Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > zkušenosti s Tiscali

zkušenosti s Tiscali

Zdeněk (16.2.2005 08:58:03)

Dobrý den, jaké máte kdo zkušenosti s připojením přes Tiscali ? Měli jste někdy problémy s přístupem firmy k vám ? Uvítám pozitivní i negativní reakce. Díky.

Anonym (16.2.2005 09:51:14)

jen ty nejhorsi....

Zdeněk (16.2.2005 10:29:00)

můžete být konkrétnější ?

Petr (17.2.2005 17:47:01)

Tak predevsim maji cosi jako denni limity, ackoliv o nich neni nikde zminka. Na infolince (pokud se dovolate) vam to samozrejme poprou, ale je to tak. Jakmile stahnu za den 300MB a vice, dalsich par dni muzu modem rovnou odpojit, protoze sluzba je nepouzitelna. Maji otresny pristup k zakaznikum, cokoliv nefunguje, vsechno je vina Telecomu a oni s tim nemuzou nic delat. Maji placenou infolinku. (Hradec Kralove) Nereaguji na emaily. Neupozornuji na cerpany limit dat (ten email mi prisel presne jednou). Uz tri mesice se snazim vypovedet smlouvu. Nereaguji naprosto na nic. Odeslal jsem vypoved doporucene, se vsemi nalezitostmi a zadal je o zaslani potvrzeni vypovedi. Vypovedni lhuta je tri mesice, takze dalsi fakturu uz neplatim. Jedine tak se jich snad konecne zbavim...

Kbz (21.8.2005 19:50:42)

Dobré řešení.

Anonym (27.8.2005 01:58:41)

Díky za Vaša názory.Chtěl jsem si zřídit DSL Tiscali 1024/256 ale bude lepší vůbec žádný DSL nezřizovat a zůstat u WiFi.Navíc,co jsem četl tak podrazů se skrz DSL dočkám asi u každýho webprovidera.Přejdu akorát k jinýmu webproviderovi na WiFi kde budu mít vyhrazenou rychlost a ne jako dosud kde je připojení sdílný.Vyhrazenejch 512 kbps je dostačující

TomM (27.8.2005 02:16:46)

ale tak zlý to není - já mám ADSL od telecomu a jenom si chrochtám

Anonym (27.8.2005 02:24:37)

Ty seš jeden ze sta.Vidím jak tu lidi "brečí".Jak můžu vědět jestli to bude makat nebo to ne?To vše zjistim až po zaplacení smlovy

TomM (27.8.2005 13:37:38)

to není pravda - tady ti odpovídá tak pět lidí maximálně a uvažuj - kdo asi pude na forum dřív - ten komu to jede v poho, nebo ten kdo má problémy?? věř mi, naše rodina má 4 ADSLka a všechny jedou v pohodě. Tady tyhle problémy byly hlavně s Tiscali, Volnym, apod. Ale pokud pudeš k Nextře, Telecomu nebo skynetu tak rozhodně neprohloupíš.

Anonym (27.8.2005 22:57:19)

Je fakt že jsem lezou nespokojenci.Těm co to šlape sem asi nepůjdou.Ale z webproviderama pro DSL se teď roztrh pytel.Je tolik nabídek,dnes se upíšeš jedný společnosti a zítra zjistíš že bys mohl mít u jiný společnosti ještě lepší tarif za nižší cenu.Není kam spěchat.Mě WiFi 512 zatím stačí

Anonym (2.9.2005 13:31:08)

hmmm mám taky ADSL od Tiscali a vše klape jako hodinky, takže super

TISCALI (2.9.2005 13:27:26)

HMMM tak to si nemyslím, že se nás tak lehko zbavíš, ještě vzpomeneš až k tobě zavítaj exekutoři :-) !!!

Anonym (2.9.2005 13:51:38)

hmmm to si nemyslím, že by přišli dobrej forrrrr

Anonym (16.2.2005 11:54:43)

Projdi si predchozi fora je mozne ze ty co by ti odpovedely stale jeste cekaji na nacteni stranky. PanBuh s nama TISCALI DO HRY O TELECOM PRAHA - Sdružení firem PPF, J&T a InWay se dohodlo s evropským poskytovatelem telekomunikačních služeb a provozovate- le sítí Tiscali na jeho vstupu do kon- sorcia, které se uchází o koupi 51 % státních akcií Českého Telecomu. Vstup velkého telekomunikačního operá- tora byl podmínkou vlády pro další účast konsorcia v privatizaci.

doom (16.2.2005 22:00:35)

tiscali jsou jedna banda podvodníků a lákají nové duše prostřednictvím klamavé reklamy Jejich internet nikdy nefungoval.Ruce pryč od Tiscali.

