Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > IDTNET - www.idtnet.info - Nezná někdo ?

IDTNET - www.idtnet.info - Nezná někdo ?

Petra Jánská (5.1.2005 14:15:36)

uvítám jakékoliv zkušenosti s www.idtnet.info ... Díky PETRA

MUF (5.1.2005 17:35:45)

ahoj...usim tě zklamat kamarád to měl,protože se nechal zlákat nádhernou nabidkou,musím ti říct že služba je nepoužitelná....dokonce měl problémy,když od nich odstupoval.. Jestli chceš tip...KABELOVKA pokud adsl tak telenor a když bydlíš uplně mimo civilizaci,tak zkus Wifi providera nebo zjisti jestli nemáš blízko node CZfree www.czfree.net a pokud bydlíš na severnim polu tak zkus satelit na down upload si musíš zabezpečit někdte jinde např.vysekat do ledu díru apod... alternativ je hodně...:-)

IDT Praha s.r.o. (5.1.2005 18:14:27)

Opravdu znáte někoho kdo odn nás s problémy odstupval ? Je zajímavé že my ne. Za celý rok 2004 nebyla jediná zrušená smlouva..... Jen lžete pane a pomluvy jsou trestné !!! Daniel Rovný ředitel společnosti IDT Praha s.r.o.

muf (5.1.2005 19:20:41)

Je to informace kterou jsem dostal nic víc,nic míň... zdá se mi to nebo...co to tu píšete já že Lžu a dokonce mi tu vyhrožujete?!? že vás to baví!!! Mimochodem neni to jentak náhodou nenápadná reklamka??? Přečtěte si laskavě co je dole napsáno červenou barvou!!! Muf czfree

ještě já (5.1.2005 19:26:52)

mimochodem přečtěte si oba texty pozorně jak jdou za sebou... Co takhle občasné vysoké pingy u vdalenějších klientu nic vás nenapadá??? MuF

IDT Praha s.r.o. (5.1.2005 20:12:09)

Milí Mufe, vysoké pingy u vzdálenějších klientů mi opravdu nic neříkají. Pomluvy trestné jsou a mile rád ti to řeknu do očí. Technologie Wifi má své omezení a to hlavně díky některým omezencům ala CZFREE co plechovkou připojují i 11 lidí. Lžete a vůbec mi nebude vadit když to tady správce smaže. Pokud nějaký klient od nás chce odejít může okamžitě nemáme smlouvy na určitou dobu. Lžete a pomlouváte , zatím si stojím. Daniel Rovný ředitel společnosti IDT Praha s.r.o.

Muf (5.1.2005 21:49:12)

Tak to vemem popořadě 1)Jestli si myslíš že jsem chtěl poškodit jměno vaší firmy,tak to se trochu pleteš,to není mým záměrem. 2)Mužeš si stát ža čím chceš,ale říkám ti pravdu já nemám duvod lhát,že známy mi něco vykláda nemusí byt pravda,ale já mu věřím... 3)K těm Kantenám nepožíváme v sítí kantény ale profesionalně provedené 16dbi/60stup sektorovky k připojvání klientu. naše páteřní síť na 802.11g(sice mužete namitnout že je méně citlivá jak modifikace 802.11b) v turbomodu na cca 800m obě strany andrew 24dbi/8stup s limcema a se sníženým výkonem cca 26-30Mbit/s. takže jaképak kantény??? 4)narážky na czfree!!! 4a)jakýpak omezenci vždyť například máte v celém radiovém spektru 2.4ghz jen 3 dokonale oddělené kanály. 4b)bezlicenčí pásmo je proto aby lidi kterí nemaji dostatek peněz se mohli volně propojit(při dodržení max povoleného výkonu). Všichni nemaji tolik peněz aby si mohli kupovat antény za 1500 a výš,tak co je na tom špatného???trocha tolerance by neškodila a když vám to tak vadí tak si jednoduše obstarejte licenci a provozujte to na ni.... 4c)když už jsme u toho,tak komerčně by se bezlicenční pásma používat nemeli není to sic v zákoně ale jsem toho názoru že ''když chceš podnikat v oboru zapať si licenci'' ale to jen tak na okraj. 5)udeme se tu pořád hadat jak malý kluci ma písečku??? myslím že to nemá cenu... ja osobně proti vám nic nemám mějte se a doufám že vám to šlape jak říkáte.... Muf

IDT Praha s.r.o. (6.1.2005 02:15:39)

