Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > ADSL by TN

ADSL by TN

Dawgh (30.4.2005 16:26:30)

Brej, na uvod: mam ADSL FUN 512 v Telenoru, jak jsem se docet, v prubehu kvetna me ceka automaticka migrace na 1M. V nabidce nextry na adsl uz neni rozliseno telecom / tenelor. Znamena to, ze vsechny dsl od nextry jsou jiz v telenoru a kdo neni v dosahu ma smulu? nebo snad ze telenor uz ma pokryti vsude? Nebo tak, ze ten kdo je v telenoru ma telenor a kdo neni jede na telecomu? Jen se bojim toho, abych nemigroval nejen na 1M, ale take z telenoru do telecomu :)) dik za nazory, cya

Dawgh (30.4.2005 17:33:14)

Tak jeste jednou ja :) Zkusil jsem objednat sluzbu adsl na webu na dvou ruznych cislech. O jendom jsem vedel, ze je v dosahu site telenor, druhe ne. Na cisle v telenoru lze objednat jakoukoliv sluzbu (az 4M), na cisle v telecomu lze objednat az do 1M. Nikde tam nepisou jestli se jedna o sluzbu v telenoru ci nikoliv. Jak tedy poznam v jako siti 1M je??? diky

A (1.5.2005 22:42:19)

Nepoznas, ale logicky, kdyz jde 4M tak je 1M taky na TN, pokud nejde 4M tak je 1M na CTc ... jak proste :-)

TomM (30.4.2005 18:10:49)

telenor je preferovaná technologie, tzn. když je v dosahu, všechny služby fun (1m,2m,4m) jdou přes něj. pokud není v dosahu jde objednat pouze 1m služba na technologii telecomu