Petrolin (17.2.2005 11:12:21)

No, já mám přes Tiscali (dříve Worldonline) vytáčenou linku, už tak pět let. Jsem maximálně spokojen (vždy jsem se připojil, bylo to rychlé jak to modem umožnil a bylo to stabilní). Pokud mám být s něčím nespokojen, pak je to dnešní šíře dárků za dobu připojení. Dříve jsem si vysurfoval sportovní tašku, mikinu, nějaké košile a trička, tašku na doklady, termosku a podobné sice blbiny, nicméně užitečné (třeba finanční příspěvek pro povodní postižené Klecánky), dnes tam jsou vlastně jen videokazety nanic. Vím - to není to, podle čeho bychom se měli rozhodovat. Nyní uvažuji vážně o Tiscali ADSL - můžete mi prosím říci na co bych si měl dát pozor?

coop (17.2.2005 09:51:53)

českej národ si umí jen stále stěžovat a není spokojený asi nikdy. Když se podíváte na průměrné rychlosti a stabilitu. Tak Tiscali je na předním místě jak v rychlosti tak i ve stabilitě. Každá firma bude mít nějaké procento nespokojených zákazníků, ale myslím, že je důležité posuzovat z faktů a ne z emocí několika lidí. Ale je to na tobě. Já ADSL nemám, jen sleduju vývoj rychlostí a stability připojení. Dále vím od známé, že i když má smlouvu na 2 roky na určitou částku a nyní Tiscali zlevnilo, tak jí na její žádost cenu snížili aniž by k tomu byli jakkoliv nuceni, to mi přijde taky jako vstřícný krok....

Zdeněk (17.2.2005 09:57:34)

Díky za odpověď. Co se týče mě, tak uvažuji o tarifu 512/128 s 3GB měsíčně. Rozhodně nebudu stahovat filmy ani hudbu, tak si myslím, že mě uspokojí jakýkoli poskytovatel, protože mě nebude otravovat to, že mi sníží rychlost kvůli tomu, že na netu vysím a stahuji data neustále. S tím, že každá firma má určité procento nespokojených uživatelů souhlasím a ti co jsou nespokojení budou firmu pomlouvat kde se dá.

Anonym (17.2.2005 11:47:13)

Tiscali si poskodilo jmeno uz davno a to tim ze nabizely ADSL bez omezeni dat a podle toho to taky zacalo vypadat.Lidi si stezovali na rychlost pingy a help linku.Pokud se od te doby neco zmenilo coz je mozne tak uz to stejne nikdy nevymaze z pameti tem kteri si tim prosli a onu skusenost budou predavat dal i kdyby se Tiscali stavela na hlavu.Petroline taky byly casy kdy modem pres kohokoliv byl rychlejsi a kvalitnesji nez ADSL od Tiscali :D

Petrolin (20.2.2005 16:36:38)

Jo, přesvědčili jste mě, Tiscali neberu. Díky všem, hlavně pak Petrovi alias calvinovi77.

Anonym (19.2.2005 10:08:14)

No tak tady se opet ukazala klasicka ceska povaha.Je videt ze jsi omezeny pouze na ceskou Inetovou scenu a navic ti vadi ze nekdo vyslovuje nahlas svoji nespokojenost s velmi tragickou situaci na trhu s Internetovim pripojenim ale i v zahranici je spousta nespokojenych zakazniku se svymi ISP a krici jeste vice.No mozna prave proto se tam neco deje zatim co u nas nic.Tak uz se vykasli na rady znamych a moc nemudruj.......