Aha tak to jó borci s TurboG to Vás a ty Vaše páteře ostatní milujou že? Zarušit takhle okolí to je super, to tady provedl TC-NET a myslím že všichni v okolí ho milují až k smrti. Myslím si že naše páteř na optice + last mile max 400 metrů na Wifi funguje tak jak má. Řeči o nekomerčnosti pásma 2,4 taky miluju! Takže Eurotel, T-mobile, Český Telecom, Dominet, Marconia a tuny dalších jsou stejné svině jako my. My v obrou podnikáme tak že na tom nevyděláváme , jsem možná více free jak celé Vaše CZFREE. Nebo myslíte že když dodáváme do panelákových sítí 1/2 Megabit za 500 Kč včetně DPH jsme milionáři ? Nebo jsou to max tak náklady bez režie ??? Ale ot tom se zde hádat nebudu. Prostě když nás bylo už více nechtěli jsem to dělat alá czfreenet.cz jako o.p.s. a rozhodli se pro s.r.o. které jsem měl. Ještě před nedávnem jsme na stránkách měli IDTNET - komunitní síť! Další pravdou je že nikdo dodnes smlouvu s naší společností nevypověděl /holt neagregovaná 256 za 350 dělá své/ ba naopak některé jsme nepřipojili či odpojili sami , měli z czfree antény plechovaka + samodomo quad a dělali s tím bordel. Kvůli takovým jako jsi ty nechci mít nic společného s czfree! A to že máme několik propojení s czfree! Ale jak jsem koukal na routery nikdo krom pár lidí tam nic nehledá. Přeji aby Vám Vaše prasácké Turbo G chodilo tak aby Vám někdo nerozbil třeba ústa. Ale co já se tady vlastně zdržuju s nějakým náctiletým "týnejdžrem" ! Jdu radši něco dělat ku prospěchu všech. Daniel Rovný ředitel společnosti IDT Praha s.r.o.

Anonym (7.1.2005 00:49:09)

no comment

IDTNET (10.1.2005 18:08:15)

Dobrý den, nevím kdo tu reaguje za naši společnost. Nikdo oprávněný za IDT Praha s.r.o. to není. Jen drobnou radu pro toho domělého "ředitele" - naše společnost není tak velká aby měla někdoho ve funkci ředitele. Zdravím Daniel Rovný P.S. Prosím provozovatele dsl.cz aby tuto diksuzi smazal.

Anonym (10.1.2005 19:10:59)

tak jste se přece jen poučil...jen tak dál a ono to pude

Martin (11.1.2005 17:37:30)

Poucil se...ale zase zacal lhat. Staci se podivat na www.idtnet.info sekce kontakt a koho tam nenajdeme...Daniel Rovný ŘEDITEL SPOLEČNOSTI... !!! :)

Muf (12.1.2005 19:23:46)

už se nepodíváme stranky se upravují

Martin (12.1.2005 21:26:04)

Tak už se upravily, ale pořád to tam je. To je báječná společnost... :)

jiří (15.1.2005 18:17:52)

co to tu na dsl vidím...??? Pozorně čtu a nevěřím.... Lhát takhle lidem to se jentak nevidí...Každý kdo má prsty na rukou a podíva se na vaše stránky zjistí,že lžete jako když tiskne a to nemluvím podřeknutí že jste sami nikoho neodpojili atd... a nedej bože vyhrožování nekterým lidem přispívajícím do této diskuze!Kdyby takovýchto společností jako jste vy bylo více tak by každy slušný občan musel nosit u sebe zbraň. nejhorší vlákno na tomto serveru jakoé jsem tu četl... PS:---měl byste přehodnotit chováni vudči ostatním---

Anonym (7.1.2005 06:22:10)

Ty si hlupaku, radsi bez.

Muf (7.1.2005 12:29:54)

Na tohle musím reagovat...naše bezdrátová pateř je zajmavá v tom že spojení probíha ptp na střechách 11 patrových činžáku, a pokud použiješ límce,tak vem notebook a pobíhej všude dokola a vubec nic nechytneš (toto jsme testovali v modu infra). Neřekl sem že jste svině(nemá cenu si domýšlet věci,které nejsou pravda) Jen záleží na domluvě a na ochotě spolupracovat... Dejme tomu budeš mít wifi síť řadu let pod hlavičkou czfree nebo soukromou,myslíš si že některé firmy budou brát ohledy že ta máš nějakou síť??? My alespon poud se unás stáví síť,tak dojde: 1)kontaktování nově vznikající sítě(schuzka u pivka):-) 2)k harmonizaci 2 odělených sítí(to už poslední dobou jde tězko ale dá se to) 3)k sjednocení propojení na stené frekvenci(plánky pokrytí) To že u vás někdo udělal neodbornou bezdrátovou páteř,za to já nemužu,zvlášť když se mezi sebou rozumě nedohodnete.... mimochodem dobře udělané kantény nejsou špatné... A pamatuj vše zálelží na domluvě jaké si to uděláte,takové to máte. Zdravím Muf

jirka (7.1.2005 21:37:14)

Cituji: ''ba naopak některé jsme nepřipojili či odpojili sami , měli z czfree antény plechovaka + samodomo quad a dělali s tím bordel'' Takže mufe mels pravdu...

