Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Dotaz na zrušení DSL

Dotaz na zrušení DSL

Nick (1.9.2005 09:59:42)

Zdravim, mam DSL od alt. operatora. ted mi vyprsi smlouva a necham si zridit dsl od jineho operatora (btw. od nextry). minule pri odchodu od telecomu byl problem, ze i po nekolika dnech po vyprseni smlouvy sice net (dsl) uz nesel, ale alt. op. mi hlasil, ze mu telecom zadost o zrizeni na me lince vraci, protoze tam jiz/jeste dsl zrizeno je. musel jsem tedy nekolikrat volat na telecom, aby linku skutecne uvolnili. tedy ted moje dotazy: 1)jak se rika tomu "uvolneni" (neco s dsllamem?) ( mozna jsem to slovo i zkomolil :) ) 2) po kom mam to "uvolneni linky" chtit? po telecomu, nebo po alt. op. u ktereho jsem mel dsl? (aby si me stale neprehazovali mezi sebou, coz se mi uz taky stalo)

Petr (2.9.2005 06:26:42)

Popíšu můj případ: K 15.7. jsem ukončil jednu smlouvu, 13.7. jsem poslal doporučeně novou smlouvu, 18.7. se mi ozvali že je možno zřídit DSL službu. Původní poskytovatel: Bluetone, nový: Nextra. Já to měl v pohodě. Petr

Anonym (5.9.2005 16:58:09)

To máš teda štěstí,uvedu jiný případ,já osobně přecházel od jiného operátora přimo k Telekomu ,výpovědní lhúta byla k 30.6 2005 dnes je 5.9.2005 a já sen pořád bez netu.

dddmmm (6.9.2005 11:47:48)

a bluetone jsi měl bez ucasti telecomu? a k nextře taky bez účasti telekomu? myslím teď bez účasti telecomu na telefonní lince-bez paušálu telecomu. nebo jak by takový přechod vypadal na dsl bez paušálu ct, když všude chtějí na zřízení aktivní linku a telefonní číslo pro ověření dostupnosti. já v takovém případě nechci znovu zřizovat telefonní linku od telecomu za 4000kč.

IOLák (2.9.2005 08:12:47)

problém je většinou při změně od alt.oper na ČTc - jde o to, že Telecom nemůže nic dělat dokavaď nedostane papíry od toho druhého operátora

Nick (5.9.2005 20:57:39)

tak "puvodni net" mi jede dodnes (5.9.!). jiz 1.9. jsem volal soucasnemu operatorovi, ten mi rekl, ze zadost o zruseni poslal telecomu jiz ke konci srpna, ale to, ze to nevypnou k 1. se pry stava. trva to pry den, dva, nekdy i tyden... hmm

Anonym (5.9.2005 21:23:23)

Musis pockat do konce zuctovaciho obdobi a to je tusim 10teho. Mrkni na vypis od zlutasku a tam je to obdobi odkdy dokdy.

Nick (5.9.2005 22:02:57)

zuctovaci obdobi mi zacina opravdu 10., ale to s timto podle me nema nic spolecnyho (o tom co pises slysim vubec poprve a moc se mi to nezda)