Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Doba objednavky u NEXTRY

Doba objednavky u NEXTRY

SiViN (5.6.2005 07:51:22)

Caues mekl bych takovy neobvykly dotaz. Objednal jsem si sluzbu od Nextry a nejak moc dlouho to trva. Objenaval jsem to 23.05.05. Pak se ozvaly az 30.05.05a napsaly tohle : "Nyni probehne technicke setreni realizovatelnosti ADSL pripojky." druhy den napsaly toto : "vysledek technickeho setreni je kladny. ADSL pripojku lze realizovat." myslel jsem si supr uz se neco zacina podnikat. Nyní az 02.06.05 toto : "gratulujeme k zavedeni sluzby NEXTRA ADSLink. Pevne verime, ze budete s nasimi sluzbami spokojen." a napsaly jakou budu mit IP adresu a dnes je 05.06.05 a nic nez 3 mejly od nich doma nemam. Ma prijit nejaky dopis na potvrzeni - neprisel, ma prijit router - neprisel. Jak to dlouho trvalo u Vas ? docela by me to zajimalo....Zatim diky za vsechny odpovedi SiViN - www.sivakmilan.kvalitne.cz

David (5.6.2005 09:37:37)

Mno, já od nich tuším dostal taky tyhle tři maily, přičemž ten poslední, kde mi napsali, jaká je moje IP, že musím nastavit to a to v zabezpečení etc. už byl mailem, který mi oznamoval že je to zapojeno a opravdu už to fungovalo... Ale já mám vlastní modem a dělal jsem si i sám instalaci... IMHO je to akorát nedopatření, nesynchronizovali tak úplně poštu ... Podle mě ti to přijde co nevidět, ten modem.. Každopádně nic nedáš za to, když tam brnkneš a řekneš jim, co a jak..

SiViN (5.6.2005 19:52:53)

Caues, dik za odpoved jak rikas ze ti poslaly ten mejl s IP a ze mas nastavit to a to co jsi tam vsechno mel ? ja tam mam jen IP a tohel "Agregacni bod/lokalita: Praha_2" a tot vse takze odnich vim jen Jmeno,heslo,IP,Agr.bod a jinak vuuuubec nic coz mi prijde docela malo. Nevedel jsi o neco vic ? Na infolinku uz jsem volal asi 5-6krat vzdycky jen nejaky slovak a nevedel nic ! Předem dik za odpoved SiViN - www.sivakmilan.kvalitne.cz

David (5.6.2005 20:02:43)

Na Slováky má cenu se dobouchávat až když ti to fakt jede a už si to zprovoznil, tohle řeš s ADSL koordinátorama (zavolej si normálně na centrálu Nextry a řekni, že chceš ADSL koordinátora)... To zaprvé... No já tam měl taky jen IP, agregační bod v podstatě tuším ani ne, jinak username a heslo je vše co potřebuješ abys to rozjel, většinou :) No a samozřejmě modem :) Co bys ještě chtěl? :) Chtěl jsem se na ten mail od nich podívat, ale už jsem ho bohužel smáznul... Ale neboj, o nic víc mi neposlali... Tedy nepočítám-li takovýto "Děkujeme že jste si zvolil naše služby a doufáme ve Vaší spokojenost atd..." :))

y2k (5.6.2005 21:05:45)

Davide, dá se prosím někde zjistit přesněji agregační bod ? Docela by mě tato informace zajímala, samozřejmě, že pro Nextru - over Telenor. Dík.

David (5.6.2005 21:42:43)

Tak to se přiznám, že nevím... Nikdy jsem tohle nezjišťoval, takže nevím přesně kam se obrátit, nicméně, ISP třeba údajně nemá povinnost ti tuto informaci sdělit... Na inetu jsem nic nenašel... Nejspolehlivější by bylo asi sehnat si někoho kdo přímo v oboru dělá, ten by to dokázal zjistit... Ale takhle z fleku fakticky netuším...

Pepa (6.6.2005 21:45:18)

Mě se osvědčilo volat při problému se smlouvou a instalací přímo koordinátorovi adsl.Ušetřilo mi to hodně času a bádání.

David (7.6.2005 00:01:36)

Mě taky, viz můj příspěvek o čtyři místa výše :)

HollyG (5.6.2005 20:18:49)

jj tohle je posledni mail po kterym by to melo jet, poslal si doufam do nextry papirovou verzi podepsany smlouvy?

SiViN (6.6.2005 08:44:11)

Já bych tam rád tu tzv. papirovou verzi poslal ale oni mi ji taky jeste neposlaly...Nebo si to nekde muzu vytisknout a v zapeti jim to poslat ? to by bylo podle me nejrychlejsi a nejefektivnejsi ale oni to ty manici posilaji postou a pak to chteji zaslat zpatky jenze to jeste neposlaly takze porad jen cekam...SiViN - www.sivakmilan.kvalitne.cz

David (6.6.2005 18:24:49)

OMFG chlape, to sis měl vytisknout při objednávce, podepsat a odeslat! :)

SiViN (7.6.2005 22:48:43)

Já byh velice rad ale precti si to vyse jak to s tim bylo takze pokud ty to mas tu smlouvu tak mi ji prosim posli na Sivin@Atlas.cz predem diikkk .....SiViN - www.sivakmilan.kvalitne.cz

SiViN (8.6.2005 08:54:44)

Heuréka !!!! Smlouva přišla...Obrovska obálka s 9ti..listama !! Jdu posílat ! ted uz je to jen na české poště :)...SiViN - www.sivakmilan.kvalitne.cz

vlasta (13.6.2005 18:33:32)

a jsi se službou spokojený?

