Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Nextra - zrizeni za 1Kc od kdy??

Nextra - zrizeni za 1Kc od kdy??

Gyuri (9.2.2005 17:18:53)

Dobry den, nevi nekdo PRESNE od kdy nabizi Nextra zrizeni sluzby za 1Kc? Mam ADSLink Start od 11.1, ted jsem dostal prvni fakturu a oni tam chteji 990+DPH za zrizeni! A tvrdi, ze akce plati jenom od 17.1. Ale to je blbost, ja jsem to objednaval presne kvuli tomu ze uz to inzerovali bez poplatku! Proc bych necekal dalsi 6 dnu... Pamatuje si nekdo jejich inzerat z lednu? Dik.

Honza (10.2.2005 23:33:08)

Hehe, vítej do reality. Bohužel to je typické chování Nextry. Okradat kde se dá. ADSL obecně funguje pěkně ale za to neustálé "vždy ve střehu" s jakým pokusem okrást vás o peníze zase Nextra přijde.... Například teď (od 17.1.) mají službu 1024/6G 1:50 za skoro litr bez daně. Přesně tuhle službu mám již delší dobu a jakou cenu myslíte že jsem našel na faktuře za leden? Hádáte správně, tu starou (něco přes 1300 bez DPH).

Anonym (11.2.2005 14:51:16)

Možná by to chtělo trochu klidu, než budu tady něco vyřvávat. Podívej se okolo a zjistíš, že u ostatních ISP také nedošlo k plošnému snížení ceny, protože tuto novou cenu poskytuje ČTc pouze pro nové zákazníky a původní uživatele fakturuje za původní cenu. Až bude ČTc fakturovat i stávající zákazníky za novou sníženou cenu, určitě budou ISP reagovat a cenu sníží nebo upraví službu. Pokud si vzpomínám, tak když se snižovala cena u služeb 1:20 byla Nextra jediná kdo snížila ceny všem svým zákazníkům a dokonce proti smlouvě o 3 měsíce dřív!

Petr Borecek (11.2.2005 18:29:14)

Poradne si precti cenik. Maji tam napsanou sice cenu snizenou, ale je u toho bod 19 v zavorce ktery je na konci ceniku miniaturnim pismem vysvetlen ze tato cen plati jen pro nove zakazniky v ramci promo akce od 17.1 do 17.4.. Skratka v reklamach Nextra vsude vyrvava jak zlevnila a ve skutecnosti nic takoveho neni. Sam jsem zvedavej co se bude dit u novych zakazniku s teto promo akce po tom datumu 17.4. Nextra zatim predvadi jen jak ziskat nove zakazniky, ale zadne vernostni vyhody nikdy zatim neprovedla, si jen vemte jejich cenu za 1 G prenesenych dat sluzby 512 a vis 60,- bez dph a 256 35,- bez dph zajimavy :-0

Honza (12.2.2005 12:53:51)

Ja bych si i rad precetl cenik na ktery se odkazuje moje smlouva s nextrou. Jenze jedina zminka o cene za sluzbu kterou mam na webu nextry je tato: Služba je dostupná ve variantách: NEXTRA ADSLink Basic Lite 512/128 - 3GB: Měsíční paušál 690 Kč NEXTRA ADSLink Basic Lite 512/128 - 10GB: Měsíční paušál 1 229 Kč NEXTRA ADSLink Basic Lite 1024/256 - 6GB: Měsíční paušál 990 Kč NEXTRA ADSLink Basic Lite 1024/256 - 20GB: Měsíční paušál 1 990 Kč Takze nevim co resite. Navic me je uplne putna co jak komu fakturuje CTc, ja s CTc nemam sebemebsi pravni vztah na poskytovani internetu. Ve smlouve mam napsano, ze cena plati dle ceniku, na webu je u sluzby uvedena tato cena, takze z pravniho hlediska skutecne neni co resit.

Petr Borecek (12.2.2005 21:19:29)

Pravne se Nextra zadneho pochybeni nedopustila(ten dodatek tam je), ale mas pravdu ze moralne je to podvod na zakaznika a skutecny cenik sluzeb ADSL spolecnosti Nextra v soucastnosti neexistuje. S cim bys mozna uspel u zdruzeni ochrany zakaznika nebo jak se to jmenuje.

Anonym (12.2.2005 21:37:06)

no a když tam ten ceník nebude celej měsíc? Tak nemusíš platit nic??? :-) Ta smlouva je divná, že není cena napsaná přímo v ní. Vemte si, že na webu bude cena např. 10 Kč měsíčně, na tomto základě si to objedná 1000 lidí a pak na web hodí cenu 2000 Kč měsíčně. Znamená to tedy, že by všichni museli tuhle cenu platit?

Anonym (15.2.2005 08:55:24)

Jestli to nebude tím, že ČTc dává novou lepší nákupní cenu jen pro nové zákazníky a ty staré fakturuje stále za stejné původní peníze ...

Trouba (11.2.2005 16:05:46)

Nepotesim te. Ta sluzba byla limitovana do 31.12. a pak ji Nextra obnovila 17.1. Ty ses trefil presne doprostred :( Zkus napsat Nextre a domluvit se s nima, jestli by ti prominuli instalaci - ale pochybuju ze ti to udelaji. http://www.nextra.cz/cz/o_firme/tiskove_centrum/archiv_tiskovych_zprav http://www.nextra.cz/cz/o_firme/tiskove_centrum/archiv_tiskovych_zprav/adsl_od_nextry_je_pred_vanocemi_jeste_vyhodnejsi

Anonym (14.2.2005 14:48:11)

Kdyby jsi četl pozorně, tak by jsi to napsal správně. Zřízení za 1,- resp. zdarma bylo na služby na technologii TN Plus a Professional. Od 17.1. je za 1,- na všechny služby, tedy i na Start. Pokud si objednal službu Start před 17.1., tak je to zcela v souladu s ceníkem za plný zřizovák.

peters (15.2.2005 11:29:58)

Když, jsem volal do nextry 30.12.04 řekl jim svoje tlf. číslo tak mi bylo sděleno ,že zřízení na tomto čísle je zdarma a modem 1 Kč a museli vědět ,že v Opavě Telenor není....teď ,když přišla faktura tak všechno zapřou....jsou to prostě hajzli ,kteří jenom lžou.....už ,aby mi skončila s něma ta smlouva.....kdo se chcete přes nextru připojit - upřímnou soustrast Peters

Anonym (16.2.2005 14:48:25)

Zřízení zdarma bylo jen na služby na technologii TN, což nemáš, tak nevím co se rozčiluješ ... a ověřit sis to mohl klidně sám na jejich stránkách. No a volat "do Nextry" je hodně široký pojem ...