Kamacho (20.2.2005 14:03:40)

"Tak Tiscali je na předním místě jak v rychlosti tak i ve stabilitě" Jestli se odkazujete na rychlosti měřené na tomto serveru, tak Vás musím upozornit, že ačkoli mi Tiscali bez mého provinění proti smlouvě tragicky zpomalilo linku a na načtení jedné stránky čekám v průměru půl minuty, tak na tomto serveru všechno lítá jak má. Přestože to je do očí bijící špinavost, to přeci má jednu malou výhodu: Bezpečně poznám, že chyba není na mé straně, ale že mě ti grázli dusí...

Anonym (20.2.2005 15:59:33)

Kamacho tomu se rika spravne nastaveny QOS :)

Anonym (20.2.2005 16:02:35)

Jestli je to spravne tak by FUP mne lbyt aplikovan pri stazeni 322mega pri limitu 10Gb u limitu 3Gb necelych 100mega.

Anonym (18.8.2005 22:59:30)

i když za den stáhnu 1giga furt to jede v pohodě na 425kilech. Nevím co si furt stěžujete na nějaký omezování po 322megách???????????

Anonym (16.3.2005 02:22:33)

Jo,jio. Akorat ja s FUPem na nacteni stranky necekam pul minuty, ale minuty tri. A DSL.CZ jede jako blazen. Test 425 Kb/s. Ale zadnej jinej test rychlosti si neudelate, protoze ho to ani nedokonci. Rychlost 500 bitu/s. FAKT.

TISCALIC (2.9.2005 13:33:15)

Tak co kdyby jsi rekl kolik mas stahlejch dat, aby ostatni videli, kdyz si nekdo stezuje kolik dat stahl ! Takovy prasata, ktery stahnou 50GB a víc za měsíc, si nemaj pořizovat ADSL ale pevnou linku /nemyslim dialup/ ...

Anonym (9.3.2005 14:15:53)

kolik ti zaplatili ty taliáni z h.k.

Robi (16.3.2005 02:17:55)

Kdyz ADSL nemas, tak proc to komentujes. TISCALI je moje prvni zkusenost a hrozna. Nedodrzujou smlouvu a kdyz jim to rikate na infolince, tak kecaji uplne o necem jinym.

Anonym (18.8.2005 22:57:29)

tak ji nemáš dodržovat taky. jednoduchý řešení.

Zajda (17.3.2005 11:23:35)

Budeme tedy posuzovat podle prokazatelných faktů. Začněme peeringem a přímým propojením. http://www.nix.cz/peering2.php?kid=14 A schválně porovnejte s ostatními poskytovateli ADSL. Ono nic není zadarmo.

Anonym (18.3.2005 12:02:46)

Jo peering maji na h***o, skoro vse honi pres zahranici a k tomu to pak vypada...:(

Nargon (18.3.2005 12:33:57)

Hm, takze konektivita do zahranici stejna jako do CR.

Mark (22.8.2005 19:47:21)

Jenze Tiscali ma to procento nespokojenych zakazniku rapidne vyssi:) Ja to vidim u tiscali ai tak,ze zde nevite do ceho jdete.. je tu velka pravdepodobnost ze to bude ok pripojeni,ale i dost velka pravdepodobnost,ze to bude shit. Doporucuji zvazit jinou variantu DSL sluzeb.

Kamacho (20.2.2005 13:51:21)

Mám Tiscali ADSL512/128(50) zhruba rok. po celou dobu se pohybuji pod hranicí FUP (10GB) a až do tohoto týdne jsem byl docela spokojen. Jak by řekl Kainar "Už mu to začlo"... Stáhl jsem ve čtvrtek asi 500MB za 24 hodin a ti pošuci (sorry neznám vhodnější pojmenování) mě už třetí den dusí. Na jejich infolince se mi už v pátek operátor v podstatě přiznal, že to je jejich nová "služba" zákazníkům. A že její následky pocítím tak maximálně den - dva... Hmm, nevím co teď. Ping je úplně šílený. Nefunguje mi kvůli tomu ani internetbanking. Žádné takové omezování samozřejmě ve smlouvě není... Co dodat? Změna k horšímu, ruce pryč od Tiscali!

Kejli (16.3.2005 02:14:31)

To aplikuji uz dyl. Jak jsem stahnul vic jak 350MB denne, tak druhy den v 9 hod rano nahodili FUP. Nekdy 1,nekdy 2 a nejvic 6 dni. Sami pry nevedi jak dlouho to bude. Ale verte, ze maila si vybere nejdriv o pulnoci. Pres den to jede tam 100 bitu/s nebo vubec. Hned az mi skonci smlouva, mazu PRYC.

