Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Zaslání smlouvy na IE

Zaslání smlouvy na IE

Petr (19.7.2005 19:49:26)

E-mailem jsem obdrzel text: "Zkontrolujte prosim, zda jste nam jiz zaslali smlouvu na sluzbu Internet Expres Sprint se zavazkem. Tuto smlouvu naleznete ve Sprave konta na internetove adrese http://user.iol.cz. Pokud jste smlouvu dosud nezaslali, doructe ji prosim co nejrychleji na adresu..." Do jaké doby od zřízení služby po telefonickém objednání se má smlouva odeslat? (ano, "co nejrychleji", ale kolik to je?) Díky za info.

Fi (19.7.2005 20:57:04)

Na technické podpoře mi mylsím říkali, že do 14 dnů.

Sergey (20.7.2005 10:50:14)

Nějakou smlouvu jsem kdysi obdržel poštou a podepsanou odeslal zpět(tuším ještě na IE Start). Od té doby jsem službu změnil a při změně na Sprint mne taky vyzývali abych smlouvu vytisknul a podepsanou jim poslal. Jenže smlouvu zobrazit a tedy ani vytisknout nešlo, tak jsem to pustil z hlavy. Ostatně si myslím, že není nutností (podmínkou zřítení IE) vlastnit tiskárnu a ne každý ji taky má. Takže jestli chtějí podepsat smlouvu, mohli by se namáhat a poslat ji poštou.

Petr (20.7.2005 11:56:05)

No, dyt to mi taky prislo netradicni. Jakoukoli reklamni hloupost v letaccich posilaji, vsak smlouvu si zajistete sami... Diky za reakce. Petr

Anonym (20.7.2005 12:21:33)

ja sem jim nikdy zadnou smlouvu neposlal a jede mi to furt a to mam i sluzbu se zavazkem

Anonym (20.7.2005 12:22:45)

dodatek v balicku co sem mel jako prvni (ie start 14 dni zdarma) bylo napsano ze pokud si chci sluzbu nechat nemusim delat vubec nic...tak sem nic nedelal smlouva zadna neprisla tak sem to dal neresil

mmm (22.7.2005 21:21:17)

Smlouva byla/je ke stažení na stránkách správy konta a mně přišla také poštou - mimo jiné upozorňovali, že když neobdrží podepsanou verzi, tak mne po 14-ti dnech odpojí.

PzVPanther (22.7.2005 21:34:14)

Hmm, zajimave.Ja jedu bez smlouvy uz pul roku :-)

Anonym (22.7.2005 22:20:06)

ja jedu bez smlouvy trictvrte roku

Anonym (23.7.2005 11:41:54)

Smlouva mi přišla, asi před měsíce a možná i více, ale nějak jsem ji zapoměl odeslet no a pořát to jede... Ono asi nejde ani tak o smlouvu jako o to včas zaplatit, pak je vče O.K. Peníze jsou pro ČT důležitější ;)