Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > VOLNY - to snad neni pravda, co jsem se dnes dozvedel

VOLNY - to snad neni pravda, co jsem se dnes dozvedel

Bubo (10.3.2005 22:55:17)

Taky patrim mezi ty, co stve jak Volny vymyslel od brezna FUP. A tak uz tyden patram, jak bude aplikovan a zda nejde jen o momentalni pomateni obchodnich smyslu. Dnes jsem na jednom jednani potkal cloveka blizkeho COL. A ta dobra duse mi krome jineho rekla, ze COL NEMA uz ZAJEM O FYZICKE OSOBY a je mu jedno, zda odejdou. Do budoucna se chce profilovat jen jako poskytovatel kompletnich sluzeb pro pravnicke osoby. Ale nechce lidi vyhodit, tak na to jde oklikami. Aplikace FUP na agregaci 1:50 je pry prvnim krokem. Tak nevim, jestli by chteli s lidmi koncit a odejit jen na podnikovou platformu, tak to muzou udelat jinak a nemusi predtim nastvat pul internetoveho naroda. Ale kdo vi, mozna na kazdem sprochu pravdy trochu.....

Anonym (11.3.2005 01:12:59)

Bubo na tohle jsem upozornoval uz pred rokem :),ale sem rad ze si to prectou ty co mne kamenovaly.

Anonym (11.3.2005 01:16:06)

Sem rad za z ty pulky nastvanyho naroda aspon 10% vlastni firmy he he.

Anonym (11.3.2005 12:31:51)

To co proved Volný je lumpárna.Platím 512/128 kbit,3GB dat.Od 1.3. zavedli Fup a už mě trestaj.Limit je 500 MB na týden,jinak následuje snížení až na 128 kbit na dobu 7 dní.Takže mi ani neumožňují stahnout si zaplacené 3GB bez toho,aniž by mě potrestali.Už hledám jiného poskytovatele,jdu okamžitě od nich.Službu jsem si u Volného sjednával v loňském roce a jedním z jejich zaměstnanců jsem byl upozorněn,že je to neseriozní firma.Tak jsem naštěstí nepodepsal 12 měsíců,takže mohu odejít okamžitě.

Anonym (22.3.2005 12:39:32)

nejlepší ADSL teť podle mě poskytuje GTS NOVERA ale pozor na zdcadlové FUP

Anonym (23.3.2005 21:11:53)

To víš že jo, nejlepší, ha ha. A co to je teť?

Painkiller (23.3.2005 14:38:47)

okamžitě asi, ne. Výpovědní lhůta je minimálně měsíc (podle smlouvy), spíše tři měsíce. asi tak.

Anonym (14.3.2005 08:19:50)

Tak to volny uz jednou zkousel. Pamatuju na jet2web. Novy image, novy jmeno. Mno a mame tu Aliatel-vyhradne firemni klientela. Ta nadutost mu po par letech spadla tak zacal brat na vedomi Male a stredni firmy. Firmicky ale porad brali sluzby od nekoho jineho nebot byl levnejsi. Tak Aliatel skoncil se svou nadutosti. Sel pomalu ke dnu nez ho od uplnyho potopeni koupila GTS-spojeni GTS Novera. Stejny osud u nas ceka vsechny tyhle naduty firmy. Ono se na prvni pohled muze zdat ze je to vyhodny orientovat se na tenhle segment trhu. Mame velky zakazniky a plati nam velky penize. Zdanlive vetsi vejvar nez fyzicke osoby, kde na osobu je docela dlouha navratnost investic. Jenomze kdyz mame tech velkych zakazniku jenom pet tak to na udrzeni tezko staci. A to je to co si u nas tyhle molochy se zahranicnim podilem neuvedomuji. U nas je malo skutecne velkych firem. Pokud ano tak si ta firma vystaci s jednim mailserverem,hostingem a mozna telefonii pres pre-carrier select na ustredne. Firem(a ted nemyslim z IT odvetvi), ktere skutecny znaji silu telekomunikaci a sou ochotni do nich investovat je u nas poskrovnu. Treba to bude znit jako sranda ale nedavno jsem v jedny firme asi se 400 zamestnanci delal nabidku(ano jsem blbej obchodak, nemlatte mne za to) a ja hned cim su pripojeny. Pockejte mi vam dame IT oddeleni. Za chvilu volaj a ze prej sou pripojeny pres ISDN. Ja sem malem myslel ze padnu na tlamu.

Bubo (21.3.2005 16:13:43)

Tak si tedy pockame, za jak dlouho dopadne COL stejne jak Aliatel