Kacer (12.8.2005 14:48:58)

Ja adsl nemam a osobne neznam nikoho kdo by mel, ale taky uvazuju o pripojeni. Koukam ze si tu stezujete na omezovani - to to dela jen tiscali? U telecomu nebo jinech nic takovyho nemaj? Jestli nemaj, tak to se pak nedivim ze se rozcilujes a zacnu koukat po jinech operatorech. Tak pa

Stýček Donald (2.9.2005 13:48:43)

no jsou to spíš kecy a pomluvy ale mám službu profi a funguje skvěle, zkus a uvidíš.

sali (18.8.2005 22:56:02)

Já nevím, za tři dny staženo skoro 4giga a rychlost furt na sto pro. Žadnej problém.

Danda (19.8.2005 21:20:15)

Tak já už byla docela rozhodnutá pro Tiscali - chci jen adsl256/64 a vy jste mě tu pěkně rozhodili. Vzhledem k tomu, že váhám mezi Tiscali a Volny, asi si tedy vyberu Volny. A kam od Tiscali utečete vy?

TomM (20.8.2005 01:31:13)

jít od tiscali k volýmu je jak jít z kaluže do bláta :D

tatik (20.8.2005 09:20:55)

presne tak!!!:-)) necu delat reklamu telecomu:-)) ale ci jsou draty v zemi???? hadej

karel (9.3.2005 14:14:03)

nic hroznějšího snad ani není, dnes mi po více jak měsíci napsali, že ukončili smlouvu a tak jak se chovali po celý rok a půl, vypadá tento dopis, datumy jsou tam tak zmatlaný, že sám nevím, kdy jsem začal a kdy u nich skončil. neskonalý ignoranti a bordeláři, říkají si service provisioning agent nebo sale agent, ale jsou to normální jézédáci. varuji před nima...

Kbz (21.8.2005 19:45:56)

Viděl bych to podobně..u nich jednoduše neví levá ruka, co dělá pravá. Narazil jsem u nich jak na pár schopných lidí, tak na naprosto neschopné a líné zaměstnance. Mají bordel jak ve smlouvách, tak v poště, která jim chodí...dokonce mi ani nebyli schopni říct, kdy evidovali můj dodatek ke smlouvě, který jsem jim poslal, natož aby věděli, zda už mi poslali modem (předmět dodatku ke sml.). IP pro připojení mi od nich přišlo přesně po 41 dnech, ale jak tady čtu ostatní příspěvky, jsem velmi zvědavý, zda se povede synchronizace, až mi přijde modem. Říkám nebrat(!!!) a to mě ještě ani nepřipojili.

Dandy (9.3.2005 18:53:24)

Mám tiscali pár dnů a zatím si nemůžu stěžovat, když jsem měl kvůli zmatkům se smlouvou problémy tak mi zavolali sami a všechno vyřešili, pingy i rychlost stabilní na jakékoliv serevry, vyloženě pohodka.

Licho (12.8.2005 15:27:40)

Tiscali je naprosto otresna spolecnost. Objednaval jsem si ADSL 22.6. telefonicky. (Smlouva je podepsana na jejich strane 29.6.) Do dnesniho dne ADSL stale nemam (uz je to pres 7 tydnu) a to se nejadna o zadnou okrajou oblast ale o centrum Brna. Zkusenosti s podporou jsou podobne otresne - muzete zkouset volat treba 5x denne kazdy den a vzdy vam reknou ze vas poverena osoba kontaktuje a nic se nedeje, jedinou sanci je zjistit telefon primo na konkretni osobu do koncelare, ale i tak obvykle nikdo nevi co se poradne deje. Dnes mi po telefonatu meho pravnika do tiscali napriklad prisel email o tom ze "uz" mam ADSL aktivovane, ve skutecnosti se ovsem modem nemohl synchronizovat a tak sem volal na technickou podporu, kde mi rekli, ze to jeste (po 7 tydnech) neni zapojene v ustredne. Obchodni oddeleni ovsem trva na tom ze linka je zapojena a v poradku .. proste totalni kocourkov.. Tiscali nebrat, tiscali neobjednavat!

