELECOMU :-( ČRa už kolegovi potvrdili obdržení smlouvy ooo:-) Po týdnu....