Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Tiscali vs. Telenor Networks & Český Telecom

Tiscali vs. Telenor Networks & Český Telecom

paja (1.6.2005 17:49:34)

Zdravím všechny, prosím o informaci jestli máte někdo potvrzené, že služba Tiscali ADSL Plus 2048/256 je opravdu poskytovaná subdodavatlem Telenor Nerworks , jak uvádí Tiscali na svých www, nebo jestli je služba poskytovaná subdodavatelem CT jak mi sdělil pracovník infolinkyTiscali. Děkuji za odpověď.

coop (2.6.2005 09:54:49)

všechny služby, které u Tiscali mají název Plus jsou poskytovány přes Telenor.

paja (2.6.2005 11:48:15)

No to asi ne, volal jsem na infolinku Tiscali a bylo mi sděleno, že TN je jako subdodavatel použivý u služeb ADSLL pro podnikatele. Můj dotaz vznikl po přečtení specifikace , která byla přiložena ke smlouvě a tam se o TN nezmiňuje Tiscali ani v jednom bodě. Možná jsem rejpal, ale pokud to nabízí a píša v tabulce "srovnání služeb" na svých www tak at to ve smluvě i uvedou. Prakticky chápu, že si to ale nemám jak ověřit.

Coop (2.6.2005 14:52:27)

A proč by tam měl být telenor zmíněn? Kupuješ si službu od TISCALI a může ti být úplně jedno od koho to tiscali kupuje ne? Důležité jsou technické parametry služby, podmínky a cena...

HollyG (3.6.2005 08:20:15)

Ktere ovsem bohuzel zalezi na subdodavateli...

David (3.6.2005 15:50:22)

A když si budeš kupovat auto,tak je ti taky jedno, jestli ho bouchaj dohromady černoši v džungli, nebo v nějaký civilizovaný zemi? IMHO teda subdodavatel výslednou kvalitu služby dost ovlivňuje...

Jarda (23.6.2005 09:39:03)

Dneska už většinu aut včetně renomovanejch značek bouchaj černoši v džungli.

Mulisak (21.6.2005 12:10:20)

HE HE coope si mimo kdyz mam moznost koupit 2M od Telecomu nebo Telenoru vyberu si Telenor,jen pro tve info uz jen sdileni je u Telenoru 1:40 a kvalita a cena je taky nekde jinde.Kdyz ale je moznost pouze pripojeni od Telecomu nebudu to brat od nikoho jineho protoze obvykla vymluva vsech ISP na problemy je,"muze za to Telecom nic s tim neudelame"

Anonym (2.6.2005 18:05:55)

Operátor infolinky by to měl vědět... tak bych jim věřil

Anonym (21.6.2005 08:15:07)

varuji před Tiscali, jsou to neskutečný ušmudlanci s líbivou reklamou, jednání hrozný, neskutečný bordel...ruce pryč