TomM (12.8.2005 15:35:18)

já být tebou, tak to dám do Hágu!!!!!!

Dalin (15.8.2005 13:58:59)

Mam cca 3 tydny Internet 24 (128/64) a jsem zatim nadmiru spokojeny (pred tim dial-up od nich, taky zadny problem). Rychlost stale mezi 107-108 kB. Uvidime, jak to bude dale.

Dalin (15.8.2005 14:01:05)

Pravdou sice je, ze pri prvnim telefonickem objednani se na me nejak vykaslali, ale meli v pondeli volat. Kdyz nevolali, volal jsem ja (infolinka zdarma), nic tam u meho tel. cisla nenasli, tak jsem objednal podruhe, za dvy dny smlouva doma, hned jsem ji odeslal zpet, slibovali zrizeni do 21 dnu, a internet zacal fungovat tak lehce pres tyden, od doby, kdy dostali mou podepsanou smlouvu.

Licho (17.8.2005 11:59:49)

Tak to si mel opravdu stesti, u me je to zatim 8 tydnu od chvile co oni podepsali smlouvu. Od patku mi sice tvrdi ze je to aktivovane ale nejdriv prislo na to ze neni a ted kdyz uz to udajne je zase maji nejaky problem v ustredne nebo s kabely takze porad nic .. Proste paradicka, za tu dobu zavedli do baraku i kabelovku :-)

Drago (18.8.2005 22:26:04)

to máš dobrý,že se 128/64 stahuješ 108kB......

Nargon (18.8.2005 22:36:07)

Jo takovej net bych chtel mit taky, tahat 8x vic nez mam zaplaceno.

Anonym (20.8.2005 17:12:51)

Ze vas to bavi delat si prdel z lameru

Nargon (20.8.2005 17:56:25)

Legrace musi byt, a udelam si ji klidne z lamera.

Anonym (27.8.2005 01:33:46)

No to máš perfektní když na 128 kbps táhneš 108 kb/s.Já má 512 kbps a táhnu jen kolem 60kb/s :-(

Dalin (31.8.2005 12:19:27)

Tak jsem to asi napsal blbe no, moc se v tom nevyznam, ale kdyz mam zaplacenou rychlost 128 a namerim rychlost 108, tak jak to mam jinak rict :-). Rychlost stahovani je nekde kolem 14.5 kB/s :-).

Saša (2.9.2005 13:44:06)

jééé to jsem rád, že je taky někdo spokojen, já jsem taky naprosto spokojen a to využívám ADSL už rok a půl a fakt paráda.

Martin (17.8.2005 14:38:23)

Pro mne je to jednoduche a Tiscali nedoporucuji kvuli mizerne kvalite sluzeb a podpory (a ostatni nazory ve foru jsou v podobnem tonu): 1. Support, zakaznicka podpora, snaha vyjit vstric, administrativa - otresne. Zmatek ve smlouvach, opozdene terminy, zadne nebo velmi dlouhe reakce pri problemech, anonymni call-centrum kde stokrat vysvetlujete svuj problem/prosbu pokazde nekomu jinemu. 2. Samotne technicke pripojeni - v pohode, stabilni a rozumne se blizici udavane teoreticke max rychlosti (ADSL 512/256, Praha 3) Nakonec kvuli zasadni nespokojenosti v bode 1) od Tiscali odesel a nikomu nedoporucuji. Prece jenom si myslim, ze je doba na to aby si obecne firmy zvykly na to, ze samotne technicke reseni avsak bez slusneho chovani k zakaznikum, rychle reakce, flexibility a vstricnosti je cestou k neuspechu. Martin

Anonym (20.8.2005 22:25:25)

Já hlavně nechápu, jak při těchto cenách může mít Tiscali alespoň jediného zákazníka ??? http://adsl1.tiscali.cz/download/adslcenik.pdf Zejména 512/128 Start je přímo cenová bomba!!

