Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > EMEA bud idioti nebo svine

EMEA bud idioti nebo svine

AD (27.8.2005 13:03:13)

EMEA Telecom mam uz asi rok a funguje bezproblemove, ovsem az kdyz skutecne funguje. Pred rokem jsem se stehoval a v mem bydlisti uz bohuzel nebylo upc ani wifi takze jsem musel sahnout po adsl. EMEA tehdy nabizela celkem fajn net za dobrou cenu,takze jsem dlouho nevybiral. Odeslal jsem objednávku s nadějí, že do 15 pracovnich dnu( jejich lhuta na zavedeni) budu zase v klidu surfovat. Tady na foru dokonce nekdo psal ze to mel za 3-4 dny hotovy. Bohuzel jsem tu ale taky vycetl ze nekdo mel problem se zavedenim,a to takovy ze mel kdysi od telecomu ten "internet na 14 dnu zdarma" ktery si pak ale nenechal. Problem byl v tom ze telecom tu sluzbu nezrusil,takze objednavka se musela dat znova + handrkovani s telecomem aby to zrusil. Po 12 dnech sem zacal byt neklidny a volal sem na infolinku emey, jestli tam nahodou neni ten samy problem. Pani na telefonu si me vyslechla a slibila ze zavola na telecom. Asi za hodinu mi volala ze je vsechno v poradku. Uz uplynulo davno 16 pracovnich dni a najednou prisel mail z EMEA: objednávka nemohla byt uskutecnena protoze jina sluzba je na cisle porad aktivni. Volal sem na telecom a samozrejme slo o 14 dni zdarma kterou sem taky kdysi mel. Mel sem sto chuti tu zenskou roztrhnout vejpul, ale co, odeslal sem to znova a tentokrat to vyslo.Vechno behalo sqele ale kdyz se u nich objevila ta nabidka od telenoru, nevahal sem a zmenil sluzbu. Zmnena jim trvala neuveritelne 2 mesice. Je to opravdu neuveritelne. Mate s nimi podobne zkušenosti nebo jsem jen ojedinělí případ?

Anonym (28.8.2005 08:26:28)

a jake mas s tim telenorem od emea zkusenosti jakou mas verzi a jak to slape

AD (28.8.2005 09:42:01)

Bohuzel to zatim neslape,nikdo nevi proc,ale linka je akivni.

traitor (28.8.2005 15:07:22)

nebreč šmudlo. máma koupí slona

Nargon (29.8.2005 01:01:55)

On breci protoze chce zirafu.