Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Nextra 1M FUN na Telenoru...

Nextra 1M FUN na Telenoru...

Tom (17.5.2005 00:24:40)

Chci si nechat zridit u Nextry 1M Fun...z diskuzi sem vycetl ze bezi na Telenoru ale i na CT...na strankach Telenoru sem nechal proverit me cislo a vysledek byl kladny, bude mi teda zrizena sluzba v siti Telenoru automaticky? Na strankach Nextry sem tuto informaci nenasel, ale predpokladam ze pokud je cislo v siti Telenor tak to pobezi na Telenoru,nebo se pletu? Dik

piff (17.5.2005 12:37:18)

Možna by nestalo za námahu si přečíst ostaní diskuze pač se to tu mele pořád dokola. Ano jede to na obou sítích ale pokud máš TN tak dají přednost TN (alespon to tvrdí). Ale doufám že si přečet smlouvu pač u nextry se upisuješ vždy na 12 měsíců a pokud chceš cuknout tak zaplatíš nehoráznou pokutu

Anonym (17.5.2005 12:46:34)

No nebylo mi to z onech diskuzi zcela jasne...dik za vysvetleni. Jinak o tom upisu samoze vim, ale prijde mi to stejne jako nejvyhodnejsi nabidka...pokud tam vydrzim, s cimz pocitam, tak by nemel byt problem...

Anonym (17.5.2005 13:53:12)

no je to předzvěst toho co se bude dít v červnu po snížení velkoobchodní nabítky

Anonym (17.5.2005 12:45:21)

pokud to jde na Telenoru, tak se to zřizuje na Telenoru a tam kde to nejde, tak na ČTc ...