Anonym (2.9.2005 13:34:12)

s technickou podporou mám ty nejlepší zkušenosti, pokaždé jsem se dovolal a slušnou formou mne poradili a pokaždé jsme společně problém odstranili, mají tam vysoce kvalifikované operátorky i operátory :-)

Anonym (19.8.2005 11:25:05)

Přijde mi to jako by v týhle společnosti byl neskutečnej bordel. Nějaká ta organizační byrokracie bejt musí. Já bych jim zvednul mandle až by se z toho posrali!

Licho (23.8.2005 15:38:26)

Tiscali - zatim 9 tydnu od objednavky a stale nefunkncni ... Lokalita - Brno stred, platforma telenor. Je to 9 tydnu od objednavky, pres 8 tydnu od jejich podpisu. (Jimi podepsana smlouva mi prisla az po 5 tydnech, asi se ji tam chvili kochali..). Volam na podporu denne, typicke odpovedi jsou "problem jsme predali na prislusne oddeleni", "clovek XY vas bude neprodlene kontaktovat", "vas problem je uz vyreseny", "cekame na telecom", "cekame na telenor", "mel jsem dovolenou", "nemuzeme nic delat". Pritom samotny telecom reagoval bleskove - telefonicka objednavka zrizeni pevne linky probehla v utery a jeste ten den volal technik a druhy den byla pevna linka fyzicky zapojena a funkcni! Nasledovalo ovsem zatim 9 tydnu opletacek s ADSL po kterych stale nemam ADSL funkcni..

Danda (23.8.2005 19:37:54)

TAk to je dost smutné. Já jsem taky Brno a tento týden si chci už konečně vybrat, než vyprší ty levnější tarify. A asi to vidím na Volný, i když jsem dlouho přemýšlela o Tiscali (měla jsem celkem dobrá doporučení než jsem zavítala na tohle forum:-)). Mám u Volny vytáčené připojení a sami mi teď napsali jestli nechci změnu.

Jitka (24.8.2005 16:01:40)

No vidis, my jsme ADSL od Volneho meli, ale zrusili jsme to. Na jejich zakaznickem servisu nebylo mozne se s nima dohodnout. Ted mame ADSL od Tiscali a jsme spokojeni. Zadny problem. Ono to mozna bude pripad od pripadu.

Licho (25.8.2005 15:44:34)

Tak me uz konecne to ADSL funguje. Trvalo jim 8 tydnu nez to aktivovali a pak dalsich 12 dnu sem resil to ze to nefungovalo ani po aktivaci. Porad slibovali technika telecomu a nikdo nikdy neprisel. Vcera jsem to vyresil sam, pote co neco upravili v ustredne sla pouzit obechcavka mojeho modemu (natvrdo nastaveny typ handshake) a jakz takz to ted funguje, i kdyz to hlasi mizernou kvalitu linky. Rychlost pripojeni i pingy jsou vyborne, ale po zkusenostech s tim zrizovanim stejne - nikdy vic..

Licho (26.8.2005 03:55:39)

Dalsi den a jeste porad mi to ADSL od tiscali funguje, jsem v soku :-) Pripojeni samotne jede opravdu super (i pres to ze modem neukazuje nijak zvlast dobre parametry dratu do ustredny), mam pingy na hlavni mista v CR 10-15ms, stabilni, zadne ztraty packetu nebo odpojovani, maximalni rychlosti temer odpovidaji objednanym, proste tak jak si to clovek predstavuje. Dost v kontrastu s pristupem jejich administrativy a technicke podpory..

Danda (26.8.2005 21:40:00)

A jakou sis objednal rychlost a bral sis od nich modem? Docela mi vadí, že v tom jejich ceníku nenajdeš názvy těch modemů a jsou dražší než to, co nabízí Volny. Taky u toho připojení - chci jen 256/64 musíš zaplatit 230,- za to, že ti pošlou samoinstalační balíček a to i bez modemu, zatímco Volny zašle vše zdarma.

Licho (5.9.2005 13:31:42)

Mam 2Mbit pres Telenor, modem mam vlastni, protoze sem uzaviral smlouvu na kratsi dobu.

TomM (23.8.2005 22:52:42)

jestli ti můžu něco poradit, tak napiš tiscali, že už nemáš zájem a jdi k nextře nebo skynetu. Navíc nechápu proč tiscali nebo volny chcou po zíkazníkovi, aby ADSL nastavoval staticky

Licho (25.8.2005 15:40:28)

No to je sice pekne, ale kdyz uz ma clovek podepsanou smlouvu tak se neda nic delat. V pripade ze bych ted rekl ze nemam zajem, tak platim 50% ze zbyvajiciho smluvniho obdobi..

