Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Smažte neplacenou reklamu na EMEA

Smažte neplacenou reklamu na EMEA

Jirka (30.11.2004 15:57:53)

Nebo je adminům jedno, že si parta obchodníčků z EMEA zdarma propaguje svoji firmu? Až bude mít stejné podmínky jako Telenor, tak možná, zatím je EMEA velmi nevýhodná.

Anonym (30.11.2004 17:49:28)

Je to humus...

ADSL (30.11.2004 20:26:08)

Nechapu, proc furt ty vypady proti Emea. Mam od nich ADSL, na rozdil od Tiscali, kteri jsou na tomto webu porad vyzdvihovani jako nejlepsi atd., jsem s nimi v klidu a spokojenosti. Spis mi to pripada, ze nejaka upatlana konkurence, ktera predrazuje ADSL, se snazi tem solidnim ISP tak trosku hazet klaciky pod nohy. Tak se proberte a bezte do prcic s Telecomem, Tiscali a dalsimi "takyposkytovateli"....

Arny (1.12.2004 08:31:59)

Ale plosimtě..kde jsi na takovou blbost přišel? komu to nejede, tak nemá co propagovat. Tady chodí hafo běžných uživatelů, kteří prostě spokojeni s EMEA jsou. Já mezi ně patřím a naprosto žádný problém jsem nezaznamenal za celé 3 měsíce používání služby. No a o tvé inteligenci svědčí poslední souvětí o srovnání Telenor s EMEA. Telenor má svoje ústředny a to ještě pár...tudíž nelze srovnávat neporovnatelné. Každej poskytuje úplně jiné portfólio služeb. Mne jako zákazníka zajímá efekt a ten je u EMEA v pohodě. Já prostě ani limit 3 giga nevysosám, takže mne tyto nářky, jak by to bylo super kdyby ADSL všude jak u Telenoru už začínají pít krev. Ber nebo nech být, ale nepomlouvej.

fantomas (1.12.2004 10:43:10)

Anebo ,že by jsi Jirko byl agent od Telecomu,který se snaží aby lidi neodcházeli od vás pryč?:-) Za poslední dobu/cca 14 dní/ tu reklama na Emeu moc nebyla

Obchodníček z EMEA (1.12.2004 20:51:27)

Jako člen party ochodníčků Vám vřele doporučuji EMEU. Jsme prostě nejlepší. A neberte to jako propagaci, nýbrž pouze konstatování všeobecně uznávaného faktu.

Martin (2.12.2004 17:54:53)

Ty blbečku, pořiď si ji a sám uvidíš jak to chodí.