Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > GTS - nesrovnalosti v popisovaných rychlostech zde a ve statiskách z DSL.CZ

GTS - nesrovnalosti v popisovaných rychlostech zde a ve statiskách z DSL.CZ

Pavel Hrabík (13.4.2005 12:03:12)

Koukám na http://zive.cz/h/Uzivatel/AR.asp?ARI=122883 - tam je GTS v rychlosti stabilně poslední, přitom tady v diskusi (2/2005) to přispěvatelé chválí a hovoří o rychlosti nad 400 (u přípojky 512). Je tu dost velký nesoulad mezi 320 a 400 kbps. Má k tomu někdo nějaký komentář či zkušenost ? Rozhoduji se mezi GTS a Nextrou.

Anonym (13.4.2005 12:35:50)

Od GTS jsem odešel pro tragické rychlosti v desítkách Bytů se vteřinu. Pokud tě GTS vyfuckuje (odborně uplatní FUP) tak se prakticky nepřipojíš a rychlost nezměříš. A už vůbec nebudeš psát příspěvky do DSL, když se ti už druhý den stahuje mail s větší přílohou.

Pavel Hrabík (13.4.2005 13:45:20)

Pokud zvolím variantu s měsíčním limitem dat a za data přes limit budu platit, tak tam se FUP neuplatňuje a MĚLO by to běžet stále stejně rychle. Ty problémy s rychlostí jsi měl při uplatnění FUP ? Nebo i před překročením datového limitu ? Docela sposťárna je, že ti nabídnou program "data bez omezení" a neřeknou ti, že to znamená 10 GB a pak ti sníží rychlost - tvrdí že na 56/56.

Anonym (14.4.2005 08:22:01)

Ty problémy byly trvale, nejen ve FUP, GTS jsem měl půl roku, pak jsem jej jako nepoužitelné zrušil. Odešel jsem od kovaříčka ke kováři a přešel na IOL. Zatím bez problémů, ale těším se na telenor až na to, že se ČT zbavím úplně. Volný a jemu podobní uplatňují fucking policy i když si platíš za data. (je to z důvodů jejich vlastního ponalého připojení k internetu). Nezapomeň, že rychlost 56/56 je maximální. Je tady ještě agregace 1:50, takže reálná rychlost může být jedna padesátina, tj. cca 1kb/s a je to pořád v normě.

Anonym (15.4.2005 11:22:41)

Je pravda ze v minulem roce se zakaznici GTS netesili nijak zvlast velkym rychlostem (bezne pod 100kbps - mohu potvrdit) ale od noveho roku se zda ze agregace je jiz minulosti - neklesl jsem pod 840kbps. 1024/256 , Zlin

Filipes (24.4.2005 01:52:33)

Mno ja mam adsl od GTS funkcni nejaky 3ti den a jede to zatim v pohode mega tak jak ma, byl trochu problem z nich po 20 dnech od obednani vyrazit hesla a pak kdyz jsem se pripojil nemohl jsem nic stahnout :) ale po asi 6 az 7 volanich na helpline se to rozjelo, co se tyce reseni problemu tak to vypyda ze to bude a je katastrofalni, to ze to operator preda technikovi a ten se mi vzapeti ozve jsem slysel asi 5x a nikdy jsem technika neslysel, maslim ze tam nejsou :)) ale zatim to drzi OK.

Jarda (21.4.2005 10:25:34)

Rozhodni se pro Nextru, ta ti potom dovolí přejít na službu od telenoru, až u tebe bude k dispozici a navíc to budeš mít mnohme rychleš.

pavel Hrabík (21.4.2005 23:38:45)

Už jsem to vyřešil - mám Nextru. GTS vůbec nereagovalo na maily ani na telefonáty s dotazy (my se vám ozveme a pak prdlajs). Když nereagují, když jim chci dát peníze, jak se pak budou chovat až je budou mít a já budu mít technický problém ? Kašlu na ně. Zato Nextra reagovala na vše obratem a navíc - objednávka v pátek, zprovozněno v úterý - tomu teda říkám NEXTRA rychlost :-)