TomM (25.8.2005 22:18:39)

to si děláš kozy ne? tiscali chce půlku všech paušálů za smluvní období??? O: Tak to teda zlatej telecom.

Robert (2.9.2005 13:46:39)

hmmm to je bohužel smlouva a ta se musí dodržovat, je dobré si nejprve přečíst smlouvu, než ji člověk podepisuje, já jsem spokojený klient i s přepisem smlouvy o který jsem zažádal minulý měsíc, tak aktivace proběhla rychle.

JirkaB (24.8.2005 14:46:08)

Když budeš mít jen trochu štěstí, tak Tiscali odsud zmizí dřív než ti stačí zřídit DSL :) http://ekonomika.idnes.cz/ekonomika.asp?r=ekonomika&c=A050824_130934_ekonomika_plz

Anonym (2.9.2005 13:36:53)

hmmmm jo jo je vidět, že uřední bludy čtou všichni a všichni neznalý věří novinářským kachnám mám své ověřené zdroje ze zahraničí :-)

Danek (30.8.2005 15:40:05)

Chce se to jen trošku zamyslet. Proč Telecom zřizuje svoje ADSL rychleji neź ostatní poskytovatelé?????? Telecom má přesně 21 pracovních dnů na to aby aktivoval služby klientům své konkurence. A byli by pěkně blbí aby tento max termín nevyžili.

Sergey (30.8.2005 17:13:39)

Telecom zřizuje všechny ADSL rychle. Zrovna tento týden jsem se stavoval u kamaráda, co si taky pro firmu objednal ADSL u Tiscali, Telecomáci ho během dvou dnů připojili na DSLAM, jenže co mu bylo platný že má synchro, když pak tři týdny loudí na Tiscali aby udělali taky svoji část práce.

Anonym (2.9.2005 13:35:14)

hmmm nemyslím si, mám super ADSL taky od Tiscali a frčí super - jsem spokojen s ADSL na 100%

Harvy (26.8.2005 10:28:55)

Zkušenosti s Tiscali? Jen ty NEJHORŠÍ!!! Zřizovali mi službu téměř dva měsíce. Když jsem tam co týden volal (placená linka) tak mi nikdy neřekli proč to ještě není a že to bude příští týden. Prostě DĚS!!! Nakonec mi zavolali, že služba nelze zřídit že mám starou linku. Ale soused má tu samou linku a má ADSL od Telekomu. Tak si udělejte obrázek každý sám. Já si ho už udělal. Jsou to HAJZLI.

Felix (2.9.2005 13:40:06)

mám od Tiscali spoustu služeb od volání až po připojení k internetu a se službama jsem naprosto spokojen jak s obchodní konzultantkou tak i s servisní linkou.

TomM (2.9.2005 14:33:24)

