Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > IOL na "zkoušku" a smlouva ???

IOL na "zkoušku" a smlouva ???

Jack (14.2.2005 10:38:24)

Zkoušel někdo IOL na "zkoušku" ??? Dobře mě dostali !!! Chtěl jsem vyzkoušet a provozovat .... Prej zapojí po podepasání smlouvy, podepsal jsem, ale nezapojil ani nevyzkoušel. Vrátil jsem modem i s výpovědí zpět. ALE ! Prej jsem nestihnul měsíční výpov. lhůtu a musím platit 12 měsíců. Po výpovědi jsem se odstěhoval na místo kde ani technicky není možné provozovat ADSL ! Teď se hádám s IOL že nazaplatím za něco, co nemůžu provozovat .... Jak z toho ven ? Kdo poradí ?

Anonym (14.2.2005 14:36:03)

Asi jsi v riti a bude platit 12 mesicu, protoze se bere zprovozneni te adresy, ktera je na smlouve ... Enjoy 12 x 799 !

Sergey (14.2.2005 18:29:18)

Moc jsem z tveho prispevku nepochopil. Pokud vim, posledni internet na zkousku od Telecomu byla "vanocni" akce, ktera skoncila 31.12.2004 a tam zadna podminka 12-ti mesicu nebyla, jen bylo nutno pokud jsi si chtel sluzbu ponechat podepsat smlouvu a pokud jsi nechtel modem, tak ho do 14 dni od aktivace vratit. Smlouvu na 12 mesicu ma Optimal, ale nevim o tom, ze by umoznoval nejake zkusebni obdobi, proste ho chces nebo nechces. Mam dojem, ze brecis na spatnym hrobe.

Anonym (14.2.2005 19:25:22)

Tohle je uz prace pro pravnika.Na druhou stranu pokud jsi se prestehovala a zmenil i trvaly pobyt objednej si si presunuti ADSL tam kam to neni technicky mozne a trvej na zapojeni protoze pristich 12 mesicu mas pravo jejich sluzbu vyuzivat.Je to stejne nesmyslne jako nechtena smlouva na 12 mesicu ale opravdu padej za pravnikem.