Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Emea 1590.- zruseni - muzu jeste pryc?

Emea 1590.- zruseni - muzu jeste pryc?

g1 (2.8.2005 08:55:51)

Ted jsem zjistil ze Emea zavedla ten rusici poplatek. Muzu od nich jeste ted bezplatne utect, nebo uz mam smulu?

Anonym (2.8.2005 09:22:17)

nevidim jedinej duvod, proc by to melo jit bezplatne. schvalne tam ale zkus zavolat a zeptat se na "Dodatek" (viz diskuze niz). opravdu bych rad vedel, co ti reknou

g1 (2.8.2005 09:31:36)

Diva rikala, ze to platilo pro ty, co podali vypoved do konce 08. At maji dodatek ci ne. Ted uz pry ani ten dodatek neplati. Ale rikala, ze by to slo resit individualne a ze by to mohla poznamenat do karty, ze ten poplatek nechci platit :) Chtel bych videt jak by to vypadalo :D Asi tak ,ze by si proverili, zda od nich beru i hlasovy sluzby a pokud by jim vyslo, ze se jim nevyplati abych nasrane odesel uplne, tak by mi to mozna odpustili :( Ja jsem s ADSL od nich spokojen, jede to super, ale tenhle poplatek me tak rozlitil, ze to snad vypovim i za tu pokutu.

Anonym (2.8.2005 10:13:22)

Fakt nechápu tvoje myšlení,tak buď jsi spokojený a pak proč odcházet nebo nejsi spokojený a chceš odejít.Odcházet když jsem spokojený jenom proto,že zvedli nějaký poplatek,který stejně nebudu platit když u nich zůstanu mi připadá postavený na hlavu.

zizkam (11.8.2005 11:33:08)

Taky mě to pěkně nasr... Poslal jsem jim výpověď a nic nehodlám platit. Podle všeobecných podmínek mi to měli dát vědet měsíc před změnou ceníku. To ale neudělali. To, že si změní ceník na webu mě moc nezajímá. Nemám povinnost tam každý den koukat.

Pavel (12.8.2005 12:04:46)

Já fakt nechápu proč rozebíráte takovou dobu to,že se zavedl poplatek za zručení služby.Mám adsl od Emea?Jsem spokojenej s jejich službama?Na to si odpovězte...A odcházet kvůli tomu,že je poplatek za oodchod,a tím pádem ho zaplatit,když jsem jinak spokojenej-tak to mi nedává logiku,fakt ne.Já neříkám,zda s poplatkem souhlasím nebo ne,ale nevím,proč odcházet od někud,kde jsem jinak spokojenej?Například EMEA posílá u telefonních služeb nádherný rozpis všech hovorů a to zdarma.Zkuste takovej chtít u Telecomu a zadarmo...

Anonym (12.8.2005 14:08:38)

Pokud jde o rozpis telefonních hovorů,tak ho má Telecom taky a taky zadarmo a dokonce na internetu,jmenuje se to e-účet www.e-ucet.cz a je to skutečně suprový,včetně detailního rozpisu a provolaných peněz už během měsíce cca 2-3 dny po hovoru,dají je detailní hovory stáhnout v excelu,jsou tam grafy atd.. Jinak taky nechápu lidi,co odchází kvůli poplatku za zrušení,když jsou jinak spokojený.Vypadá to na novou duševní chorobu.

Pavel (12.8.2005 17:23:11)

Fakt jo?Tak to jsem netušil,myslel jsem,že je to placená služba.Ale musíš se hlásit někde na netu na rozhraní,Emea to pošle na mail a taky tam jsou gragy,statistiky a je to v excelu.Kouknu na ten Telecom,nechce se mi věřit že by to bylo zdarma (Emea tu službu reklamuje jako že jsou zdarma jedině oni...) S tou chorobou plně souhlasím.

Anonym (12.8.2005 19:40:43)

Nojo fešáci, ted mozna spokojeni jste, ale zanedlouho to muze byt jinak. Treba se jejich sluzby zhorsi, treba se u vas objevi mnohem vyhodnejsi moznost pripojeni, treba uz nebudete mit zajem o internet, treba se budete chtit prestehovat, treba .... Tak pro platit skoro 2 litry za nic? Ja jsem si vyzadal dodatek a vim ze mam volne ruce. A mimochodem zadnou chorobu na sobe nepozoruju.