docela hnusnej a trapnej pokud od tiscali, posuďte sami: autor: Anonym NOVÉ napsáno: 2. září 2005 v 13:31 RE: zkušenosti s Tiscali hmmm mám taky ADSL od Tiscali a vše klape jako hodinky, takže super ---------------------------- autor: Anonym NOVÉ napsáno: 2. září 2005 v 13:35 RE: opravdu nebrat hmmm nemyslím si, mám super ADSL taky od Tiscali a frčí super - jsem spokojen s ADSL na 100% -------------------------- autor: Anonym NOVÉ napsáno: 2. září 2005 v 13:36 RE: opravdu nebrat hmmmm jo jo je vidět, že uřední bludy čtou všichni a všichni neznalý věří novinářským kachnám mám své ověřené zdroje ze zahraničí :-) -------------------------- autor: Anonym NOVÉ napsáno: 2. září 2005 v 13:34 RE: zkušenosti s Tiscali - nebrat s technickou podporou mám ty nejlepší zkušenosti, pokaždé jsem se dovolal a slušnou formou mne poradili a pokaždé jsme společně problém odstranili, mají tam vysoce kvalifikované operátorky i operátory :-) --------------------------- autor: Anonym NOVÉ napsáno: 2. září 2005 v 13:31 RE: zkušenosti s Tiscali hmmm mám taky ADSL od Tiscali a vše klape jako hodinky, takže super tohle jsou anonymové - povšiměte si jak za sebou jsou tyhle příspěvky napsané tzn. podívejte se na čas postnutí. ---------------------------------------------------- a tady jsou další podezřelé příspěvky ale už né od anonymů: autor: Felix NOVÉ napsáno: 2. září 2005 v 13:40 RE: zkušenosti s Tiscali mám od Tiscali spoustu služeb od volání až po připojení k internetu a se službama jsem naprosto spokojen jak s obchodní konzultantkou tak i s servisní linkou. --------------------------- autor: Robert NOVÉ napsáno: 2. září 2005 v 13:46 RE: opravdu nebrat hmmm to je bohužel smlouva a ta se musí dodržovat, je dobré si nejprve přečíst smlouvu, než ji člověk podepisuje, já jsem spokojený klient i s přepisem smlouvy o který jsem zažádal minulý měsíc, tak aktivace proběhla rychle. ----------------------------------- autor: Saša NOVÉ napsáno: 2. září 2005 v 13:44 RE: zkušenosti s Tiscali jééé to jsem rád, že je taky někdo spokojen, já jsem taky naprosto spokojen a to využívám ADSL už rok a půl a fakt paráda. ---------------------------- autor: Stýček Donald NOVÉ napsáno: 2. září 2005 v 13:48 RE: zkušenosti s Tiscali no jsou to spíš kecy a pomluvy ale mám službu profi a funguje skvěle, zkus a uvidíš. ---------------------------- autor: TISCALIC NOVÉ napsáno: 2. září 2005 v 13:33 RE: zkušenosti s Tiscali Tak co kdyby jsi rekl kolik mas stahlejch dat, aby ostatni videli, kdyz si nekdo stezuje kolik dat stahl ! Takovy prasata, ktery stahnou 50GB a víc za měsíc, si nemaj pořizovat ADSL ale pevnou linku /nemyslim dialup/ ... ------------------------------------- autor: TISCALI NOVÉ napsáno: 2. září 2005 v 13:27 RE: zkušenosti s Tiscali HMMM tak to si nemyslím, že se nás tak lehko zbavíš, ještě vzpomeneš až k tobě zavítaj exekutoři :-) !!!

TomM (2.9.2005 14:34:04)

ještě dodatek (nepustí mě to za 3000znaků) takže se znovu podívejte na časy postnutí těchto jedenácti příspěvků a z toho zjevně vyvozuju, že je tohle TRAPNEJ POKUS OD NĚKOHO z TISCALI!

Ufon (2.9.2005 15:59:34)

koukám se koukám, že si asi nezaměstnaný a máš prd co na práci a z internetu a drbů Ti asi hodne moc hrabe :-)

TomM (2.9.2005 16:30:13)

a ty si kdo ufone? v životě jsem tě tady neviděl, že by zase ten kr*ten z tiscali? možná dneska nemám co napráci, ale aby se v horizontu 20minut v jednom threadu zobrazilo 11 příspěvků, které chválí jednoho poskytovatele a přitom v minulosti nic, to je podivné nemyslíš? ---------------------------------------- Ještě bych rád dodal něco pro všechny, není také podivné, že "autoři" těchto příspěvků jsou dosud na foru neznámé osoby, tzn. ještě jsem tyhle nicky nikde neviděl a to jednoznačně svědčí na práci ubožáka z ještě ubožejší firmy!

TomM (2.9.2005 19:56:55)

povšiměte si též, že hodně příspěvků začíná hmmm :D

Svobi (9.9.2005 23:50:13)

Mám Tiscali 1024/256 přes CT a zatím dobrý, rychlost je v průměru vyšší než u ostatních poskytovatelů, i zřízení zmákli rychle cca 5 dní,jenom jsem zatím nepochopil jejich zúčtovací období, ale jak říkám je to můj první adsl poskytovatel a zatím jenom spokojenost, mám i hlasové služby od Tiscali a taky si nestěžuji.

Lukyn (23.10.2005 00:59:55)

Mám Adsl 256/64 u tiscali a jsem stoprocentně spokojen jede to přesně tak jak má.