Martin (7.1.2005 20:47:03)

Takl po precteni tyhle primitivni hadky bych si asi sluzbu idtnet neporidil. Pan reditel spolecnosti si asi mysli, ze je hodne drsnej. Budiz, ale k takovehle spolecnosti bych asi duveru neziskal na zaklade komentaru pana Rovného. Mala rada pane Rovny (jestli muzu, neurazte se prosim). Zkuste se podivat jak reaguji ostatni spolecnosti na podobne zpravy a zkuste se chovat taky tak. Urcite to bude znit lepe!

kritik (7.1.2005 21:54:22)

Vážený pane řediteli, Vaše projevy zde jsou dosti "týnějdžerovské". Nejenže se vyjadřujete jako šestnáctiletý hoch, ale každý, kdo umí jen trošku lépe česky, pozná, jak na tom asi s češtinou jste. Víte, já osobně mám adsl od čtc, o Vaší společnosti slyším poprvé, ale už podle toho, jak zde vystupujete, bych si od vás nekoupil ani tužku na třžnici.... Pokud takhle vysptupujete na jednáních a každého, kdo nesouhlasí s Vaším názorem, okamžitě označujete za nerozumného blbečka, pak asi moc úspěchů nemáte, že?? Vzpamatujte se....

Anonym (14.1.2005 08:23:49)

Každý kdo umí alespoň trochu česky pozná že to není opravdový ředitel. Opravdový ředitel by takto svou firmu zde neprezentoval.

Myšel (19.1.2005 01:01:58)

:o))) Takže on za celý rok nikdo smlouvu nevypověděl? Žádný zákazník se nepřestěhoval, nezměnil providera, nepřemístil PC jinam, atd atd.? Kolik máte zákazníků? Vy osobně, sekretářka a kdo ještě? 2, 3? :o)))

Muf (5.1.2005 17:47:39)

ještě jsem zapoměl dodat,že také hodně záleží v jeké jsi lokalitě...nekde jinde to muže být dobrá služba...pokud bys do toho šla,tak si zjisti vzdálenost jejich ap od tvého bydliště a hlavně pasmo zarušení a použité antény (co nejužší vyzařovací uhel 3 až 10 stupnu a při větší zarušenosti použít limce 85,80 Provozuju také fifi se 11 lidmi a vím jak je použita technologie 802.11b(g)problematická....tak si dej pozor

noname (17.1.2005 21:36:33)

Firme IDT se vyhnete dalekym obloukem. Uz vystupovani pana reditele zde na foru me odradilo, navic jsem o nem slysel hodne spatneho. Hledate-li pripojeni k internetu v Bohnicich, muzete vyuzit bud nabidek UPC, ADSL nebo komercnich poskytovatelu, jejich nevyhodou je vyssi cena. Pro obcasne pripojeni, prohlednuti jizdniho radu, stazeni mailu apod. muzete bud zustat u klasickeho modemu nebo vyuzijte CZFreeNet. CZFreeNet doporucuji vsem, kteri radi zkousi nove veci. Chcete-li stahovat velke objemy dat z internetu (napr. multimedia), zvolte UPC - pokud ovsem chcete stahovat mnozstvi mp3 ci filmu, muze byt zajimavy i CZFreeNet s mnozstvim lokalnich serveru (prenos dat v ramci lokalni site byva obvykle neomezeny a bezplatny). Pravidla pripojeni k CZFreeNet-u nejsou jednotna, nekde pripojuji bezplatne vcetne internetu a jinde jsou drazsi nez ADSL.

Anonym (18.1.2005 01:35:15)

Nevím, nechápu tyto diskuze, kde jeden druhého uráží....Já jsem zrovna k Idtnetu připojena a stěžovat si nemohu, ani na kvalitu ani na přístup....Chápu, že konkurence je v Bohnicích velká, ale takhle se urážet?

Muf (19.1.2005 19:03:48)

Ale milá slečno konkurence je veliká pomalu na celém uzemí hl .m.prahy...Snažil jsem se jednat slušně a nikoho jsem urážet nechtěl ale když nekdo o vás řekne že lžete a pomlouváte........THE END