Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > VOLNY je kvůli novýmu FUP zralej tak minimálně do reportáže v OBČANSKÝM JUDU na Nově....

VOLNY je kvůli novýmu FUP zralej tak minimálně do reportáže v OBČANSKÝM JUDU na Nově....

TEEN (13.3.2005 02:06:57)

Myslim, že by neškodilo, kdyby se to mediálně dost rozmázlo a to v Občanským Judu na Nově.. Tam by je pěkně proprali... A k Volnýmu by už nepřišel ani jeden novej zákazník.. Takový reportáže tam uměj dost dobře dělat a nenechaj si nic líbit. Když už nic jinýho, aspoň všichni budou brát Volnýho jako neseriózní firmu, která kašle na svý zákazníky... No a třeba by se to díky tý reportáži pohlo a něco by s tim udělali...

Anonym (13.3.2005 14:07:14)

Nenapadej Volnyho on za to nemuze.Vinu za FUP nese Telecom ktery to po nem chce tak si stezuj na Telecom.

MeTo (13.3.2005 14:33:55)

Telecom to po nem nechce. To ze jim to naridil telecom tim se me snazil oblbnout jeden pracovnik infolinky ktery toho zjevne moc nevedel protoze to nebyla jedina blbost co se mi snazil nacpat. Jiny pracovnik, zrejme uz odbornejsi mi to narizeni Telecomem vyvratil.

TEEN (13.3.2005 14:38:21)

Já FUP neodsuzuju.. Souhlasím s ní.. Ale neřikej mi, že Telekom určuje Volnýmu pevný čísla, v kolika přenesených datech má FUP nasadit.. To je blbost.. To by museli mít ostatní poskytovatelé ADSL stejný podmínky tudíž stejný limity - a to nemaj. Takže mi vadí to, jaký limity si Volný určil a na její aplikaci.. ty sou dost ubohý, když to omezuje lidi, který ani nemůžou využívat naplno službu, kterou si zaplatili... Zajímavý je, že do března než Volný spustil novou verzi FUP, to bylo v pohodě... Zpomalili tě podle toho jak byla aktuálně síť zatížená a třeba za pár hodin si zas byl v normálu... Takže kapacita na to je!!! Nechápu proč to nenechali, tak jak to bylo.. Teď jim odejdou tisíce zákazníků...Ale dobře jim tak... Pochopěj to časem sami...