SiViN (17.6.2005 22:07:41)

Leč to vypadalo nemožně tak už serfuji !!! Už od 14.06.05 !!! wow a netrvalo to ani měsíc... :)

Anonym (5.6.2005 21:04:14)

A pak že má Nextra malé pokrytí když je i v Kamenickém Šenově...

SiViN (6.6.2005 08:45:28)

Náhodou...Šenov je velké město alespoň 4500 obyvatel :) SiViN - www.sivakmilan.kvalitne.cz

Anonym (6.6.2005 14:52:59)

Ja sem si objednal sluzbu 1M taky 23.5. :),vytisknul sem smlouvu a podepsanou sem ji jim zaslal zpet, ale az 30.5., nejak sem na to zapomnel;) Pote mi hned 1.6. napsali ze objednavka byla prijata a ze probehne tech. setr., nacez 3.6. napsali kladny vysledek...dnes je 6.6. a prisel mi modem a asi hodinu nato mail, ze je sluzba zrizena:)) Takze vcelku rychle.

Anonym (6.6.2005 18:06:40)

Škoda, že nemáš tarif HOME MINI... Bys tak vysmátej nebyl...

Karel (8.6.2005 09:46:38)

Já mám HOME MINI a 1Mbit od Nextry a zatím jede OK...

Anonym (8.6.2005 09:55:02)

Nojo, ale zkoušel jsi během května nebo začátkem června provádět s adsl nějakou změnu? nezkoušel, protože to telekom blokuje a na home mini to adsl jenom a jedině odpojí do doby, než automaticky předělá hovorový tarif na ten o stovku dražší a ještě k tomu vemou stovkový kredit. A pokud máš tu nextru přes telekom, bych se ani nedivil, že tyhle "výjimky" udělat půjdou, když znamenají pro telekom zisk. Holt poznáváme "výhody" kapitalismu. Škoda že nejsem na druhé straně (mezi těmi hormími deseti tisíci) :-(

Dubak (7.6.2005 21:21:47)

Mne to trvalo asi 4 dni. Zmluva prisla mailom, podepsal jsem a poslal postou. Oni myslim v momente kdy je mozne sluzbu realizovat posilaji modem (ten den, nebo nasledujici), kuryr to doruci tak druhy den. www.vysoketatry.cz

Si (7.6.2005 22:40:32)

SiViN (7.6.2005 22:46:58)

To mně ten mejl nepřišel vůbec...Měl jsem na té strance totiž chybičku. Když jsem to registroval tak cely pruvodce v pohode a na konci tam byli ty tri zatrzitka (CheckBoxy) a ja je nezatrhnul tak mi to ukazalo chybou stranku ze to musim zatrhnout a bylo tam tlacitko zpet dal jsem zpet vsechno prekontroloval zatrhal a dal dokoncit a napsalo to ze sluzba jiz byla registrovana tak jsem tam volal a rekl mi ze to bylo pred par minutama registrovano a ten den mi zadny mejl se smlouou ani s nicim jinym neprisel...Tak nemohl by jste mi ten mejl se smlouvou poslat abych jim to mohl ja preposlat ? vcera jsem jim volal a rikal ze ji zaslou dneska nic neprislo a pochybuji ze zitzra to prijde. Tak pokud tu smlouvu nekdo mate poslete mi ji prosim na SiViN@Atlas.cz mooc bych to ocenil predem diiiik...

SiViN (7.6.2005 22:55:52)

Jo tak asi pro všechny když jsem tam volal včera už asi po osme a opet jsem cekal na to az mi prideli nejakeho operatora a poslouchal uz tak po 100 tu silenou jazz melodii nebo co to je myslel jsem ze mi z tech par sekund omylajicich se porad dokola praskne hlava...A pak se mi zase ozval ten stejny slovak....Nejak to nechapu, bud maji jen jednoho pracovnika (coz nevyvracim) nebo mam extremni stesti(smulu) na toho pitomyho slovaka nebo ma nas region a nebo proste nikdy nebudu mit net od NEXTRY...mozna je dobra jako takova ale zakaznicky servis = 0 nee blbost tak - (x^x); x = nekonecno....doufam ze to spolu nejak vyresime jsem rad ze se tak hojne ucastnite...DIIIKK...SiViN - www.sivakmilan.kvalitne.cz

titan (13.6.2005 19:22:15)

No at u nextry hraje cokoli NIC nema na tu udesnou melodii na telecomu ta je fakt strasna :))

SiViN (11.6.2005 13:20:47)

Tak smlouva sice přišla...Už jsem ji 08.06.05 odeslal ale dnes je 11.06.05 - sobota a modem nikde. Taky by měl dorazit počítam nejdéle v pondělí ! Teď jsem opět volal na NEXTRu a nic se nezměnilo ! Pořád nic nevědí ani jestli jim došla ta smlouva ani jestli mi poslali modem. A to nepočítám kolikrát se mi ozval zase ten slovák kterému nerozumím ani slovo.. :)...SiViN-www.sivakmilan.kvalitne.cz

Anonym (11.6.2005 17:46:55)

nechapu proc furt volas na hotline, proc nenapises na adsl_order@nextra.cz tak jak to pisou v ty notifikaci...

Anonym (13.6.2005 23:24:53)

hoodně dlouho

Anonym (13.6.2005 23:25:03)

jo jo

Anonym (13.6.2005 23:30:42)

jo, je to tak