Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Volný mě asi dostal , ADSL 1024Plus za 710 s Dph vč. popl. za nadhovor. pásmo

Volný mě asi dostal , ADSL 1024Plus za 710 s Dph vč. popl. za nadhovor. pásmo

ddddx (2.6.2005 14:54:05)

To všechno pod Telenor, podpis smlouvy na 24 měs., žádný FUP,žádný datový limit, možno bez paušálu pro Telecom /Telenor údajně odkoupí linku, 250 Kč měsíčně/ Pokud mi něco uniklo, dejte vědět ať neudělám nějakuo pitomost.

MeTo (2.6.2005 15:00:22)

No jo.... Volny over CTc taky nemel FUP... a pak ho zavedli aniz by dali lidem vedet.... A to fup bylo hodne drsne.... 0,5GB na tyden a pak dolu s rychlosti.... Ono Volny ma sice dobrou infolinku, vzdy mi tam dobre poradili, problemy po teto strance jsem s nimi nemel.... Ale to jakym zpusobem zavedli do provozu to FUP o necem svedci....

JirkaB (2.6.2005 16:35:20)

Nikdy bych se neuvázal na 24 měsíců. To je jak na doživotí. Nanejvýš 3 měsíční výpovědní lhůta.

JirkaB (2.6.2005 16:47:34)

Tak jsem se díval na celý ceník. Ty taky? Poplatek za zrušení je stejně jako u Contactelu 1904,-- , ale PŘEDČASNÉ UKONČENÍ SMLOUVY AŽ 4760,-- . Volný opět zabodoval.

ddddx (2.6.2005 18:55:29)

Díky za upozornění, to mi uniklo. Z toho důvodu jsem se ptal a udělal jsem dobře.

Anonym (2.6.2005 22:42:02)

no, a nevite kdy neco podobneho zavede Nextra? Mam na mysli tarif vcetne pausalu za linku. Fakt bych k nim presel proste jen z principu, aby z me ten Zlutej mor mel co nejmene.....

ryba (3.6.2005 12:04:53)

Volny v tom ma zdycky haček je to nesolidni firma oni mení pravidla jak se jim to hodi nikdy neinformuji pak to vzdy zjistis az kdyz protelefonujes furu casu,vse shazuji na telecom a na agregaci.

Anonym (3.6.2005 11:09:10)

co to placas ?? Predcasne ukonceni smlouvy 4760 Kc namisto doplatku minimalni doby uzivani 24 mesicu se ti zda divny ??? 24 mesicu * 599 Kc = 14376 Kc stoji pouzivani po 24 mesicu . Pokud vypovis driv jak 16 mesic, tak se ti cena za predcasne ukonceni smlouvy porad vyplati ...

JirkaB (3.6.2005 11:44:39)

24 měsíců*713 Kč (s DPH) = dokonce 17 112 Kč, ale stejně se to nevyplatí. Co kdo ví jak, to bude s cenami za rok natož za dva, jaké bude mít v té době možnosti připojení atd. Takový úvazek je prostě neúnosný.

MeTo (3.6.2005 15:36:43)

Treba u telecomu zadna takova pitoma pokuta neni... Plati se jen pomerna cast zrizovaciho poplatku ktera je kolem litru. (Ten litr ale usetrite u instalace, ktera je za 1kc pri uvazku). Zadne doplaceni pausalu nebo vysoke pokuty.

Anonym (3.6.2005 14:18:15)

Úplně dole na svých stránkách je taková nenápadná zmínka: "Poskytovatel je oprávněn jednostranně změnit výši a strukturu cen." Takže i když to vypadá lákavě, raději počkám.

Anonym (3.6.2005 21:54:01)

tim se podle me mysli, ze muzou zmenit ceny kdy se jim zachce, ale ne pro stavajici zakazniky a zvlast pokud mas uvazek, to bych se divil!!!!

ddddx (4.6.2005 21:40:49)

Na to jsem se jich ptal osobně, jestli je cena garantovaná. V případě změn velkoobchodních cen může dojít ke změně! Takže žádná jistota.

Anonym (5.6.2005 13:04:19)

no, a kydz zmeni ceny a ty jsi v zavazku, tak jim tu sluzbu muzes vypovedet bez postihu z toho zavazku? to by jeste melo logiku, ale neni snad mozny mit zavazek, oni pak hnou cenama (zdrazi) a ty nemuzes nic delat, jen platit vic....

Anonym (6.6.2005 09:36:54)

jojo, nejlepsi jsou ty, kteri vidi chlup a hned si mysli, ze je za rohem smecka lvu, ktery ho chteji sezrat ... dddx - jsi jak stara pavlacova baba. Priste, nez neco napises, tak si poradne precti okolo a ne jen vykrikuj neco, ceho ti pulka proletela uchem a druhym ven .. Samozrejme, ze kazda smlouva podepsana stranami je platna az do doby, nez je vypovezena, nebo zmeneny podminky. V pripade, ze jsou meneny podminky, musi byt druhe strane doruceny pisemne a druha strana ma 30 dnu na reakci - treba i vypoved ... Proste pokud podepisete smlouvu na ADSL za 710 Kc s dani, tak vas nikdo nedobrovolne nemuze donutit platit vic ... teda muze, ale musi se jmenovat Cesky Telecom ... ;o)

ddddx (6.6.2005 16:44:34)

To odstoupení od smlouvy pochopitelně při změně podmínek možné je, jenže pak přijde na řadu poplatek za zrušení smlouvy! Mimo toho mě nebaví pořád něco měnit, žádat podepisovat atd. Chtěl jsem jenom zjistit, jestli to nemá háček a ten se z mojeho pohledu našel. Když čteš např všeobecné podmínky nebo ceník, tak každého hned nenapadne o co jde. Příklad je zrovna ta "deaktivace "u volnyho. Myslel jsem, že je to flastr třeba pro neplatiče, kterým to vypínají a zapínají. Vůbec mě netrklo, že jde o zrušení služby. Proto ještě jednou, možnost tohoto fora jsem použil na vyjasnění.-

Kuba ze mlejna (7.6.2005 20:24:34)

Smlouvy na ADSL jsou tak jednostranne, ze tezko vysvetlite nekomu nestrannemu proc jste byl takovy blbec a podepisoval ji. Napriklad clanek o nefunkcnosti na 120 hodin.

domek (9.6.2005 10:21:37)

Já vidím ty smečky lvů kam se jen podívám. Podstatou tohoto světa totiž je, že když nesežereš, jsi sežrán. Ona tam je vždycky někde nenápadná větička, že poskytovatel může cosi jednostranně a když to ta druhá strana nevezme jako červenou na semaforu a takovou smlouvu podepíše, tak je stejně inteligentní, jak opice chycená na pomeranč ve džbánu. Pak se na fórech místo věcné diskuze k užitečným věcem plácá o domněnkách. Kdo chce právní radu, musí jít za právníkem a i tam musí být jen jeden, protože už dva právníci pospolu mají nejméně tři právní názory;-))

Dubak (7.6.2005 21:46:39)

U Volneho som bol asi 9 mesiacov a som rad ze som prec. Teraz mam Nextru cez CT a je to ok. Ono u ADSL sa to meni stale. Raz je levnejsi jedna firma, potom druha, raz na naj rychlost jeden, potom zas uplne opacne. Ale 2 roky si myslim ze je prilis dhla doba a ten deaktivacny poplatok je tiez hrozny.