Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Avonet - služby?

Avonet - služby?

Laďa (11.1.2005 15:50:53)

Nazdar, uvažuju o koupi bezdrátu u Avonetu, akorát mám takový menší prblém: 1. Jaká je pořizovací cena antény + dalších potřebných věcí 2. Bral bych asi Home(F) - (http://avonet.cz/index.php?ID=1145) ale nechápu tu FUP - jako oni mě můžou shodit na ... "Služba se řídí pravidly pro spravedlivé řízení internetového provozu, tzv. Fair User Policy. Cílem je zajistit stejně kvalitní přístup ke službám sítě internet všem uživatelům v jedné agregační skupině. Při překročení sjednané hranice je poskytovatel oprávněn snížit maximální přenosovou rychlost na 64/32 kbps do konce kalendářního měsíce." Takže když překročím ten 1GiB? nevím, asi jo, každopádně napište, jak jste spokojení se službami a jestli jste s tím měly kdy nějaké problémy. Díky

Anonym (11.1.2005 20:19:04)

Avonet? Neznam. Co to je? Nejaka kosmetika :~]

Laďa (12.1.2005 09:22:11)

to je Avon, techniku---

mira (20.1.2005 23:04:22)

1) cena anteny a zarizeni je ruzna, obvykle je to v nejakem zrizovacim poplatku, ktery zalezi na lokalite a typu zarizeni. Ti ti ale nejlip reknou oni napis dotaz na sales@avonet.cz 2) je to tak.... po prekroceni 1GiB prenesenych dat ti rychlost klesne na tech 64kbps ja jsem jinak spokojen. Vlastne o tom ani nevim, zatim to mam rok a nikdy jsem neresil zadny problem. :o)

Muf (24.1.2005 20:40:48)

Je to brak, celej Avonet! Zkus Czfree.net to je super projekt.