Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Na cem tedy zalezi vyber poskytovatele?

Na cem tedy zalezi vyber poskytovatele?

rodier (2.1.2005 02:52:54)

Na cem to tedy zalezi? Myslel jsem si, ze kdyz nekdo bydli v maly dire.. tak je v pohode, protoze ten DSLam nebude protezovanej a celkove ten bod tam bude vpohode.. nebo se mylim? Treba tady u nas v Moste jeden clovek mel od IOL a pohoda, druhy od Tiscali a nadaval.. ja mam od Bluetone a nadhera Máte rádi rychlou jízdu? Pak potřebujete Bluetone DSL! Rychlost vašeho internetu: Rychlost stahování dat: 53.2 KB/sec Rychlost připojení k Internetu: 425.9 Kbps Rychlost odezvy (PING): min: 41,410 ms, max: 45,002 ms, průměr: 43,605 ms (no nekdy kolem 22 je ten ping az 130ms :((( ale co se da delat..) Takze na cem zalezi ta rychlost? Je to celorepublikove? Je fakt, ze za rok co tady sleduji fora jsem na Bluetone nasel jen asi 2 stiznosti (myslim na rychlost..) zatimco u ostatnich..

rodier (2.1.2005 02:54:13)

spatne jsem se zeptal - na cem zalezi ta rychlost? Je to ciste vec providera (jakou ma konektivitu) nebo je to vec bydliste a vytizeni DSLAmu (tedy svinarna telecomu)?? Ono tady u nas ma cca 80% lidi kabelovky.. no..

Nargon (2.1.2005 04:42:49)

Tak tady asi opravim oba dva, na vytizeni DSLAMu temer nezalezi nejvice zalezi na konektivite ISP a take jak je na tom v agregacnim bode, ty jsou v CR celekm 4!!! Takze to neni nejblizsi ustredna, nebo neco takovyho. Je jedno jestli bydlite v nejaky Dolni Lhote se 40 obyvateli nebo v Praze, jste mozna svedeni do stejneho agregacniho bodu, kde se provadi agregace 1:50 (1:20).