Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Výpadek DSL od Contactelu 4.1. cca 15-18 h okr. Prostejov

Výpadek DSL od Contactelu 4.1. cca 15-18 h okr. Prostejov

jirIN (5.1.2005 08:27:24)

Neměl jste někdo? Nám to včera nejelo,tak sem myslel ze se sek modem (jako ze se seka tak jednou do mesice) resetoval jsem v 16.30, blikal skoro normalne, ale net nejel (v konfiguraci modemu ze nejsme pripojeni). Pak jsem jel do města a chtěl jsem to řešit až se vrátí. Jenže v 19h už to fakčilo bez mého zásahu. Problém Contactelu, Telecumu?

coop (5.1.2005 09:47:51)

celý leden probíhá kompletní změna celého ADSL na celém úzení české republiky. ČTc mění 4 agregační oblasti na 13. To znamená přeadresovává všechny uživatele. Pokud si měl dynamickou IP adresu, tak ti to prostě chvíli nejelo a když to nahodili tak jsi dostal novou z nového rozsahu. Pokud máš statickou a používáš jí třeba pro mail server pak si musíš toto změnit u sebe. Tyto informace jsem našel pouze na stránkách tiscali, ostatní provideři se ani neobtěžovali klienty informovat.

Johnny (5.1.2005 19:37:28)

Contactel rozesilal pred vanocema vsem svym zakaznikum email o tomto kratkem vypadku a ti co maji fixni adresu (tak jako ja), tak byli zvlaste upozorneni, ze to bude mit pripadne dusledky na nastaveni nekterych sluzeb (mail server, VPN apod.). Navic je upozorneni zverejneno na jejich portalu Setbox pro nastavovani sluzeb...

jirIN (6.1.2005 21:37:28)

J, tusil jsem neco takoveho, ale mail mi nedosel, ani nevim jakej jsem zadaval pri registraci :), asi ne muj,ale kolegy, kterej mi to zrejme nesdelil. Setbox neznam, jedine do ceho se dostanu tak nastaveni.a-contact.cz Dik za info