Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Aplikace FUP u tarifů s placenými daty

Aplikace FUP u tarifů s placenými daty

Petr Andrš (14.2.2005 13:51:25)

Mám panickou hrůzu z FUP, chci připojení používat kdy potřebuji a kolik potřebuji. Proto chci tarif s placeným přenosem, asi 1024/256 6GB. Dle zdravého rozumu předpokládám, že u tarifů s placeným objemem dat je FUPem samotná cena za data a že tedy poskytovatelé nevymýšlejí nějaké další blbosti. Chci se ujistit, že to je opravdu tak a případně být varován před poskytovateli, kteří i placených dat aplikují nějaké FUP. Díky

Zdeněk (14.2.2005 14:39:55)

U Tiscali mi bylo řečeno, že pokud je objednán například ADSL 512/128 s limitem dat 3GB, tak se FUP neuplatňuje. Jen pokud přejedeš limit, tak ti naúčtují 300 Kč bez DPH za každých započatých 5 GB navíc. To samé platí o všch programech, kde je limit dat. FUP se uplatňue jen u bezlimitních přenosů. Toto je odpověď kterou mám přímo od Tiscali.

Milan (15.2.2005 11:48:02)

Mám Broadband 512/128 6 GB (IOL ) a jediný co je blbý když limit přesáhnu naučtují mě další balíček za 200.-Kč 5 GB které nevyuziji jinak rychlost konstantní 420 Kbps 53 KB/s doporučuji takového poskytovatel ADSL který má nadlimitní balíčky po 1 GB