Pavel (13.8.2005 08:40:14)

Jo a třeba bude taky konec světa a nebo doba ledová...s TÍM TVOJÍM TŘEBA běž někam,a nebo napiš nějakej katastrofickej film,určitě budeš mít úspěch.Nevím,proč by se jejich služby měly zhošovat,jako že by chtěli být hoší než konkurence?Tomu snad nevěříš ani sám,ne?A nevím proč děláte tolik kolem nějakých 1590,- -- jinde zaplatíte za blbosti daleko víc.A pak-to mi pošlou složenku,a co když jí nezaplatím,to mě daj k soudu?Hold jim budeš dlužit a bude to.

Anonym (13.8.2005 10:20:56)

Je to zvlastni, kdekoli kdyz se neco zdrazi tak to lidi pobouri. A tady? Vy je jeste branite - neni to nejaky divny? A co nejakych 1590,-, co to je?, vzdyt tech par slupek kazdej rad zaplati

Anonym (27.8.2005 13:54:49)

Tak to za me zaplat.

Petr (13.8.2005 11:05:54)

Tobě připadá normální, když na smlouvu na dobu NEURČITOU je znenadání aplikován poplatek za ukončení? Mně ne, ale jestli máš šestnáct stovek nazbyt, tak tě chápu.

Anonym (13.8.2005 11:15:55)

Pokud nebudu nikdy chtít končit,tak ho nebudu platit,tak proč se rozčilovat.V bance taky chtějí poplatek za zrušení účtu a taky mi to nevadí,protože nic neruším.

jalla (13.8.2005 13:52:59)

si jeste uvedom, ze to je castka bez DPH - takze nakonec to je 1900kc. me osobne se to za zruseni nejake sluzby, ktere puvodne bylo zcela zdarma zda hodne. jediny smysl tehle castky je udrzet zakaznika v pripade ze se objevi lepsi nabidka pripojeni. a s takovym jednanim nesouhlasim. http://www.marigold.cz/?query=802.cz&amount=0&blogid=1&x=40&y=11 kdyby se neco podobneho objevilo v tve oblasti, urcite by jsi s radosti zustal u EMEA, ze?

Anonym (16.8.2005 08:22:29)

tak to si piš že tě daj k soudu a posereš se z exekutora

TomM (13.8.2005 00:36:36)

pročti si tiskové zprávy telekomu :D

jalla (12.8.2005 22:47:20)

jop, na dusevni chorobu to vypada, ale problem bude na vasem prijimaci :)

Pavel (13.8.2005 08:42:44)

Ale ty si nějakej vtipnej,poslyš.Nauč se psát radši s háčkama,nebo tvůj VYSILAC jeste nema cestinu?

Anonym (15.8.2005 08:46:29)

A právě protože se dají stáhnout v excelu tak e-ucet nechci.

Anonym (15.8.2005 14:51:20)

Jsou tam soubory ve formátu excel a csv nebo k prohlížení v html tabulce,takže pokud nemáš excel,tak tam je soubor v csv a ten načte jakýkoliv tabulkový editor.

Anonym (2.8.2005 11:35:11)

mas smulu ;)

Radous (2.8.2005 15:56:03)

No tak to jsi zjistil brzo :-)) Na stávající zákazníky se nový ceník vztahuje od 1.8. a jestli jsi si nezažádal o dodatek ke smlouvě jako mnoho nespokojených včetně mě tak máš smůlu a v případě zrušení smlouvy asi těch 1590,- + DPH budeš muset zaplatit :-(

Anonym (19.8.2005 08:13:06)

už je ten poplatek zrušenej...dočetl jsem se to na www.ahoj.cz

Pavel (22.8.2005 09:42:42)

Tak jsem se tu několikrát pozastavoval nad rekcí některých,kteří se durdili nad oním poplatkem a malovali katastrofické scenáře o tom jak Emea bude zhoršovat služby,když zavedla poplatek za zrušení.A ejhle,škarohlídové neměli pravdu - poplatek je zrušen ( čekám reakce,že kdyby to oni nekritizovali,tak poplatek by Emea nezrušila...).

