Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > ADSL CONTACTEL

ADSL CONTACTEL

petr (29.5.2005 17:06:41)

Mate nekdo zkusenosti s ADSL od CONTACTELU? Co me hlavne zajima je ping! Prosim odpovezte diky moc

johnyQ (3.6.2005 18:34:02)

zatim bez problemu, ale ceny ma vysoke,bracha hraje Counter strike a rika,ze v pohode - skoro jak v herně

Martin (3.6.2005 22:48:50)

Ceny teda nejsou uplně ok. Ale prosím všechny co teď poslední měsíc sledovali ceny u contactelu. Nebyla ještě před pár dny nabídka ADSL Contact Start+ 4096/384 přes Telenor za 1190 (bez DPH) a teď to samý za 2900 (bez DPH). Možná,že sem kokos a koukal jsem předtím nějak šejdrem. Jestli je tohle pravda tak to je megamasakr. Chtěl jsem přejít z 1024/256 6B na tu jejich Telenoráckou 4096/384 ale odradily mě ty nechutný zřizovací poplatky a povinný instalace technikem, ale takovej hup ceny během pár dní je fakt něco.A to mi na infolince když jsem s nima diskutoval tvrdili,že se snaží pracovat na zákaznicky vstřícných řešeních. A já trubka jim to vloni podepsal na dva roky. Dobře mi tak :)

Michal (4.6.2005 08:45:40)

nevim jak to maj s Telenorem ty ceny, ale contactel zacina bejt na technologii CTe nechutne drahej. Tak treba Telecom ma od 1.6.2005 ADSL 1024/256 v agegaci 1:20 (no limit) za cca 3580kc s DPH! a Contactel to samy ma za 5800kc s DPH! A temer dvojnasobek ceny je i u ostatnich variant. Jeste pockam mesic a pokud s tim nehodlaj neco udelat odchazim pryc.

peppa (5.6.2005 21:18:09)

No podle me by mel Contactel predstavit nove ceny na platforme Telecom co nevidet a mely by byt opet konkurence schopne. Jenom nevim co jim tak dlouho trva, nove velkoobchodni ceny od Telecomu uz maji aspon mesic a porad nic.

johnyQ (7.6.2005 12:56:25)

Jestli do konce mesice neslevni, nebo nezvednou datovy limit, tak odchazim taky :(

Venca (8.6.2005 10:13:27)

Taky bych uz chtel odejit, protoze nejak Contactel cenove zaspal, ale nemuzu. Uzavrel jsem s nima smlouvu na 2 roky a jeste musim cca 1 rok kroutit. Contactel byl dlouhou dobu nejlevnejsi, jeho cena byla skoro pod urovni velkoobchodni nabidky od CTe a proto natahli lidi na 2 lete smlouvy. Mam dojem, ze tyto smlouvy pro ne byly ze zacatku temer ztratove a az ted po velkoobchodnim zlevneni neco vydelavaji, proto si myslim, ze s cenami hybat nebudou. A vydelavaji prave na lidech co se upsali, stejne jako ja, na 2 roky. Ale kvalita sluzeb je vynikajici, to se musi nechat. S jejich ADSL jsem nemel sebemensi problem. Je rychle a spolehlive.

piff (8.6.2005 14:51:43)

Máš pravdu Contactel je operátor v poho nikdy žádný problém a služby na jedníčku ale ty ceny :-((

peppa (8.6.2005 20:24:15)

a penize jsou jak znamo vzdycky az na prvnim miste ...

Anonym (13.6.2005 10:29:15)

Asi jsi nikdy od nich nemel 64kbit za tri tacy agregovanej 1:10 pres breeznetitko nebo pres jakej bazmek to poskytoval jinak bys takhle nemluvil.

Anonym (9.6.2005 10:31:38)

A to vas nenapadlo pred tim rokem, ze se situace muze takto vyvinout? Mohl jste si vzit smlouvu na dobu neurcitou a ted byste neskuhral. Nikdo vas do toho nenutil. Vzdyt tohle je jednim ze zakladnich principu podnikani, jste preci rozumne uvazujici clovek, mel jste si to promyslet. Kdyz si vezmu u mobilkare dotovany mobil, taky uzavru smlouvu na dobu urcitou a musim ji platit po tuto dobu i kdybych treba onemnel a telefonovani by mi bylo k nicemu. Tohle prece nikdo neresi. Volba je vzdy a jen na vas.

Arne (7.6.2005 15:43:19)

Pokud jste si nevšimli, tak Contactel má nový ceník od 1.6.2005 a ceny na platformě Telecomu se za více než rok nepohnuly ani o karunu - dal jsem výpověď, protože už je levnější i Telecom!

peppa (8.6.2005 13:14:15)

jj, je to pravda. Contactel ma nove ceny od 1.6. a minimalne do konce mesice nehodla nic menit. Tohle moc nezvladli, takze se s nim budu muset taky rozloucit, bohuzel maji tri mesicni vypovedni lhutu, coz je hnus, takze cim drive dam vypoved tim lepe. Pokud se neco v prubehu vypovedni lhuty zmeni, tak si to jeste mozna rozmyslim :).

Michal (3.6.2005 19:17:23)

je drazsi. Pingy podle rychlosti pripojky. na variante 256/64 agregace 1:20 ping na seznam.cz kolem 45ms, na 512/128 agregace 1:20 ping na seznam.cz cca 29 - 31ms.

