Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Karneval - pár otázek na začátek

Karneval - pár otázek na začátek

Gotroch (22.3.2005 11:46:04)

Mám zájem o objednání služeb kabelové televize a internetu Karneval - konkrétně nabídky KOMPLET a TURBO 250. Bydlím v bytě ve Zlíně na Jižních Svazích, takže uvítám jakékoliv informace a zkušenosti uživatelů Karnevalu z této oblasti. Mám několik otázek: 1 - Akční nabídka Karnevalu? *Do jaké doby tato nabídka trvá? *Viděl jsem 2 různé termíny (31.3. nebo 30.4), tak který z nich platí? 2 - Za co všechno budu platit? *Co se týče cen za služby, měl bych platit zřejmě 499Kč za TURBO 250 + 399Kč za KOMPLET (akce, jinak by to mělo být 499Kč). *Takže bych platil 898Kč měsíčně - nebo jsou tam i nějaké poplatky navíc? *Zajímalo by mě, jak je to s poplatky pří zahájení služby v souvislosti se zmíněnou akční nabídkou? (připojovací poplatky, instalace, montážní práce atd.) 3 - Jak je to s rychlostí a daty? *TURBO 250 a limit dat 2GB. *Kdybych byl na netu tak 2-3 hodiny denně (většinou prohlížení www stránek + poslech radia) vejdu se do těch 2GB dat? 4 - FUP *Kdy se aplikuje? (hned jak přesáhnu limit, nebo až třeba za pár dnů?) *Dokdy FUP platí? (je to jenom do konce toho daného období kdy jsem překročil limit nebo FUP pokračuje i v dalším období?) *Jaká je rychlost po aplikování FUPu? (64kbps - znamená to, že rychlost nepůjde pod 64kbps nebo může být nižší?) Jaká je tato rychlost v porovnání s klasickým vytáčeným připojením u Telecomu přes modem (56kbps)? 5 - Objednávka *V akci Karnevalu je 2 měsíce TURBO 1000 za cenu TURBO 250. *Znamená to, že bych měl objednávat TURBO 1000 a pak mi to sníží na TURBO 250 nebo mám objednat na začátku TURBO 250

Anonym (22.3.2005 11:54:04)

To bych poslal na podporu firmy karneval, jsou tam za to placení. Rovněž nevidím souvislost s DSL.

Nargon (22.3.2005 12:21:40)

3) no rekneme ze budete poslouchat radio v kvalite 128bitu to ma prenos cca 16KB/s coz je 56,25MB/hod a jestli budete poslouchat 2 hodiny dene tak za mesic to je 60 hodin a mate prenos 3375MB. Takze do 2 GB se urcite nevejdete.