Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Zkusenosti s Tiscali ADSL Premium 1024

Zkusenosti s Tiscali ADSL Premium 1024

Vasek (12.4.2005 08:55:19)

Ahoj, chtel bych se vas zeptat na vase zkusenosti se sluzbou Tiscali ADSL Premium. Diky vsem.

Luboš (17.4.2005 19:32:47)

Mě to funguje skvěle, stahuje rychlostí přes 100 KB

Patris (18.4.2005 18:57:08)

Mohu pouze potvrdit. Stahovani souboru jede az tak kolem 900 kb/s. Pohybuji se s limitem kolem 10 GB za mesic, takze to je v pohode. Kdyz se nam jednou podarilo po navyseni rychlosti z 512 na 1024 dostat s limitem asi na 8 GB tak nam nejak oriznuly rychlost. Po telefonu jsem se dopatral toho, ze rychlost zvedly fyzicky na linku, ale zapomeli navysit taky mesicni limit z 10 GB na 20 GB. Druhy den to jiz bylo v pohode. Nevim, proc orezvaj rychlost jiz pred dosazenim mesicniho limitu, ale proste to tak udelali.

Joli (19.4.2005 13:37:16)

Zvolil bych cokoliv jiného než Tiscali Premium, jediná profi služba, která je za plnou cenu omezovaná ještě limitem dat. Takže bych to bral radši od contactelu, emea, nextry atd..

Joli (19.4.2005 13:38:36)

Ale pokud tu mají daný uživatelé dobré zkušenosti, tak proč nezkusit Tiscali. Dneska je to asi všechno nějak omezovaný :D. Kromě telenoru...

Patris (20.4.2005 06:42:34)

Akorat jsou parchanti v uvadeni ceny za pripojeni. Clovek by si mohl myslet, ze cena uvadena na jejich webu 1299,- bez dph je cena, za kterou si to muzes objednat. Ale chyba. My uz ten tarif mame pres rok, kdy byla cena asi 2019,- bez DPH. Tuhle cenu platime ted stale, protoze mi na infolince rekli, ze kdyz bych chtel tu cenu co maji na webu, tak u nich musim brat i hlasovy sluzby. Zkuste mi nekdo vysvetlit, kde o tom maji zminku na webu? Prijde mi to jako podvodny jednani. Jestli tento prispevek bude cist nekdo z Tiscali, budu velmi rad, kdyz se k tomu vyjadri a ukaze mi, ze sem se spletl a maji to opravdu uvedeno v ceniku a ani nahodou se nemuze stat, ze by si nejaky potencionalni zakaznik mohl myslet, ze bude mit telefon na hovory treba u telecomu a adsl od tiscali za tu cenu 1299,- (bez DPH) uvedenou na jejich webu.

Patris (25.4.2005 08:15:27)

Tak sem byl minulý týden nepříjemně překvapen s infolinkou Tiscali. Jak sem psal, že mají rozdílnou cenu této služby v případě čerpání i služeb pro hovory, tak mi minulý týden někdo jiný na infolince řekl, že to je blbost. Prý to, že jsme platili tu 2019,- je naše chyba, že jsme si měli zažádat změnu smlouvy na novou cenu. Žádná podmínka odběru další služby prý není podmínkou. Předtím mě ale jiný pracovník infolinky tvrdil, že na tu levnější variantu nemáme nárok, pokud nebudeme mít i pevnou volbu operátora. Takže bez těch hovorů nemáme nárok na levnější variantu. Není to od nich sviňárna? Kam by si měl teda zákazník zavolat, aby mu někdo řekl opravdu pravdu?