JirkaB (3.6.2005 21:06:24)

Spolehlivý, bez výpadků, dlouho byl téměř nejlevnější, ale už tak dlouho nehýbal s cenami, že už jsou výhodnější nabídky. Ping na 80.188.162.113 (gamezone.cz) Paketů: Odesláno= 4, Přijato= 4, Ztraceno= 0 (0% ztráta) Přibližná doba od odeslání požadavku do příchodu ozvěny v milisekundách: Nejmenší= 24ms, největší= 27ms, průměrná= 25ms

PetrX (6.6.2005 16:24:02)

Ahoj vsem, dnes mi pripojili Start+ a jede to cely den 4250 kbit/s (sluzba 4096), Ping okolo 15 ms na ceske servery....no problem, vzhledem k tomu, ze sem podepsal na dva roky v kvetnu, plati pro me cena 1190 Kc mesicne, pohodicka......

deevil (9.6.2005 12:30:22)

Pohodička? :-D no nevím za rok bude situace uplůně jiná a ještě budeš brečet že nemužeš jinam ty pohodičko pač dostaneš takové odstupné, že tě to vyjde ještě dráž :-D

Anonym (7.6.2005 12:31:31)

Ano,zkušenosti s ADSL od Contactelu mám. No co rici o pingu. Ping je pomocný program především služící pro analýzu odezvy a zjištění toho jestli ten protějšek komunikuje. Nachází se ve většině operačních systému které nějakym způsobem komunikují po tcp/ip.

Anonym (7.6.2005 15:53:41)

Counter Strike source - uplne v pohode.

Paolo (15.6.2005 15:33:05)

Bacha na ty ceny u Contactelu... I kdyz maji v aktualnim ceniku uvedeny levnejsi, tak vam porad budou uctovat za stary (vyssi) dokud si nereknete o aktualizaci. Poslou vam dodatek ke smlouve ohledne ty zmeny, takze se to protahne jeste o dalsi mesic, nez to vyridi. To se mi nezda jako korektni chovani vuci zakaznikovi ("dokud si toho ten blbec nevsimne budeme mu uctovat stary ceny a oskubeme ho co to pujde"....). Nadaval jsem jim kvuli tomu uz v unoru, v breznu jsme vyridili ten dodatek a fakturu za brezen poslali samozrejme opet se starou cenou, tak jsem jim nadaval znova a rek jsem jim ze to nebudu platit dokud neprijde nova faktura. Nacez mi za par dni prisel dopis ze nemam zaplaceno a ze me odpoji. Znova jsem jim nadaval. Ale bylo to hov** platny.... Co se tyce technicky kvality pripojeni od Contactelu, dokud to funguje tak to funguje perfektne, to se musi nechat. Ale nedej boze aby se neco podelalo. Me tuhle prestalo uplne fungovat spojeni, tak volam na podporu, rikam jim to, manik mi zresetoval heslo a at to zkusim znova. To nepomohlo tak jsem mu za chvili volal zpatky ze to porad nejede. Druhej den mi volal technik, aby se me zeptal jestli pomohlo to zresetovani hesla... to uz jsem zacal videt cervene a rek jsem mu ze ne, tak at s tim neco udelaji. Ale do vecera se to nerozjelo tak jsem tam volal zase, jenze to uz meli padla, byl tam jenom manik co bral telefony. Dalsi den rano mi zase volal nekdo, ze by jenom potreboval vedet jestli jsem zkousel tu zmenu hesla a jestli to pomohlo. To uz me fakt nastvalo a rek jsem mu ze uz jsem to nekomu rikal 2x a ze mezitim ubehly uz 2 dni kdy jsem bez pripojeni. Tak on ze to asi neni u nich a ze to predaji na Telecom a ze se mi nekdo ozve. Do odpoledne to porad neslo. To uz jsem nevydrzel a zavolal jsem primo na Telecom ze ty lemplove z Contactelu nejsou schopny, jestli se mi tedy muzou podivat oni na to ADSL. Za pul hodiny volal nekdo z Contactelu ze Telecom zresetoval nejkaou kartu a ze uz by to melo jet.... Takze asi tak.

Franta (18.6.2005 09:43:24)

Na hraní je to téměř ideální, stabilní ping, za více než půl roku jen jeden výpadek delší než hodinu.

Franta (18.6.2005 09:46:42)

Pokud chce někdo spekulovat a hledat nejlepší ceny, může, ale pokud chce někdo spolehlivé připojení (rychlost,ping,stabilita,technická podpora), je to asi nejlepší volba.

matesek (19.6.2005 13:39:40)

Pravda, ceny jsou ponekud vyssi, ale za kvalitu se nejspis musi platit. Jsem u nich 6mesicu a jeste mi to nejelo pod 400kbit, ping na gamezoe jsem nenameril snad nikdy mimo rozmezi 20-30ms, vetsinou obteka tech 25ms(ve spicce) +-3ms, coz je velice dobry. O zmene rozhodne neuvazuju, zazil jsem si uz GTS(jeste ne Novera:)a Tiscali, GTS teda vede, tak pomalej net jsem nikdy predtim ani potom nevidel...ani na mobilu:o)

matesek (19.6.2005 13:40:28)

jo, mam 512/128 1:50 10GB