Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Poskytovatelé > Nejsem odpojen od ADSL více než měsíc od vypršení smlouvy!

Nejsem odpojen od ADSL více než měsíc od vypršení smlouvy!

Pavel (3.10.2005 19:05:59)

Smluva s alternativním ADSL operátorem mi vypršela 31.8.2005. Do dnešního dne mi ale internet funguje! Několikrát jsem volal onomu alt. operátorovi a bylo mi řečeno, že ČTc odpojení někdy prostě pár dní, týden trvá. Při dalších telefonátech mi řekli, že neví čím to je a že požadavek CTc tedy pošlou znovu. Volal jsem několikrát i ČTc a zde mi řekli, že ADSL vidí aktivní, ale žádnou žádost o zrušení nevidí. A co teď mám dělat? Napadá mě snad jen napsat na ČTÚ (jestli to k něčemu bude nevím, ale nedávno tu kdosi psal, že měl problém s operátorem a po napsání na CTU byl najednou problém bleskurychle vyřešen). Připojuji se nadále přes ono (ne)zrušené ADSL a čekám, jestli mi bude vyúčtováno i září (smlouva mi sice vypršela, ale jejich služeb využívám dál - přece kvůli ne mojí chybě nebudu x měsíců bez připojení ?!?)

TheIF (4.10.2005 00:16:07)

A podal jsi tu vypověď písemně ? A i tak mají myslím měsíc na zrušení, si prostuduj smlouvu

Pavel (4.10.2005 14:01:08)

umis cist?

Nargon (5.10.2005 10:26:32)

A poslal jsi to doporucene? pokud ano, tak mas jiste od posty doklad o doruceni, takze ja bych to neplatil a dones bych jim kopii toho dokladu, protoze je pak vina na jejich strane. Nebo to zaplatit a pak podat reklamaci, protoze tu sluzbu uz jsi nemel mit.

Pavel (5.10.2005 16:41:50)

jo, poslal jsem to doporucene, mam i dopis od nich, kde vypoved k 31.8.05 potvrzují. s tim problem neni. vyuzovani za zari mi zatim nedoslo. nejsem pravnik, takze nevim, jak by se postupovalo v situaci, kdy nemam smlouvu (vyprsela), ale jejich sluzeb vyuzivam dal

Anonym (5.10.2005 16:42:11)

vyuctovani...

Pavel (5.10.2005 17:51:39)

-ano, poslal jsem to doporucene. mam i dopis od nich, kde vypoved potvrzují (ukonceni sluzby k 31.8.05). tj. v tomto problem neni. -vyuctovani za zari mi jeste nedoslo. smlouvu sice spolu uzavrenou nemame (jiz vyprsela), ale jejich sluzeb dal vyuzivam, takze jako "nepravnik" nedokazu posoudit, jak to bude s pripadnym placenim. (pokud zaplatim ,podam reklamaci, oni ji zamitnou a musim se soudit "pro par stovek". Naopak kdyz nezaplatim, predaji to "vymahačské" firme...)

Pavel (5.10.2005 18:13:43)

....no smlouva by mela byt jiz "vypršená" (vypovidal jsem ADSL sluzbu a zruseni teto sluzby mi bylo pisemne potvrzeno)

Nargon (6.10.2005 00:46:16)

Pak si uzivej jejich blbosti, kdyz mas potvrzeno ze smlouva je vyprsena, tak urcite nemaj pravo chtit po tobe penize za nic. Ty uz s nima ted nic nemas spolecnyho, akorat te zapomeli fyzicky odstrihnout. Jen je divny ze nahore pises: "Volal jsem několikrát i ČTc a zde mi řekli, že ADSL vidí aktivní, ale žádnou žádost o zrušení nevidí." coz je zajimave, leda by tvoji zadost o zruseni dali k nekomu jinymu, ale pak je divny ze ti odeslaly oznameni o zruseni smlouvy kdyz jsi to vlastne nebyl ty.

Anonym (7.10.2005 11:23:52)

Někdo to zapoměl zapsat do jejich CRM.