Anonym (22.8.2005 10:26:52)

-nikdo nic nemaloval - jen hledal logicky mozne duvody -ano, kdyby si nikdo nestezoval, platilo by to stale (vazne netusim, proc jsi napsal tento prispevek; pokud porad nechapes, proc jsme byli rozcarovani pristupem emey, mrkni na Lupu do prispevku: Martin P to pekne shrnul)

Pavel (23.8.2005 09:20:05)

Logiku postádám u vašich argumentů odejít kvůli tomu,že jsem spokojenej ale nesouhlasím s poplatkem za odejití.To je jako když mám kabelovku,pogramy se mi nadmíru líběj,ale nelíbí se mi poplatek za zrušení kabelovky,tak odejdu.Asi proto,abych onen nelibý poplatek zaplatil,to je logické,ne? Já nehájím ten poplatek,ale spekulace o tom,že byl zaveden proto,aby se mohla služba zhošovat?Tomu jste snad nevěřili ani vy.Kdyby to byla tak neférová společnost,tak jim reakce zákazníků mohla bejt fuk,ostatně jako jiným společnostem.Asi tak špatní nebudou,když maj zpětnou vazbu a dovedou přehodnotit svoje kroky.Zkuste to jinde,napsat,že se vám něco nelíbí na poplatcích - s klidem vás nechají odejít,stalo se mi to několikrát.

Anonym (23.8.2005 10:22:17)

ze te to bavi...musel bych se opakovat (prijde mi, ze ja o voze a ty o koze..) jen doplnim: nesouhlasil jsem se zmenou podminek, proto odchazim-easy (btw. ty cca dva tisice se platily (jestli plati i ted nevim) napr. i pri prelozeni linky, coz me v relativne kratkem horizontu hrozi)

Pavel (23.8.2005 11:28:15)

Tak odejdi od Emey a nepruď tady "porád" - aspon budou mít díky tvým 1590,- lepší skore.Pro ty co zůstanou.

Anonym (23.8.2005 13:30:45)

prudit jsi tady zacal vcera ty, tak se zklidni

Pavel (23.8.2005 15:36:11)

Jestli říkáš tomu že má někdo jinej názor než ty pruzení,tak to si na tom asi zle.Mám pro tebe návrh,dej sem tvoje číslo účtu,pošlu ti tam těch 1490,- i to DPH k tomu.

Anonym (23.8.2005 16:36:27)

co to zase meles?! presne tak jsi se o 3 prispevky vys zachoval ty, tak co to zase zkousis? ze te to bavi...

TomM (23.8.2005 22:53:33)

tak tomu se milé děti říká FLAME :D

Anonym (24.8.2005 10:29:57)

Tome, tebe doma neucili, ze se nemas dospelym plect do hovoru a mas pockat, az domluvi? ;)

TomM (24.8.2005 12:56:49)

nee, mě učili, že se nemám plést dospělým do rozhovoru a mám šoupat nohama :D

Jira (24.8.2005 16:34:51)

Není lepší s babama?

Pavel (24.8.2005 09:28:36)

Tak chceš ty prachy nebo ne?Jinak já nemelu,ale píšu a klidnej jsem ažaž,ty mi přijdeš ňáko nervozní.Já ti jen psal když se ti nelíbí Emea,tak odejdi.Já to tak aspon dělám,když se mi někde nelíbí,tak du pryč,a je to.Hele - co si říkal na ty čínský restaurace,chodíš tam?Síla co?

Anonym (24.8.2005 10:27:14)

jestli ti to doted nedoslo, uz jsem od nich odesel, tak se konecne prestan snazit. a dobra rada nakonec: v zivote jsem v cin. restauracich nebyl, ale ty by jsi to mel uz omezit

Pavel (25.8.2005 09:44:22)

Já ti chtěl poslat jen ty prachy,tys to zaplatil?Nebo to po tobě nechtěli?Ale máš určitě dobrej pocit,že tam už nejseš.Chtělo to ale možná "vydržať". A co bych měl omezovat,jako restaurace myslíš.Já chdím k číňanům do Bilbo šmaku a tam maj čisto a jídlo dělaj přede mnou.Ale jinak jseš hodnej,že máš o mě strach a dáváš mi dobrý rady,díky táto !

Anonym (23.8.2005 10:24:47)

teto vete nerozumim: "...,tak odejdu.Asi proto,abych onen nelibý poplatek zaplatil,to je logické,ne?"

jalla (22.8.2005 10:31:49)

a ejhle - ono stačilo, aby smlouvu ukončilo několik (hodně?) lidí a poplatek je zrušen. nebo si myslíš, že ten poplatek snad zrušili dobrovolně? a jestli vám osobně povinnost poplatek chybí, čísla účtů na humanitární účely najdete snad všude a nic vám nebrání tam poslat "ušetřené" peníze.