Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Nextra a 2048 > 4M FUN migrace

Nextra a 2048 > 4M FUN migrace

Jan (29.4.2005 18:18:21)

Zdravim, zajimalo by me jestli uz nekomu Nextra migrovala pripojku 2048/384 na 4M v tomto tydnu a pokud ano v jake lokalite. Navazuji na prispevek v jedne z diskuzi, kde technik Nextry tvrdi ze se zacne koncem tohoto tydne a pokracovat bude pristim v ruznych lokalitach.

TomM (29.4.2005 21:20:17)

kdyby si byl pozorný, tak zjistíš že pár lidem to jede 4m aspoň 14dní :)

y2k (29.4.2005 23:00:20)

A kdyby jsi byl pozorný Ty, tak bys namísto přihlouplých poznámek na adresu jiných věděl, že zatím to pouze testovali v jediné Pražské části - Bohnicích ! Takže migrace ještě ani nezapočala. Proto si myslím, že byl od Jana tento dotaz na místě. Jedinej, kdo je mimo mísu jsi jako obvykle Ty !

Anonym (30.4.2005 00:53:51)

Jakapak prihloupla poznamka,jen ze se to tu porad toci na tema 4m bylo odhadem 9 forek

TomM (30.4.2005 13:21:56)

asi nějak tak, furt dokola se na to někdo ptá

TomM (30.4.2005 13:23:56)

to si piš že to vím, o tom tady byla diskuse s kurtem a ty konkrétně jsi si myslel že je to nějaký zakomplexovaný borec, který si potřebuje vyléčit komplex, že tady bude machrovat s dvojnásobnou rychlostí!!! takže pomlč

y2k (30.4.2005 13:38:20)

Ano, jsem od přírody pesimista a nedůvěřivec vůči různým tvrzením rozličných subjektů..... Také jsem se autorovi následně omluvil, pako. A kdybys alespoň četl, tak bys zjistil, ža na tuto otázku ještě odpověď konkrétně nikde nebyla..., pouze NEXTRA na svém WEBu říká, že by měla migrace skončit obecně do konce května. Takže prosím mysli než něco napíšeš.

TomM (30.4.2005 18:21:30)

to taky vím že si se mu omluvil :) no kdybys četl ty, tak bys zjistil že na tuhle otázku není možné konkrétně odpověděť a veškeré informace, které existují, už na tomto fóru jsou! prostě mám plné zuby threadů s názvem "kdy už budu migrovat", "nextra fun 2m na 4m" a taky je to tady plný polopravd o nových tarifeh telecomu. Místo aby se všichni ptali v jednom threadu, tak si každý založí jeden na svou specifickou otázku a já nakonec to schytám že mám přihlouplé poznámky, přihlouplí je ten kdo založí další thread do kterého jde akorát tak flam (diskuse nás dvou) a informace jsou potom na všech místech roztříštěné

y2k (30.4.2005 18:44:25)

Máš pravdu, to tak je, navíc nikdo asi nic přesnějšího neví. S těmi tarify to je docela oprus, již jsem se s pracovnicemi Help-Line dost pohádal, protože na webu mají napsané, že jejich speciální tarify jsou pro zákazníky IE, ale ony tvrdí, že to platí pro veškeré linky ADSL, i ty, které jedou přes Telenor. To by mě docela krkalo, platit namísto 199,-Kč 320,-Kč je docela oprus, navíc ani telefon nepoužívám, mám ho jen kvůli ADSL, takže pruda. Ale toto snad vyřeší v pondělí naše firemní právní oddělení, kterému to předám s prosbou o radu a pomoc. Ale po pravdě bych od ČTc ani korektní jednání nečekal .....

TomM (30.4.2005 19:30:55)

no jo, ale problém je v tom že VŠECHNY

TomM (30.4.2005 19:40:02)

sry, omylem jsem to odeslal takže problém je v tom že VŠECHNY telefonní tarify ZANIKAJÍ (kromě volno a volno plus), tzn. že tě automaticky převedou na telefon expres start který stojí 329kč, bohužel jinak to nejde. K adsl můžeš mít jákykoli tarif (kromě mini a je jedno od koho to adsl je), takže máš tři tarify (telefom start, volno, volno plus) a a tarify k adsl (telefon expres start,..,) není mezi nimi cenový rozdíl, stojí stejně jako ta řada bez expres, jediný rozdíl je ten ,že u té řady "expres" je levnější volání asi o 8haléřů za minutu :). Doporučuji přečíst http://www.lupa.cz/clanek.php3?show=4109 a tam to všechno je takže ta operátorka má bohužel pravdu

Anonym (29.4.2005 21:51:37)

Podivej se do fora uz to nebudu psat po 15 :(

David (30.4.2005 10:13:03)

Oficiálně tady http://www.nextra.cz/cz/o_firme/tiskove_centrum/archiv_tiskovych_zprav/nextra_zdvojnasobuje_rychlost_a_posiluje_nabidku_sluzeb_v_oblasti_vysokorychlostniho_internetu